Erkek Bebeklerde gaz sancısı

Konusu 'Pediyatri - Çocuk Hastalıkları' forumundadır ve dilemin21 tarafından 25 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

25 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : dilemin21
  1. dilemin21

dilemin21 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    arkadaşlar benim oğlum 2.5 aylık ve gaz sancısı yaşıyor.geçen nurse harvey diye bi şurup bulduk arkadaş tavsiyesi üzerine amaa günde ne kadar vermek gerekiyo bilmiyoruz bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi.üzerinde 6 doz yazıyo 6 doz ne demek 24 saat içinde 6 kere mi verilecek ?yardımcı olursanız sevinirim.:roflol:

2. 27 Mayıs 2009
  3. miskokulum

miskokulum canlarım...Kağan&Kerem Üye

Beğenildi:
    250
    Beğendikleri:
    131
    Ödül Puanları:
    83
    canım biz de yaşamıştık o sorunu,ne zordur bilirim.Biz sabah akşam kullandık o şurubu ama bizde etki yapmadı,aklına gelebilecek herşeyi de denedik ama banamısın demedi.4.aydan sonra düzelmeye başladı.11.ayındayız artık.Malesef gaz sancısına iyi gelen pek bişey yok,yani bizde olmadı.Babuline de kullandık,şuan senin kullandığından daha etkili bir şurup,onu da deneyebilirsin.

4. 27 Mayıs 2009
  5. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    13
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    aynen bizde miskokulum kullanmadığımız ilaç çay bitkisel şurup kalmadı ama nafile.ben artık hiç inanmıyorum onlara.bizim hala geceleri gaz sorunumuz oluyor nerdeyse yaşını dolduracak :KK43: