erkek arkadaşınız argo konuşursa:(

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve gülaygül tarafından 31 Ekim 2008 başlatılmıştır.

31 Ekim 2008
    Konu Sahibi : gülaygül
  1. gülaygül

gülaygül Guest

2,5yıllık bi beraberliğim var.2yıldır herşey çok iyiydi ama son aylarda erkek arkadaşım argo konuşmaya başladı.hatta yanımda birine küfür etti ya:KK43:moralim çok bozuldu.kendisini çok seviyorum ama küfür olayından sonra bi adım geriye gitti ilişki sanki soğudum.okula giderken çok iyidi oldukça duyarlı nazik biriydi ama iş hayatına atıldıktan sonra değişti.off ya ne yapcam ben ya. onun ağzına bu tarz sözcükleri hiç yakıştıramadım:KK43:

2. 31 Ekim 2008
  3. temmuziki

temmuziki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    ona söliyceksin cnm
    tamamen kesmesini bekleyemezsin ama en azından benm yanımda konuşma de

4. 31 Ekim 2008
  5. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Aynen bende erkek arkadasimin agzindan küfür ciktigini duymustum bir keresinde, ve bahsettigin gibi geri adim oldu.
    Ama geri adim o anlik birseydi.
    Tabiki hos degil küfür etmesi.
    Ama is hayati stresli ve yorucu gectiginden kendini kontröl edemeyebilir.
    Bence fazla takilma.
    Eger küfürleri artarsa, sürekli aliskanlik haline getirirse senin yaninda küfür etmeyi, ozaman sakince senin gibi bir beyfendiye yakismiyor de.
    O anda kesinlikle sinirle karsIlik verme, daha fazla atar tepesi.
    Tatli dille anlatirsan yapmaz belki birdaha.

6. 31 Ekim 2008
  7. begim

begim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Küfür bir erkekte rastlanacak en kötü özelliklerden biri bence.Hele bir de kadın yanında yapılırsa.Bence rahatsız olduğunu,kırıldığını söyle.Dikkat etsin söylediklerine.

8. 31 Ekim 2008
  9. gülaygül

gülaygül Guest

söylemez olur muyum benim yanımda lütfen küfür etme dedim eğerki badaha olursa şahsıma yapılmış sayarım dedim o da özür diledi ağzımdan kaçırdım dedi ama saygısızlık bi kadının yanında küfür edilir mi ya.o kadar sinir oluyorum üzülüyorumki benim sevdiğim insan bunu diyemez birtürlü yakıştıramıyorum:KK43:bu konularda çok titizim aklıma ayrılmak bile geldi ama yapamam çok zor

10. 31 Ekim 2008
  11. lepi

lepi ♥˙·٠•●♥ &# Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    söylemelisin arkadaş ortamında kazandıı bir alışkanlık olsa gerek sıfır argo ile konuşmaz belki ama çok müstehcen laflarla küfretmemesini ondan isteyebilirsin

12. 31 Ekim 2008
  13. EU3

EU3 Guest

Kendisiyle konuş erkeklerin hepsi küfür eder eğer içinde ilişkin gerilediyse ya ayrılacaksın yada oturup konuşup bir düzene sokacaksınız bu durumu 2,5 yıllık ilişki kolay olmuyor 2 yıldır iyiyse şimdi bozulduysa bence başka sorunları olabilir hayatım benim kıcamın ettiği küfürleri duysan adam birde araba kullanırken artık fenalık geliyor bana , tövbe et demekten

14. 31 Ekim 2008
  15. gülaygül

gülaygül Guest

çok teşekkür ederim hanımlar .3gündür karmakarışıktım gerçi yine öyle ama biraz hafiflediğimi hissediyorum. onunla uzun soluklu bi konuşma yapmam lazım.tekrar sağolun.

16. 31 Ekim 2008
  17. coffee

coffee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    malesef sevdigimde yapıyo ama usturuplu küfr ediyo karsıdakinin ettiği küfürü anlaması için baya bi okul okumuş olması lazım :))
    acıkcası bazen ben anlamıyorum :))
    ben rahatsız oldugumu anlattım konuştum azaltmaya basladı ama birden düzelmesini beklemek haksızlık olur..

Son düzenleme: 31 Ekim 2008
  18. 31 Ekim 2008
  19. temmuziki

temmuziki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    canım ayrılmayı düşünecek kadar büyük bi olay diil ki
    sana etmemiş sonuçta
    özür dilemiş madem tekrarlarsa o zmn düşünülebilir bişiler