Erkek bebeğe hamile olanların vücut değişimleri nasıl oluyor?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve aysun444 tarafından 25 Kasım 2008 başlatılmıştır.

25 Kasım 2008
    Konu Sahibi : aysun444
  1. aysun444

aysun444 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kız bebeklerde anne kalçadan basenden kilo alırmış ya, erkek bebeklerdede derlerki arkadan bakınca hamile olduğu anlaşılmazmış kişinin.Yine erkek bebekte karın daha sivri olurmuş. Buna benzer erkek bebek bekleyenlere dair başka bilgileriniz varmı, mesela kilo alma durumları dahamı fazla oluyor, çatlakları dahamı az veya fazla oluyor vs. vs.
    Bugün cinsiyetinin erkek olduğunu öğrendikte, sorayım dedim bilenlere.

2. 25 Kasım 2008
  3. sude_25

sude_25 Guest

aysun gözünaydın valla ben hamiş değilim ama ben de merak ediyorum sen de ne gibi belirtiler var.ilk 3 ay nasıl geçti?

4. 26 Kasım 2008
  5. tkaplan

tkaplan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aysun bende 24 haftalığım.benimkide erkek gibi.ama böyle şeyler kişiden kişiye değişiyor hiç belli olmuyor.bu söylediklerinin hepsi bünyesel.

DuyguS87 bunu beğendi.
  6. 26 Kasım 2008
  7. bhk

bhk tiryakihobi.blogspot.com Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    ya şu ekşi tatlı olayı gibi bu durum da hurafe bence..
    kesinlikle insandan insana değişiyor.
    vücut yapısı ya da aldığın kilo miktarına göre vücudun şekilleniyor.
    sen hamileliğinde 20 kilo almışsan,istediğin kadar erkek anne adayı ol,
    arkadan bakınca öle bi anlaşılır ki hamile olduğun :jeyyar:

8. 26 Kasım 2008
  9. Kakuleta

Kakuleta Ve güneş tekrar doğar.. Pro Üye

Beğenildi:
    647
    Beğendikleri:
    432
    Ödül Puanları:
    113
    erkek bebek hamileliğinde kesinlikle göbek deformasyonu daha fazla yaşanıyor,sivri karın malesef ki göbek bölgesini olumsuz etkiliyor kız bebek bekleyenlere oranla çatlama bu bölgede daha fazla oluyor,bence yapacağın tek şey işe yarayacağını düşündüğün yağlardan sür gerci ben hamileyken hiç bişi sürülmesin derim ama...

10. 26 Kasım 2008
  11. Kakuleta

Kakuleta Ve güneş tekrar doğar.. Pro Üye

Beğenildi:
    647
    Beğendikleri:
    432
    Ödül Puanları:
    113
    düşünsene bir kadından bir erkek doğuyor bu kadın bünyesinde yeni hormonlar demek oluyor elbetteki kıza göre anne daha fazla etkileniyor...ben 2 erkek annesiyim bunu çok iyi biliyorum ,etrafımda çok kız anneleri var genelde araştıran bir yapımda var,kesinlikle erkek bebek çok fark ediyor sivrice bir karın oluyor..buarada tebrik ederim sizi bol bol ceviz tüketin bebeğiniz çok zeki olur:)

12. 26 Kasım 2008
  13. ceren54

ceren54 HAYAT GÜZEL HEMDE ÇOK... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben henüz 11 haftalık hamileyim ve bebeğimin cinsiyetini çok merak ediyorum inanın çatlıcam meraktan ya... etrafımdaki herkes eşimde dahil kız diyor, kız çocuklarına düşkünlüğümden olsa gerek ama benim içimede erkekmiş gibi doğuyor ne bileyim.. hani sağlıklı sıhhatli olsun yeter diyoruzda insan merakta etmiyor değil yani... :CüvCüv::ecrin_bebek::KK46:

14. 26 Kasım 2008
  15. aysun444

aysun444 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Belirti derken erkek olması ile ilgili sanırım soruyorsun. Canım öyle özellikle ekşi tatlı falan çekmedi. sadce sanırım karnım benim dönemimdeki yani 17 haftalık hamilelere göre daha belirgin oldu... Kesinlikle kız bebek ve erkek bebek bekleyenlerin ben karnından anlıyorum bariz bir şekilde erkek bekleyenlerin öne doğru sivri oluyor, kızlarınkide yayvan. ama bu yani ilerlemiş hamileler için, yani tahmin edip sorduğumda şimdiye kadar hepsini bildim.

16. 1 Aralık 2008
  17. assraa

assraa Guest

yok yok vallahi anlaşılmıyor:)) ben kızımda aynen söylendiği gibi basenden genişlemiştim ,şimdi 37. haftamın başındayım kısmetse birde oğlumuz olacak ,arkadan bakınca hiç belli olmuyor o kadar da kilo aldım halbuki :))

18. 1 Aralık 2008
  19. neseliyasmin

neseliyasmin Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ben erkek annesiyim normal yapım basenli olduğu için hamileliktede de çıktı hatta herkes bana seninki kız mı diyor vücut yapısına göre değişir bence eğer ikisi arasında fark varsa da insan ancak iki farklı hamilelikte anlar başkalarına bakarak karar verilemiyor çünkü