erkek arkadaşla tatile çıkmak

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU2 tarafından 29 Haziran 2008 başlatılmıştır.

29 Haziran 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Evet hanımlar sorunum bu cok sekeriremsu bildiğiniz gibi 3 yıllık bi ilişkim var ve bizbuyaz beraber tatile gitmek istiyoruz 1 2 haftalığına istanbula yakın biyerlere...tabi tek ikimiz değil :eek: dün akşam ablamlara yemeğe davetliydik1 haftalk evli olan ablam ve eniştem biz tatile gidicez gelmek istermisiniz dediler bizde ufuğumla şöyle bir gözgöze baktık sengözlerimebaksanab ben sustum ufuğumsa abi ben temmuzun 14'ünde izine çıkıyorurum eğer belinay gelirse ablamda uygun bulursa bizim için uygundur dedi ablam bana bakıp gülmeye başladı iyi ozaman hep berber tatile çıkalım dediler sizce siz olsanız ne yapardınız yanınızda ablanız ve abi olarak benimsediğiniz enişteniz ve çok sevdiğiniz aşkınız var abladan enişteden anneden onay çıktı bir şartla oda ablamlarla hiç ayrılmicaz hep yanyana olucaaz otele gidersek ablamların yanındaki odada kalıcam ufukta diğer yandaki odada kalıcak yani ortada ablamlar kalıcakk eğer ev kiralarsak yine aynı olucak:teytey::teytey:

2. 29 Haziran 2008
  3. EU2

EU2 Guest

teşekkürler canımmmm benimmm

4. 29 Haziran 2008
  5. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bende olsam giderimki ailen sana güveniyorlar ne kadar güzel.bence bu fırsatı kaçırma.İyi tatiller diyeyim şimdiden canım

6. 29 Haziran 2008
  7. EU2

EU2 Guest

teşekkür Ederim Rüyacimmm çok Teşekkür Ederimmmmm

8. 29 Haziran 2008
  9. EU2

EU2 Guest

ünzilecim Teşekkür Ediyorummm Keyifli Bir Tatil Olacağini Düşünüyorummmmmm

10. 29 Haziran 2008
  11. iremsu

iremsu MaBel Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    aynı odada değilse sorun yok :) gamyoncuiremsu
    ben olsam ablamlarda yanımdaysa giderim gamyoncuiremsu
    hem herkez yatınca gece çıkar deniz kenarında falan yürürsünüz
    ne romantik olur yaa coksekeriremsu

12. 29 Haziran 2008
  13. EU2

EU2 Guest

dün eve bıraktı beni ve gece boyunca mesajlaştıkk aşkım bana kumsalda gitar çalıcak sözverdiiiii :)inan bana bu herşeye değer okadar çok seviyor okadar çok üstüme düşüyor hiçbirşeyden mahrum kalmamam için çaba sarfediyordki anlatamam.. balıkesirde halası oturyor ve bu yaz halası davet etti ailecek halasına gidiceklerdi dün enişte bey bu teklifi sununca ben sustum bişey diyemedim çünkü aşkımın planı vardı eylülde karalaştırmışlardı ama birden aşkım bana baktı ve okeyi verdi aşkım :)

14. 29 Haziran 2008
  15. EU2

EU2 Guest

aynı odada değiliz kız irem zillisi :)

16. 29 Haziran 2008
  17. iremsu

iremsu MaBel Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benden onay çıktı git nan jeyyargamyoncuiremsu

18. 29 Haziran 2008
  19. EU2

EU2 Guest

gidicem Uleynnnnnnnn Iremde Izin Verdiiiiiiiiii :)