Erkek arkadaşınız ,eşiniz sizi güzel bakımlı gördüğünde davranışı daha farklı mı???

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve ela tarafından 21 Ekim 2009 başlatılmıştır.

21 Ekim 2009
    Konu Sahibi : ela
  1. ela

ela Guest

evet arkadaşlar eşiniz nişanlınız yada erkek arkadaşınız sizi makyajlı bakımlı güzel gördüğünde daha tatlı oluyor mu ama makyajsız gördüğünde de öyle normal davranıyor mu ? benimki beni değişik kıyafet makyajla gördüğünde o gün uzun uzun beni sevdiğini anlatır ama biraz makyajsız yada kotla görsün yine iyi hoş da arasında fark var yaniii onu farkettim
    ya sizzz?

2. 21 Ekim 2009
  3. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    makyajdan nefret ettıgı ıcın makyaj yaptıgımde cok allık surmussun veya gozune nıye kalem cektın der makyaj yapmadıgımda cok guzel olmussun keske hep boyle olsan bu halını cok sevıyorum der..
    garıp bı cocuk anlamadım gıttı..makyajsız nerem guzel???sıyah noktalar sıvılceler meydanda hortlak gıbı

4. 21 Ekim 2009
  5. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ben öyle bir şey farketmedim.. Ama iltifat eder yani süslenip püslendiysem eğer.. Çok güzel olmuş benim sevgilim falan der.. Ekstra bir şey göstermez..

6. 21 Ekim 2009
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    iiih benim herif hic farkina bile varmaz...

8. 21 Ekim 2009
  9. Sumak

Sumak benim kürkçü dükkanım,kk :) Pro Üye

Beğenildi:
    297
    Ödül Puanları:
    203
    kocam eger benı kendı ıstedıgı gıbı gıyındırmısse ,demedıgı ıltıfat kalmaz..

en son bır bot bır corap ve bır tunık aldı gıydırıdı ,oyle gezdık ..

10 kere yalnız yuruttu benı ,gel bakayım sana karsıdan ,gıt bakayım bır de arkadan..

taşşşşsın kızım taş ,artıstsın kızm sen ,Allahım şu surata bak..

ya demedıgı laf kalmadı..

mesela bır yeere gıdıceksek ben gıyınırım o gıyınırken bana makyajını yap sende der bilir makyajsız cıkmıcagımı :))

ama norma salas halımle evde gezınırken de der bu lafları ama kendı ıstedıgı gıbı gıyınırsem çoşar :)

onun zevkıne hep guvenırım :asigim:

10. 21 Ekim 2009
  11. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Makyaj yaptıysam saçımı başımı düzleyip yada kıvırcık yaptıysam ooo süslenmişiz yine der..
    Başka zamandada bazen ben derim off ne kadar kötü görünüyorum şu halime bak diye sana öyle geliyor der.

12. 21 Ekim 2009
  13. ela

ela Guest

benimkide birde makyajsız daha güselsin aşkım diyor ama makyajlı bakımlı görsün aman yarabbim ne kelimeler ne laflar :::)

14. 21 Ekim 2009
  15. ela

ela Guest

ah bu erkeklerrrr

16. 21 Ekim 2009
  17. berceste06

berceste06 :(( Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benim eşim sabah uyandığımda cok güzel ve sade oldugumu söyler..dışarı cıkarken hazırlanınca da cok begenir ...ama pek fark yok arada evd ede iltifat eder süslüysem de eder..değişmez davranışları ..

18. 21 Ekim 2009
  19. EU3

EU3 Guest

benim kocam beni herhalimle begendigini soyler ama ozel bir davete gidiceksek makyajini yap der makyaj yaparim bu seferde der cok suslenmissin makyaj yapmasamiydin ne der:):):)