erkek bebeği olan annelerin dikkatine

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve nisan annesi tarafından 8 Haziran 2008 başlatılmıştır.

8 Haziran 2008
    Konu Sahibi : nisan annesi
  1. nisan annesi

nisan annesi bebegım Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    erkek bebek sahibi olan anneler bebeklerinizin pipisinde intihap olup onu elinizle oynaya oynaya pipisi aşağıya doğru yavaş yavaş yaparak(banyo sonrası daha iyi olur yumuşatığı için) acıtmadan narin narin intihapını çıkarmayı sakın unutmayın, çünkü bebekte sancı yapıp bebeği huysuzlandırıyor. bu intihap sık olmakla birlikte her bir hafta yada 10 günde tekrarlayan bi durum. benim kızım olmasına rağmen bu bilgiyi paylaşayım dedim deneyin görün:KK43:not bu olay sünnet olana kadar devam eder olduktan sonra tekrarlamaz.)birde canın yakmadan yapınki kanamasın kanaması durumda paniklemeyin bişiy olmaz o canının yandığına ve narince yapmadığınıza işarettir.söylemesi benden yapıp yapmaması size kalmış

2. 8 Haziran 2008
  3. sevhan

sevhan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şükür öyle sorunumuz şimdilik olmadı çok dikkat ediyorum zaten çok sık bez değiştiryorum 2 satte bir duruma göre hiç bekletmediğimde oluyor birde Nıvea nın çinko bazlı kremini kullanıyorum çok iyi sizede tavsiye ederim.her akşam banyosunu yaptırıyorum.

4. 9 Haziran 2008
  5. mehtap86

mehtap86 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende bebegımın pıpısını sıyırıyorum cok dogru benım dayım sunnetcı oda soyledı bana 2 gunde bı yapıyorum hem rahat cısını yapıyo ıcınde mıkrop bırıkmıyo hemde sunnetı cok kolay olurmus

6. 9 Haziran 2008
  7. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI SIZSIZ HAYAT OLMAZ Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben yapmadim cunku bana kimse bi sey demedi 18 yasindaydim ben ne bilim oglumu sunnet ettirdigim gun ogrendik ki intihaplanmis malesef yavrum nasil agladi ama cok sukur sunnet oldugu gun cok aglamadi sadece kesildigi zaman ve sonra hemen ayaklandi evde yani bi iki saat sonra

8. 9 Haziran 2008
  9. Brsn

Brsn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ilk kez duydum bunu cok tskler paylasim icin bende bebegime yaparim bundan sonra...

10. 9 Haziran 2008
  11. adabasar

adabasar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet bende 2 oglumada yapiyorum ve cok dogru birsey dayimlar oglunu bu yil sünnet yaptirdilar onlarda bilmiyolarmis cocugun cani cok yandi kesilirken.

12. 9 Haziran 2008
  13. seherb

seherb Benim Küçük Beylerim. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet bende biliyorum .. bebegin pipisinin ucunu çevirmek lazım mış çünkü sünnetiş de kolay olurmuş sünnetçi çevirince yoksa çevrilmesse ameliyat la sünnet olurmuşlar ... o yüsden oglunuzun pipisini sünnet olana kadar günde bikere çevirin ...benim oglum çevirtmiyo küçükken bi sorun yoktu ama şimid bagrıyo bana bende canı yanar die bişi yapamıyorum...

14. 9 Haziran 2008
  15. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar okudum kıtaplara dayanarak sıze sunu soyleye bılırım kı kesınlıkle bebegınızın sunnet derısıyle oynamayın yanı cekıstırmeyın bebegınızın canını yakarsınız buda cocugunuz ıcın ıyı olmaz arkadaslar lutfen yaa

Son düzenleme: 9 Haziran 2008
  16. 9 Haziran 2008
  17. EU3

EU3 Guest

merhaba canım benimde oğlum var banada kayınvalidem söylemişti.bende daha sonra doktoruna sorduğumda kesinlikle sünnet derisiyle oynanmaması gerektiğini söyledi.allaha şükür böyle bir sorunlada karşılaşmadım.zaten 3 yaşındada sünnet oldu.

18. 9 Haziran 2008
  19. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kucukken acı tatma duygusu tam gelısmemıstı su anda anlıyo ole bısey zaten cocugun canını yakar cnm bole safsataalra ınanma lutfen drlar kesınlıkle yapılmaması oynatılmaması gerektıgını soluyor benım dayandıgım bılgılerde bunu solyluyor gerısı sıze kalmıs