erkek bebek annisleri kucuk bir sorum var

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve EU1 tarafından 31 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

slm kizlar,bebegim suan 11 gunluk,bugun dikkatimi cekti gogusleri hani yeni ergenlige girerken buyurya benim oglumun bayaga bi belirgin,arkadasim geldi bugun ustunu degistirirken oda gordu doktora sorun dedi,suan kafami cok kurcaliyor,acaba sizin erkek bebislerdede varmi yani gogusleri belirginmi findik gibi sert ve sis,yasayan varsa neler yapti anlatirmisiniz,,normalmidir,,:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 1 Ağustos 2008
  3. elifsevde

elifsevde Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canim o tek erkek bebeklerinde omuyo kiz bebeklerindede oluyo süt topluyo kimi doktor ufalayin diyo kimi yok ufalamayin diyo sen kendi doktoruna sor hatta süt bile gelebilir öylesi durumlarda kokulacak bisey yok gecer o bir haftaya kalmaz

4. 1 Ağustos 2008
  5. EU1

EU1 Guest

tesekkurler cvbin icin icim rahatladi,yarin zaten ilk is doktoru aramak olacak,korktum kadinlik hormununu fazlami uretiyor oglum idye endiselendim,tesekkurlerr

6. 1 Ağustos 2008
  7. selin34

selin34 hüzün çiçeği:( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canımcığım korkmana gerek yok benim kızlarımda da vardı oğlumdada oldu en fazla 3 hafta sürüyor sonrasında kendiliğinden geçer. ama içini rahatlatmak için bir doktora götür.

8. 1 Ağustos 2008
  9. EU3

EU3 Guest

benim oğluşumda 13 günlük canım aynı problem bizdede oldu hafifce ovalayarak geçirdim endişelenme

10. 1 Ağustos 2008
  11. EU1

EU1 Guest

kızlar sakın ovalamayın. kendiliğinden geçiyo merak etmeyin. süt toplarmış o yüzden belirgin bizim 1 aylık geçti yani ovalamayın. benim doktorum ovalama dedi. öpüldünüz....

12. 1 Ağustos 2008
  13. ro_se17

ro_se17 no paniq no heyecan Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bebğini banyo yaptırdıktn sonra hemen emzırırsen böyle oluyormuşşş..bebğin göğüsleri süt topluyorr...inşllah en kısa zamanda geçer..diğer arkadaşlar bebğinizi banyo yaptırdıktan sona hemn emzırmemeye dıkkat edınn..tabı her bebekte olacak dıye bişi yok ama yınede dıkkat etmekte yarar var....

14. 1 Ağustos 2008
  15. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    bende duymuştum cnm olurmuş hem kız hem erkek bebekte benim oğlumunda şişti indi şimdi...

16. 2 Ağustos 2008
  17. EU1

EU1 Guest

aaa hic fark etmedim hakkettende banyodan sonra hemen emziririm rahatlamistir karni doysun uyusun diye bundan sonra dikkat edeyim tesekkurler ro_se17:1hug:

18. 2 Ağustos 2008
  19. ro_se17

ro_se17 no paniq no heyecan Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    banada annem söyledı yok ya olurmu öyle şey demiştim ama oluyormuş canım..dedımya herkesınkı aynı olamas ama ben dikkat ediiyorumm...dikkat etmekte yarar varr...