Erkek cocuklarinizda hangi yaslarda karsilastiniz

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve GurbetGuzeli tarafından 4 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Kasım 2008
    Konu Sahibi : GurbetGuzeli
  1. GurbetGuzeli

GurbetGuzeli Ene elheful Mahbubi.. Üye

Beğenildi:
    622
    Ödül Puanları:
    203
    kizlar öncelikle benim basima gelenleri yazayim
    oglum su anda 6,5 yasinda 2 yasindayken eve reklam kitaplari geliyor kiyafet ic camasiri gibi falan ben esim le mutfakta yemek yerken bizim ki almis kitabi acmis bikinili kadinlar sayfasini pipisini cikarmis kadinin agzina sürüyor uzaktan baktim hatta esimi cagirdim buda ne böyle diye bagirmadan yanina yaklastik oglum ne yapiyon diye utandi ve kacti

ikinci oglum su an 2,5 yasinda yataga ciplak girmeyi seviyor gecen gün yatirmaya girdim yatakta bir ileri bir geri gidiyor sanki iliskide gibi bidaha da ikiside yapmadi

dikkatt hic bir yerden görmediler acaba erkeklik ic güdüsümü bu, basindan gecenler varsa bana yardimci olun lütfen
    bir seferinde de duymustum daha bebekken anne memesini emerken geveliyor asiliyor ya iste o zaman erkeklik hisleri ortaya cikiyomus ne dersiniz
    CADIARZU

2. 4 Kasım 2008
  3. Banan

Banan Eşine Sırılsıklam Aşık..! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım bence sizden görmemişlerdir mutlaka ama başka bir yerden mutlaka görmüşlerdir.. 2.5 yaşındaki oğlunuz çıplakken yatakda ileri geri gidiyormuş belki bu normal bir içgüdü olabilir ama diğer oğlunuzun pipisini resimdeki bayanların ağzına sürtmesi içgüdüsel değil bence.. dediğim gibi sizden olmasa da, mutlaka bir yerlerden görmüşlerdir gibime geliyor..

4. 4 Kasım 2008
  5. birzamanlar

birzamanlar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşım sizden görmediğine eminseniz,etrafınıza daha dikkatli bakın,bu çocuklar daha çok gördüklerini yaparlar,tv olabilir,bakıcıya bırakıyorsanız olabilir,insanın aklına türlütürlü şeyler gelir,üzerine pek düşmeden dikkatini çekmeden takip edersiniz,daha iyi olur sanırım.

6. 4 Kasım 2008
  7. Teknolog

Teknolog ŞÜPHECİİ..... Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ilk oğlunuz için birşey söyleyemeceğim ama ikinci oğluşunuz içgüdüsel olarak yapıyordur..benim oğlum daha emeklerken 7-8 aylıktı belki o hissi almış olacak ileri geri gelir giderdi hatta bazen ağzından salyaları bile akardı..öle ki sonunda öylece uyuya kalırdı..bilerek yapılmış bişey deil..ilgisini değişik yerlere çekerek belteraf etmiştim ani tepkilerim hiç olmadı...emeklerken bir bakıyordum yapıyor bazen hiç sesimi bile çıkarmazdım unuttu gitti...belki tepki verseydim kötü izler kalabilirdi...dikkatini dağıtarak engelleye bilirsin..sevgiler..

8. 4 Kasım 2008
  9. zeymi

zeymi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence muhakkak bır yede gormusler sızden olmasada belkı cocugunuz bole seyler yapan bır arkadası olabılır...dıkkatı ol canım

10. 4 Kasım 2008
  11. temmuziki

temmuziki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    cinsellik daha bebek yaşlarda ortaya çıkarmış kendilerini keşfederlermiş
    organını sürtünce hoşlarına gidermiş onun için yaparlarmış
    bi kitapta okumuştum bunu normal bişi yani
    ama dergiye o hareketi yapması pek normal gelmedi ilginç gerçekten

12. 4 Kasım 2008
  13. GurbetGuzeli

GurbetGuzeli Ene elheful Mahbubi.. Üye

Beğenildi:
    622
    Ödül Puanları:
    203
    su anda yapmiyor büyük oglum tv izleyen bir insan degilim tv den de görmedi fakat kadinlar bikinili ve ic camasirliydilar bilemiyorum 2 yasindaki bi cocugun böyle yapmasi garibime gitmisti acikcasi gecen gün arkadasim anlati komsusunun cocugu acmis pipisini illa demis babasina emeceksin oda 2-2,5 yaslarindaymis böyle bise varmi ya bilmiyorum

14. 4 Kasım 2008
  15. parxixl

parxixl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım sen anlamadan televizyondan felan görmüştür çocuk .İleri geri hareketiniyse ben çocuğu çucukta gördüm ama zmanla bırakıyorlar ona endişelenmede yalnız televizyon eve giren dergiler bunlara dikkat et bence

16. 4 Kasım 2008
  17. marbling

marbling Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    108
    cocugum yok ama bu gibi durumlarda bence profosyonel yardim alinmali.lütfen yanlis anlamayin,doktora götürmüs olmaniz,cocugunuzun rahatsiz oldugu anlamina gelmez.her zaman bir bilene danismali diye düsünüyorum.sevgiler..a.s.

18. 4 Kasım 2008
  19. Yaxgxmurseli

Yaxgxmurseli Üşüyorum kapama gözlerini Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Çocuğum yok ama okuduğum kadarıyla

3-6 yaş arası çocukların cinsel organlarıyla oynama ve

bundan zevk alma dönemidir.

Bence gayet normal tepkiler veriyor.