erkek bebek bekleyen anneler ve tüm hamişler size sorum olacak...

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve macey tarafından 17 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

17 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : macey
  1. macey

macey fırtına öncesi sessizlik. Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    selam canlarım.
    14 haftalık hamileyim.2 yıllık evliyim ve evliliğimin başından beri sıklıkla duyduğum birşeyi sizlerle paylaşmak ve hatta sizlere danışmak istedim.hamileliklerin bazılarında kahverengi akıntı sıkıntısı oluyor.tabi ilk ay gelen kahverengi akıntı yerleşme akıntısı oluyor ama bazı hamişlerde neredeyse hamileliğin sonuna kadar ara ara kahverengi akıntı olduğunu duydum.bende de 14 haftamda olmama rağmen var bu sıkıntı.dr a gittim tabi bunun için ama bişey çıkmadı.
    sadede geleyim;çevremde 3 kişi var özellikle:kahverengi akıntıyı yaşayan ve hamilelik sonuna kadar.bunların üçüde erkek bebek annesi oldu.yani erkek bebek bekleyen annelerin ara ara kahverengi akıntı yaşadığını düşünüyorum...bakalım sizler ne diyeceksiniz bu duruma...bakalım doğruluğu var mı?

2. 17 Temmuz 2009
  3. EU2

EU2 Guest

ilginç bi saptama 18.haftamdayım erkek bebek bekliyorum ilk aylarda benimde oldu koyu renkli kanamaydı benimki progestan kullandım çok sık olmuyodu benim 3 aya gelmeden kesildi bi dahada hiç olmadı ablamda hatırladığım kadarıyla hiç böle bişi olmadı onunda 2 oğlu var valla doğruda olabilir olmayabilirde hikayemi yazdım cnm karar senin olsun:)

4. 17 Temmuz 2009
  5. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    erkek bebek beklıyorum 14 haftaya kadar ınanılmaz kahverengı lekelenmelerım oldu doktorum hormonlardan kaynaklandıgını soylemıstı
    cınsıyetle bı alakası varmı biemıyorum canım opuyorumnanaktan
    allahım saglıkla kucagına almayı nasıp etsın opuyorumnanaktan

6. 17 Temmuz 2009
  7. Fluttershy

Fluttershy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    459
    Ödül Puanları:
    163
    canım bnim gorumceminde ara ara dedigin gibi kanamalaı oldu ve kızı var bence cocugun yerlesimiyle ve hormonlarla alakalı

8. 17 Temmuz 2009
  9. nightelf

nightelf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende erkek bebek bekliyorum.benim böyle bir sıkıntım yok ama erkek bebeği olacaklarda lekelenmeler olduğunu daha önce bende duymuştum..

10. 17 Temmuz 2009
  11. zrrn

zrrn Emir'in annesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben şimdi senden duydum
    bende bi tosun bekliyorum canım ama hamileliğimin başından beri hiç lekelenmem olmadı hatta gebelikten sonra beklenen adet günümde bile olmadı.

Hoş bende bulantı kusma vs gibi belirtilerinde hiç biri yoktu, halada ultrasonda görmesem hamile olduğuma bende inanmıycak durumdayım

12. 17 Temmuz 2009
  13. Juliet

Juliet Guest

ben erkek bebek bekliyorum 4 aylık bendede bu ay oldu kahverengi akıntı kızlarımda olmamıştı..

14. 17 Temmuz 2009
  15. tigerboxer

tigerboxer 14 AĞUSTOS 2009 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :Saruboceq:değil kahverengi saydam beyaz hiç bir renkte cinste akıntım olmadı benim şükürler olsun

16. 20 Temmuz 2009
  17. denizeliklim

denizeliklim ÇITIR OLMA YOLUNDA Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    bence çok saçma benimde bir oğlum var ve yine hamileyim bunun daha cinsiyetini bilmiyorum ama hiç böyle bir akıntıyla karşılaşmadım bence sadece söylenti biraz daha beklersek inşallah hepimiz cinsiyetlerini öğrenecez.

18. 20 Temmuz 2009
  19. sevdicicegim

sevdicicegim ANNEYİM MUTLUYUM :) Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    bende erkek bebek bekliyorum bendede olmadı hiç bu tür bencede hormonlarla ilgili kişiden kişiye değişiyodur.:teytey: