erkek bebeklerin genital bölgesi eyvahhhhh

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve selcanefe tarafından 2 Ocak 2009 başlatılmıştır.

2 Ocak 2009
    Konu Sahibi : selcanefe
  1. selcanefe

selcanefe herşey güzel olsun Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    erkek bebek anneleri ben yapmadım ama siz yapın da diyemem doktora bi sorun önce konuya şöyle gireyim burdada bazı arkadaşlar bu konuya değinmişti erkek bebeklerin pipilerinin banyoda iltihabını akıtın diye yazmışlardı bana çok saçma gelmişti malesef başıma geldi 2yaştan önce sünnet olması gerekiyor efenin pipisinde şişlik var cerraha kadar götürdüm korkulacak bişey değilmiş ama ilerde enfeksiyona yol açabilirmiş canını yakan bi durum yok ama altını açınca şişliği görüyorum ya moralim altüst oluyo kesinlikle erkek bebeklerin pipisiyle oynatmayın ordan sevdirmeyin eşinize anlatın bunu biz şimdi daha dikkatliyiz ama şişlik geçebilirmiş de hayırlısı artık dua edin sizde efeye çok şükür allah beterinden korusun ama bilmediğimiz o kadar çok şey var ki nolur dikkatli olalaım

2. 2 Ocak 2009
  3. grafiti

grafiti Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun canım hiç iltihap akıtılır mı bebeğin pipisinden bana çok sacma geldi...benimde erkek çocuğum var altını alırken bile nazik olmaya calışıyorum.neyseki seninkinde korkulacak bi durum yokmus.tekrar geçmiş olsunn..

4. 2 Ocak 2009
  5. swet2006

swet2006 ÇOK FİKİR, TEK ÇÖZÜM Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynı şey birkaç gün önce bizim başımıza geldi. 10 aylık oğluşumun altını açtığımda pipisi bana şiş geldi. birkaç gün sonrada pipisinin ucundan iltihap gibi bişey geldi. şişlik kendiliğinden kayboldu. verdiğin bilgi gerçekten önemli. paylaştığın için teşekkürler canım.

6. 2 Ocak 2009
  7. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Geçmiş olsun. Peki bu şişlik neden olurmuş? Ben oğlumun sünnet derisini hiç temizlemedim doğduğundan beri omu neden olurmuş???

8. 4 Ocak 2009
  9. selcanefe

selcanefe herşey güzel olsun Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    evet malesef babaları banyoda biraz masaj yaparak temizlemellilermiş biz bilmiyoduk beyaz beyaz bişey çıkıyo ama yinede doktora danışmadan asla yapmayın

10. 4 Ocak 2009
  11. nzlalp

nzlalp Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evt kızlar bende oğlumu doktora götürdüğümde pipisinin ucundan sünnet derisini geriye acıtmadan çekmek gerekiyormuş mutlaka yap bunu dedi deriyi aşağı doğru çekince sünnetle alınacak olan deriyi kastediyorum pipisi çıkıyo canıda acımıyo mutlaka yapın

12. 9 Ocak 2009
  13. kadis

kadis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    geçmiş olsun
    ne iltihabı ya
    ilk defa dydum
    sünnet olur rahatlar ama üzülmecanım

14. 9 Ocak 2009
  15. arzum23

arzum23 melihin annesi melike Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bana dr o deriyi geriye çekmenin sakıncalı olabileceğini söylemişti 2 aylıkken sünnet ettridik valla çok da rahat geçti en iyisi erkenden sünnet ettirmek

16. 9 Ocak 2009
  17. nzlalp

nzlalp Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    banada çekilmesi gerektiğini söyledi ama sen sünnet ettirmişin çok iyi olmuş oğlumda inmemiş testis var 11Aylıkken ameliyat olması gerekirse o zaman sünnet olur dediler

18. 10 Ocak 2009
  19. mehtap86

mehtap86 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende oglumu dogdugundan berı yapıorum ılk zamanlar her altını actıgımda yapıodum sımdı 10aylık haftada 2 kere yapıorum onlar bızım gıbı sureklı banyo yapıp cınsel organlarını sureklı yıkama ıhtımallerı yok o yuzden pıslık tutuyo ıcınde sıyırıp onu temızlemen gerekıo hem sunnetıde cok kolay olurmus benım dayım 20senelık sunnetcı bızzat kendısıne danıstım bı zararı olucagını zannetmıyorum