Erkek Bebek Bekleyenler/doguranlar Yardim

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve xoxzlembay tarafından 18 Ocak 2008 başlatılmıştır.

18 Ocak 2008
    Konu Sahibi : xoxzlembay
  1. xoxzlembay

xoxzlembay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ERKEK BEBEK BEKLEYENLER/DOGURANLAR YARDIM

Erkek bebek bekleyenler veya doğuranlar erkek olması için herhangi birsey denedinizmi? Yumurta takibi,catlatma ignesi,shettles metodu gibi lütfen yardım.

2. 18 Ocak 2008
  3. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    erkek olacak ama herhangi bi yöntem denemedim doğrusu.duyduğum kadarıyla seyrek ilişki ve tam ovulasyon günü birde derin bi ilişki gerekiyormuş.y ler x lere göre daha erken ölüyorlarmış.buyüzden güçlenmeleri için 10 gün falan beklemek gerekiyormuş.bildklerim bunlar.

4. 18 Ocak 2008
  5. hidennisko

hidennisko çiçekli böcekli :)) Pro Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    bence de en basta saglik
    ama ben suna inanıyorum..insanın kanı 4 yılda bir yenilenirmis kimin kanı daha yeniyse bebek o cisiyette olumus
    mesela kadın 27 yasinda erkek 28
    28:4=7 erkegin kanı yeni yenilenmis
    ama kadının daha 1 yılı var cinsiyet erkek
    cok kiside kontrol ettik ben dahil tuttu :)))

6. 19 Ocak 2008
  7. çikolatalxix_sxuxt

çikolatalxix_sxuxt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Y spermlerinin daha küçük ve hızlı olduğu varsayımından yola çıkılmakta ve ilişki zamanlaması ile istenilen cinsiyette bebek sahibi olmak için öneriler verilmektedir. Buna göre erkek bebek isteyen çiftler öncelikle yumurtlama anını saptamak için piyasada satılan kitleri günde 2 defa kullanmalı, testteki renk değişimine göre ovülasyonun 24 saat içinde olacağı saptandıktan sonra tek bir sefer ilişkde bulunmalı, bu ilişki renk değişiminden sonraki 24 saat içinde olmalı, ve derin penetrasyonu sağlayacak pozisyonlar tercih edilmelidir. Bu sayede hızlı yüzen Y spermleri daha çabuk tüplere varabilecektir. kadının erkeğin boşalmasından önce orgazm olması da şansı arttıracaktır. Kadının orgazmı vajendeki pH dengesini alkali yönde değiştirerek sperm ile serviks salgılarının temasını güçlendirecektir. Ek olarak ilişkiden 1 saat önce kafein içeren içeceklerin alınması spermlerin hızını arttıracaktır. ilişkiden önce 3-4 gün süre ile erkeğin boşalmaması şarttır. Bu sayede erkeğin sperm sayısı yükselecektir. kız isteyenler için de bunun tam tersini yapmak gerekmektedir. Ovülasyonkitine gerek yoktur ve adet kanaması sona erdikten sonra sık cinsel ilişkide bulunmak yeterlidir.
    alıntı

8. 19 Ocak 2008
  9. SodaLemon

SodaLemon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    benimde oğlum olucak özel bişey yapmadım,cinsiyet içinde kız oğlan farketmez eli ayağı düzgün olsun dedim Rabbim böyle takdir etmiş ve bir oğlan vermiş hiç önemli değil Allah evladın hayırlısını,sağlıklısını versin....yerimseniben

10. 21 Ocak 2008
  11. aregon

aregon Guest

sevgili arkadaşlarım hepimiz hamile kalmaya çalışan veya bebeklerini büyütmeye çalışan anne veya anne adaylarıyız, hepimizin farklı hayalleri beklentileri var, ama temel noktamız sağlıklı ebeveynler olmak ve sağlıklı ebeveynler doğurup hayırlısıyla büyütebilmek, dualarımızda bu temel noktanın yanında farklı beklentilerimizin olması çok normal, kimse diğerinin bu isteğini eleştirme hakkına sahip değildir, neden hamila kalamıyoru diyen birine sabret isyan etme gibi bıir cevap vermektense şöyle yap şunu dene gibi tecrübeleri aktarmaya çalışıyoruz, bundan farklı olarak kız veya erkek bebek isteyenlere de şunu deneyin bunu bir deneyin diyiyoruz, bütün bunlar birbirimize yardım etmek derman olmak beklentilerimizi beraber kucaklamak amacıyla yapılıyor, ben bir anneyim ,dünya tatlızı bir kızım var, bir bebişim daha olsun istiyorum, Rabbim hayırlısını versin bir tane de sağlıklı erkek bebek duasında bulunuyorum, bunda nesakınca olabilirki, kız da olsa çok sevineceğim neden mi çünkü hakkımdan hayırlısı kızmış diyeceğim, birbirimizi üzmeyelim lütfen, bebişlerimiz için huzur bulacağımız ortamlara ihtiyacımız var, gelin bu forumlarda huzur bulalım...

kivikivi bunu beğendi.
  12. 21 Ocak 2008
  13. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    merhabalar canim oncelikle .sagflikli olsunda hic onemli deyil guzelim.benim uc yasinda bi oglum var ama oglum olsun diye hic bir cabam olmadi:1no2:rabbimden hayirlisini diledimyerimsenibensubattada kizim olucakinsallah allah sag saglim hayirlisini versinde :nazar:

14. 22 Ocak 2008
  15. mehtap86

mehtap86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ozlemın ustune cok gıtmıyomusunuz kız bı fıkır edınmek ıcın konu acmıs bırbırınıze bole davranmayın sızın gıbı oda bılıyo herseyın allahtan oldugunu oda ıster saglıklı hayırlı bı evladı olmasını ama erkek bebek ıstemesıde suc degıl bunu bınlerce kadın ıstıyor ve bu yuzden psıkolojısı bozulan ınsanlar bıle var herkezın aklı fıkrı var kımseyı yargılayamayız eger yanlıs oldugunu dusunuyosanız hıc yazmayın amac bu forumda bırbırımıze yardım etmek ne yalan soylıyeyım benım ılk bebegım 33haftalık hamıleyım oglum olucak allahın ıznıyle bende erkek olsun dıye baya arastırdım fıkırler edındım ve denedım tabıkı once saglık dedım ama esım ve ben hep erkek ıstedık kız olsada uzulcek degıldım tabı esımın aılesınde ve benım aılemde erkek yok bende 2 kız kardesım annem hala erkek evlat ozlemı cekıyo allahım sag saglım gonlumuze kalbımıze gore verdı ozlemcım sende bazı kelımelerınde kırıcı konusmusun ukala falan dıye abartılı bı ıtham yapmamıs kımse ıns allah gonlune kalbıne gore verır bak bu sıteden yardım alabılırsın doktora yazınca 24 saat ıcınde cvp yazıyo yumurtlama zamanlarını falan sorabılırsın uye olmanada gerek yok cınsıyet belırlemedekı bılgılerı deneyebılırsın ben denemıstım :)
    http://www.ozeldogum.com/index.html

16. 22 Ocak 2008
  17. sxuxer

sxuxer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben henüz 8 haftalık hamişim..dediğin gibi benim kızımda benim canım dünyam herşeyim..bir kızım daha olsun nolucakki başımızın tacı canımın diğer yarısı olacak..kız evlat gibi güzel şey varmı..bende sadece gönlümden geçeni samimi olarak söylüyorum önce allahın takdiri ama oğlum olsun tabiki çok isterim..seninde yaptığın sadece buydu,fikir almak istedin hepsi bu bu kadar tepki niye anlamak mümkün değil..

Son düzenleyen: Moderatör: 13 Mart 2009
  18. 22 Ocak 2008
  19. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    beninmde oğlum olucak ama ben erkek olamsı için hişçbir yöntem denemedim hem önemli olan zaten eli ayağı düzgün olsun sağlıklı olsun ve hayırlı bir evlat olması kızıda bir erkeğide hepsi evlat sonucunda...