Erkek bebek için tavsiyeleriniz...

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve Nil tarafından 19 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Nil
  1. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    yerimsenibenarkadaşlar merhaba...

eşim in uzun ikna çabalarının sonrasında 2. bebeğimizi yapmaya karar verdik...6 yıllık evliyiz..3.5 yaşında kızımız var...2.bebeğimizi Allah izin verirse ve önce sağlıklı olmasını isteriz, fakat bu da erkek olsun istiyoruz...bu konuda 2 gündür çin takvimi ,şudur budur derken elde var sıfır....erkek bebek cinsiyeti belirleyebilmek adına yaşanılan tecrübe yada bildiğiniz bir takım öneri ve tavsiyeleriniz var mı ?:kedi:

şimdiden hepinize tşk ler....kaydirigubbakcemile5

2. 19 Ağustos 2009
  3. _WhitePearl_

_WhitePearl_ Pamuk Prensesim... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    genel olarak yumurtlama gününde yapılan ilişki sonucu erkek bebek tutma ihtimali yüksek derler .

4. 19 Ağustos 2009
  5. kapkara

kapkara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence cinsiyetten çok daha önemli şeyler var..asıl onlar için uğraşmak lazım..

6. 19 Ağustos 2009
  7. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153

'' 2.bebeğimizi Allah izin verirse ve önce sağlıklı olmasını isteriz''

burada belirtmişim zaten,öncelikli durumları.... cinsiyetinin öncesinde zaten ben gerekli uğraşımı verdim...ve çok ta uğraştım .... müsade edin de 2. bebeğimin de farklı bir cinsiyette olmasına karar biz verelim olmaz mı !:kahve:

8. 19 Ağustos 2009
  9. itek

itek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ahhh ahhh bizim elimizde olsa keşke ama ben cinsiyet belirleme tekniklerine inanmıyorum şuan benim kızım olması lazımdı ama 2.bebeğime hamleyim buda erkek

10. 19 Ağustos 2009
  11. 07papatya

07papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.132
    Ödül Puanları:
    213
    canlar bu takvimlere inanmayın.benim rus takvimi,çin takvimi.kamer çin takvimi,hatta burda iki kişi iyi bilirim dede onlara hesaplattırdım.yok erkek 4 yılda kadın 3 yılda yenilenir hesabı yaptırıdm.bi site var meşhuradını vermeyeyim.oraya arkadaşım üyeydi seninkinede bakayım dedi.bunların heeeepsiiii erkek diyo.hiç kız çıkan olmadı yanı.ama benim kızım olacak.bunlara inanma.ama şu yumurtlamanın oldugu gün yapılan ilişkide erkek olma olasılıgı olur derler bence dene daha mantıklı geldi bana..

dedimya benimki uymuyo diye .ben daha önceden yani hamile kalmadan önce böyle şeyler yapmıdım.biz ne olursa olsun.dedikbhamile kaldıktan sonra baktım hep erkek çıkıyo..canım sen daha bilimsel yaklaş bence....opuyorumnanaktan

12. 19 Ağustos 2009
  13. kenyaa

kenyaa annesinin kuzusuuuu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    insan haliyle diğer bebginin cinsiyeti farklı olsun ister fakat diretipte cin takvimi yumurtlama günü falan bunlar bana inandırıcı gelmiyorki doktorlarda kesinliğinin olmadıgını söylüyorlar
    ben bebegimizin cinsiyetini merak ederken bakmıstım normalde cin takvimine göre erkek görünüyor ama biz kız bebiş bekliyoruz
    bunlara inanmak yersiz
    Allah gçnlünüze göre hayırlı evlatlar versin

14. 19 Ağustos 2009
  15. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    haklısınız arkadaşlar.... hepinize ayrı ayrı tşk ederim ...
    bana da eşime mantıklı gelmese de yinede fikir almak ve şansımı denemek istedim...
    Allah ne verirse elbette o bizim başımızın tacıdır...yeter ki sağlıklı olsun da gerisi boş tabii ki ...

hayırlısıı ne ise bizim içinde hepimiz için de o olsun...

Son düzenleme: 19 Ağustos 2009
  16. 19 Ağustos 2009
  17. derdanur

derdanur mevlam acısını gösterme Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tabiki insan bir kızı yada oğlu varsa ikinci bebeğinin farklı bir cinsiyette olmasını ister ama bubun senin seçabilime gibi bi lüksün olduğunu sanmıyorum yüze rabbim neyi layık görürüse ona sahip olursun ayrıca bi çok evli çift bir bebek sahibi olayı isteyip her türlü yolu deneyip bunu başaramazken ve yine bir çok anne baba sağlıklı bir bebeği olsun isterken sizinki biraz lüks gibi geldi bana ne istiyosanız uğraşmayın böğle yaradandan isteyin hayırlısı ise verir zaten...

18. 19 Ağustos 2009
  19. Azize45

Azize45 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    merhabalar...her insan ikinci bebeğinin farklı olmasını ister.benimde bir oğulum var ve ikinciye niyet ettik hayırlısıyla...buda kız olsun isteriz tabikide ama kısmetimizde ne varsa o olacak.eli ayağı düzgün hayırlı evlat olsun öncelikle bunu diliyorum rabbimden.allah herkezin gönlüne göre versin arkadaşlara.s