erkek çocuk anneleri buyrun burdan alın

Konusu 'Nasıl Anne Babalarız ?' forumundadır ve enteresan tarafından 15 Ocak 2008 başlatılmıştır.

15 Ocak 2008
    Konu Sahibi : enteresan
  1. enteresan

enteresan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar çocuk sahibi olmak zor zanaat bu yüzden yaşadıklarımızı paylaşalım ve sorunlarımızı çözmeye çalışsak birlikte çok iyi olur diye düşündüm
    mesela benim 2,5 yaşındaki oğlum bigün hiç ummadığım bi şekilde s....ir diye küfür etti manasını elbette bilemez şu anda ama şoka uğradım genede çünkü küfür eden bi çevreye sahip değiliz nerden duydu bilemiyorum şimdi nasıl vazgeçirebilirim bu küfürden unutmuyolar çünkü bide çevredekiler gülünce bu küfüre çocuk iyi bişey yapıyorum sanıyo :enbuyukkk:

2. 15 Ocak 2008
  3. tugbamurat

tugbamurat bismillahirrahmanirrahım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    a.s.evet haklısın paylaşmak güzel bişey benım oglumun agzındada küfürü bırak en ufak kötü söz bile yok dün apartmandan bir arkadaşa seslenıyo akın dıye oda dönüp bakıyo oğlumu göremeyince sibop dıyo oğlumda bana dönmüş anne sibop diyo bende çok şaşırdım dedim oğlum sakın sen söyleme işte evde ve ailede konuşulmasada cevrede çocugun arkadaş ortamında konuşuyolar sana tavsiyem üstüne gitme küfürü söyleme diye üstüne gittikce oğlun bişey sanar söylemek ister bide cevredekilerede güldürtme oğlunun iyiligi için ğüzel bişeymiş gibi cevredekilerde neden güler anlamam sevgiler:teselli:

4. 15 Ocak 2008
  5. aleyna19

aleyna19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ewet hayatım benimde 5 yasında oglum var ewde konuşulmasada cevreden illa kötü sözler kapıyo çocuklar bende oglumda birkaç kez duydum öyle küfürlü sözler sonra aldım yanıma oglum bak öyle deme şimdi gülüyolar ama sonra sana herkes kızar kötü çocuk oldugunu söylerler hiç arkadaşın olmaz dedim tabiki tam anlayamadı beni biliiyorum ama yinede faydası oldu çünki ogünden sonra o sözleri duymadım oglumdan çocuklarımıza yinede anlayabilecekleri şekilde söyledikleri şeylerin kötü oldugunu anlatırsak anlarlar bence çocuklarımız çok zekiler çünki sevgiyle kal

6. 15 Ocak 2008
  7. Bencicis

Bencicis EMİR'İM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bende allah nasip ederse bir erkek bebek bekliyorum ve cevre etkilerinden cok korkuyorum.Çünkü bazi insanlar sırf anne ve babanın cocuk üzerindeki otoritesini sarsmak için özellikle bazı kötü şeyleri öğretmek için uğraşıyolar.Siz tepki verincede iş iyce inada bindiriliyor.Erkek cocuk yetiştirmek sanki bana cok daha büyük sorumluluk istiyomuş gibi geliyo bu yüzden.Allah tüm anne ve babalara kolaylık versin,hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.

8. 16 Ocak 2008
  9. redboomm

redboomm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaslar bende 2 tane oglan var ve 2. si 17 aylık 1. de evet bende yasadım kufurlu konusmalar ama zamanla uyardıkca ınadına yapmaya baslammıstı ustune gıtmeme ye basladım ve sonra kendısı zamanla unuttu ama zordu arada benı cok rezıl etmıstı kolay gelsın

10. 16 Ocak 2008
  11. kristal70

kristal70 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ya bu yaşlarda gülüyoruz hoşumuza gidiyor sonrada kızıyoruz.hiç üstüne gitme gülmede zamanla unutur onu bişey yapıyorum sanıyor.insanların gülüp onla ilgilenmesi için koz .hiç üzülme geçer daha dur bakalım yeni başlıyor......

12. 17 Ocak 2008
  13. enteresan

enteresan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya zaten hepimizin ortak sorunu çevre bence çünkü küfürüde çevreden öğreniyolar küfüre gülmeyide çevreden öğreniyolar ben bu konuda hep çevremdekileri sıkıştırıyorum valla tamam anlıyorum onları 2,5 yaşında konuşmayı daha yeni beceren bi çocuğun ağzından bunu duymak ilginç geliyo insana ama kendileride anne baba bunu anlamaları lazım kesinlikle güldürmüyorum gülen olursa yalandan yere oğlum anlasın diye neden gülüyosun komikmi sence yoksa ayıpmı diye kendimce tepkiler koyuyorum işte

14. 17 Ocak 2008
  15. enteresan

enteresan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    anaaaaaaaa kız yeni başlayan ne korkutma beni yaffffff

16. 17 Ocak 2008
  17. kristal70

kristal70 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    büyüdükçe daha neler göreceksin anlamında canım benim korkma...

18. 17 Ocak 2008
  19. zerrecik

zerrecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    benim hem kızım hem oğlum var şu bir gerçekki erkek çocuklar daha bir hareketli daha afacan oluyor kızlar hanım hanımcık dur deyince duruyorlar ama erkekler yapma deyince yap anlıyorlar benim oğlum da bişeyi yapma diyeceğimi anlayınca çabucak onu yapıp amacına ulaşıyor gülmemek için kendimi çok zor tutuyorum