erkek arkadaşımla yaşadığım problem :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve xxqozdexx tarafından 15 Haziran 2009 başlatılmıştır.

15 Haziran 2009
    Konu Sahibi : xxqozdexx
  1. xxqozdexx

xxqozdexx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inş bu sefer doğru yere açmısımdırr :S =) sorun erkek arkadasım..
    bir zamnlar en yakın arkadasım olan ''x'' ile takılıyo yani ne dediysem neyaptıysam bana bi açıklama yaparak bu işten sıyrılıyo erkek arkadasım onu kendisine bi kardes gibi görüyo ama ''x'' öle değil biliyorum bni çatlatmak için elinden geleni yapıoo (telefonum yok malesef erkek arkadasımı kontrol edemiyorum fazla ama eminm oda bni çok seviyo onun kötü bi niyeti olmadığını biliyorum..(1 bucuk senelik ilşkimiz var)) 6 senedir tanıyorum cünkü ne yapmam gerek lütfen yardımcı olun çok üzülüyorum gercekteeen :KK43:

2. 15 Haziran 2009
  3. EU2

EU2 Guest

telefonun neden yok?

4. 15 Haziran 2009
  5. izmirperisi

izmirperisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bence konuş cnm bak ben böle böle düşünüyorum de seninde için en azından biraz rahat olur

6. 16 Haziran 2009
  7. 123abc

123abc Guest

o kadar yıl telefnsz nasl giiti ilişki canm
    haber almadan vs...
    çok yakn mı oturuyosunz ki...

8. 16 Haziran 2009
  9. _NURUM_

_NURUM_ Guest

benim sewgilim yapmaz sewio beni deip herşeyi akışına bırakma bence canımm.hem böle benimki yapmaz diede bişey yoktur.kime güwenebilirsinki şu zamandaa..bi an önce al karşına sewgilini we konuşş.sewgilin arkadaş olarak görse bile kız bu arkadaşlığa farklı bi boyut kazandırmak için elinden geleni yapabilirr.we erkekler yapılanlara ne kadar karşı koyabilirr malumm:uhm:

10. 16 Haziran 2009
  11. SELMAT

SELMAT Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tam olarak bunları söylicektim özelliklede son cümle offfffff niye böyle :eek:lmaz:

12. 16 Haziran 2009
  13. SEPTEMBER LOVE

SEPTEMBER LOVE eylül gelini Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    153
    yanı sen guvenıyorsan sevgılıne bence al karsına kons ve bu olaydan rahatsız oldugunu anlat ona

14. 16 Haziran 2009
  15. _NURUM_

_NURUM_ Guest

bende anlamış deilim canım bunu.hepsi için geçerli deil ama çoğu böle erkeklerinn.huy yada güsellik önemli deildirr.kızmı kız iştee kötükedihüso

16. 16 Haziran 2009
  17. _MySticqirl_

_MySticqirl_ ÖZGÜR... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Böyle bir durumda asla katlanamam =)

Ben yokken erkek arkadasım benım kız arkadaslarımla takılcak heeeeeee asla asla katlanamammmm..

Kanka ayağı ..... ayağı =):eek:klava:

18. 16 Haziran 2009
  19. xxqozdexx

xxqozdexx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Telefonum yaklasık 1 aya kadar vardı tabıkı yanı ozamana kadar rahat raha t haberleŞıyorduk..fakat aıle ıÇınde yasadĞım bı takım problemler nedenı ıle telefon kullanmamaya basladım artık ayrıca erkek arkadasımla oturduĞum mesafe Çok yakın.. Çok kez konusmayı denedım acaba dıyorum benmı etkılı konusmayı beceremıyorum flan dıye ama ne yapmam gerektıĞını ınanın hıÇ bılmıyorum ve Çok morelım bozuk... =(