Erkek bebek anneye güzellik katarmış kızda güzelligini alırmış derler?

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve xvelembar tarafından 9 Ekim 2009 başlatılmıştır.

9 Ekim 2009
    Konu Sahibi : xvelembar
  1. xvelembar

xvelembar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bana güzellik katmış diyolr bebişim erkek.

2. 9 Ekim 2009
  3. slece17

slece17 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben pek inanmam bu tarz şeylere,nedense hep erkek bebekte bütün olumlu şeyler söylenir.mesala ye tatlıyı doğur atlıyı ye ekşiyi doğur ayşeyi gibi.kız düşmanı bunları söyleyenler dermişim.:KK46:

4. 9 Ekim 2009
  5. snur42

snur42 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    benim de oğluşum olacak ve yüzüme bi güzellik geldiğini kocişim dahil herkez söylüyor..:CüvCüv:
    bence annelikten gelen güzellik bu erkek kız değilzemuszemus

6. 9 Ekim 2009
  7. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    walla benımkı kız ama hamılelıgımın basından berı yuzumde her zamankınden fazla bı sıvılcelenme,vucudumda asırı kıllanma var. son bı kac gundur de burnum kıpkırmızı ve sabahları şiş oluyor :bbo:

8. 10 Ekim 2009
  9. beren34

beren34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bende 5 aylık hamileyim kız benimki hatta dün kız elbisesi aldım herkes kız olmayabilir acayip güzelleştin almasaydın dediler demekki böyle bir düşünce varki her gören öyle diyor bana mesela kendime hamile kalmadan önce çok bakardım kuaföre bile gitmedim 5 aydır kaşlar falan duruyor ama gören şaşırıyor ne kadar değişmiş diye kilomu yarıyor aceba.

10. 10 Ekim 2009
  11. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    benimde pek inanasim gelmiyor..kan miktari cogaliyor ve cok faydali besleniyoruz ee buda vücuda cilde yariyor...ama yinede bi yandanda aceba öylemi diyorum..eltimin erkek bebegi olcak yüzü cok cnlandi yanaklari pembe pembe oldu...ama ben ayni:S hatta ergenlikte bile sivilcem böle cok degildi ilk defa sivilce sikintisi cekiyorum..yüzümde kavrulmalar cok oluyo o kadar krem kullanmama ragmen...cildimde sorun yasiyorum yani 2 bucuk haftam kaldi cinsiyet ögrencem..

12. 10 Ekim 2009
  13. elenanet

elenanet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Benim erkek .. genelde herkese güzelleştin hamilelik sana yakıştı diyorlar :)) ama bende geçen haftaya kadar kaktüs gibi dolaşıyordum yani bi sürü sivilcem vardı en irilerinden :bbo: sanırım kiloyu yakıştırdılar yüzüme :lepi:

14. 10 Ekim 2009
  15. iLayda

iLayda su perisi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yooo benim de kızım var,
    gerek hamilelik gerekse doğum sonrası herkes eskisinden daha güzel olduğumu söyleyip durdu.
    sanırım hormonal değişim bazılarına olumlu yönde bazılarına da olumsuz etki yapıyor. kız veya erkek bebek beklemekle alakalı olduğunu sanmıyorum ben.
    erkek bebek beklediği halde çirkinleşen tanıdıklarım da var. aslında çirkinleşmek demeyelim de hormonal değişim nedeniyle bazı şişkinlik, sivilcelenme veya tüylenme gibi. ama geçici yani.

16. 10 Ekim 2009
  17. AYKIZZ

AYKIZZ REYHAN / ECEM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Benimde kizim olucak ama herkez daha bi güzellestin diyolar
    bence bu hamileligin anne olmanin güzelligi

Minnosnur33 bunu beğendi.
  18. 10 Ekim 2009
  19. paapatya

paapatya zeynoşş Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm larzemuszemus vallahi benim ablamlarda erkek doğuran çok güzelleşti fazla kilo da almadı diğer ablam kız doğurdu çirkinleşti eli yüzü şişti sivilce doldu yaşlandı gibi oldu sanki sonra düzeldi tabi.bende 7 haftalık hamişim banada güzelleştin diolar 45 kiloyla hamile kaldım şimdi bulantı filan yiyemiyorum iyce sarsıldım ama buna rağmen güzelleştin diolar bekarken zayıfladıkça çirkin oldun ördek gibisin derdi annem:)bakalım benim neyim olacak????sağlıkla inş....