Erkek Çocuk Hayırız Olur Deyip Moralimi Bozuyorlarrrrr.

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve eyican78 tarafından 18 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : eyican78
  1. eyican78

eyican78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Ya kızlar ben hep bir kızım olsun isterdim. Hatta İki Çocuğum olsun ikiside kız olsun derdim. İlk bebişime hamileyim. Cinsiyetini öğrendiğim günden beri etraf beni deli etti. etrafımdakilerin hepsinin oğlu var. tüh keşke kızın olsaydı erkek hayırsız olur diye moralimi bozuyorlar. Hayırlı ve sağlıklı olsun yeter benim için ama yine de etkileniyorum.

2. 18 Ağustos 2010
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Hamileliğin etkisi sanırım biraz sizdeki.
    Boşverin etrafı,çevrede o kadar hamile kalmak isteyen arkadaşlar varki.Onları düşünün.Allahım bu mübarek günde onlarıda boş çevirmesin inşallah:Saruboceq:

4. 18 Ağustos 2010
  5. bayans

bayans oğluşlarım çift oldu ;) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    hiç kötü etilenmeyin benimde 1,5 yaşlında oğlum var ve bende hep kız istemiştim en başta hani giydirmeyi süslemeyi heves ediyordum ve erkek oldugunu öğrenince bayağı bozulmuştum ama valla doğunca hiç fark etmiyor.siz millete bakmayın onlar düzgün bakıp hayırlı evlat yapamıyorlarsa onların sorunu..oğlum olduğu için çok mutluyum hemde emin olun eşinizin tarafı soyunu devam ettirecek diye ne kadar belli etmesede daha fazla seviniyor..valla benim öyla oldu..şimdi 6haftalık hamileyim haylrııs olsun tabi bi oğlum oldgundan kız heves ediyorum ama hayırlı sağlıklı olsun yeter..Allah sizede hayırlı sağlıklı evlat versinn..

6. 18 Ağustos 2010
  7. tugba82

tugba82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Al bendende okadar arkadaslar 28 haftalik hamileyim ilk bebegim hamile kaldigimdan beri senin kizin olacak dediler ama erkek oldu bu seferde keske kiz olsaydi erkek hayirsiz olur anneye babaya duskun olmaz gibi bursuru zirvaliklar soyluyorlar buna komsularim annem hatta herkes boyle diyor bilmiyorlarki ben etkileniyorum moralim bozuluyor ya bircok insan erkek olsun diye neler yapiyor bizim cevremizdekilerde erkek diye moral bozuyor:eek:klava: bilmiyorlarki evladin kizi erkegi degil hayirlisini dilemek lazim yoksa kiz erkek ne farkeder ama yinede allah herkese sirali nasip etsin allah kiz evladinida erkek evladinida herkese nasip etsin olumsuz dusuncelere kulaklarimizi tikayalim bayanlar opuyorumnanaktan:CüvCüv::KK46:

8. 18 Ağustos 2010
  9. Azize45

Azize45 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    çok saçma erkeğinde kızında hayırlısı var hayırsızı var...
    benim kayınvalidemin iki oğlu hiç kızı artmazlar annelerine çok düşkünler sen boşver bu saçma lafları.
    benimde 9yaşında bi oğlum var şimdi 3aylık hamileyim ve tekrar oğlum olsun istiyom çünkü oğlum bana çok düşkün hiç kızım olsun demedim inan.

10. 18 Ağustos 2010
  11. senanaz

senanaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yaa ne kadar saçma şeyleri kafanıza takıyorsunuz.sende ki hamilelik sendromu başka birşey değil. otur başka şeyler düşün. mesela doğacak çocuğunun geleceğini. sen onu yarın sana baksın diye mi doğuruyorsun. bırakın bunları vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirelim:KK46:

12. 18 Ağustos 2010
  13. esmerkz29

esmerkz29 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    253
    Ödül Puanları:
    163
    sende bulmussun bunuyosun haaa nekadar saçma bişey onu bulamayanlar var şükret napacan etraf ne diyosa desin.

14. 18 Ağustos 2010
  15. batuhanim

batuhanim 1 prens 1 prenses annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    oda ne öyle ya etraf igce cileden cikmis :)))
    ya erkek kiz ne farkeder okadar sey okuyoruz
    ayrica kizin olsaydi bu seferde tüh keske oglun olsaydi kizlar evden kacar derlerdi herhalde
    cok sükür bende ikisindende var sükür ediyorum ve olmayanlari düsünüyorum alllah kimseyi bu duygudan yoksun birakmasin ama benim icin ikiside bir ilerde zaman ne gösterir bilemeyiz tabiki

16. 19 Ağustos 2010
  17. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    cok sacma bunu söleyenler
    sen bakma onlara allh hayırlı evlat evrsın de
    kzında hayırsızı cokkkk

18. 19 Ağustos 2010
  19. karabiber01

karabiber01 11haziran 79.4 kilo Üye

Beğenildi:
    503
    Ödül Puanları:
    188
    Aynı sorun benimde başıma geldii

Benim 2 kzım varr ne yalan söyliyeyimm 3ncününn erkekk olmasınıı çokk istedim ve dua ettimm
    Ve doktordan öğrenindiğim gün cinsiyetinii sordularr sitede oturanlarr

Bnede erkek dedimm,tühhh keşkee buda kız olsaydııı erkekk hayırsızz olurmuşş asi olurmuşş bakmasıı çok zormuşş başına aldınn bela dedilerr,
    Ama banaa bunu diyenlerinde 1 oğlu ve kızı varrr
    Oğlum olacağına 6 tane kızım olsaydıı dedii birtanesii
    inanınn sevinemedimm bilee oğlumm olacağınaaa ilk dıyduğumdaa
    Eğer kız olsaydıı yazıı budaamı kız olsaydıı kocann sanaa birdahaa doğurturr derlerdii
    İnanınn hamile kaldığım gündenn berii ne tahminlerr yapıyoo millet yüzüme karşıııı
    Artık kimse umrumda değil ben çocukları seviyorumm