Erkek dediğin....

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve italim tarafından 24 Şubat 2009 başlatılmıştır.

24 Şubat 2009
    Konu Sahibi : italim
  1. italim

italim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    erkek dediğin,

seni elinin tersiyle değil avucunun içiyle kavrayacak. bileceksin ki emin ellerdeyim, başkası tutamaz elimi böyle. rahat olacaksın yanında, çok konuşmayacak, beynini didiklemeyecek. ince olacak, seni senin kadar düşünecek.

erkek dediğin,
    sen onu merak ettiğinde kendisine hesap soruluyor havalarına girmeyecek. senin inceliğine karşı umursamaz sözler sarf etmeyecek.

erkek dediğin,
    kadının sinirini bozmayacak, cinlerini tepesine çıkarmayacak, sanki sen onun için varmışsın, her ne zaman istese emrine amadeymişsin, o ne yaparsa yapsın her istediğinde yanında, elinin altında olacakmışsın triplerine girmeyecek.

erkek dediğin,
    sen ona sevgini hissettirdiğinde, sen ona kayıtsız şartsız aşıkmışsın gibi havalara girmeyecek.

erkek dediğin,
    ilgi gördüğünde ilgiyle, sevgi gördüğünde sevgiyle karşılık verecek.

erkek dediğin,
    sen onun için kendine baktığında, sırf ona daha güzel görünmek için giyinip kuşandığında hiçbir şey olmamış gibi davranmayacak.

erkek dediğin,
    ruhunu okşamasını bilecek. romantik olacak, kimi gün habersizce kucağında çiceklerle çıkıp gelecek. özel günleri unutmayı marifet sanmayacak.

erkek dediğin,
    kayıtsız olmayacak senin bütün zerafetine karşı. gerçekten seven bir kadın sevgi ve ilgi bekler. erkeğine verdiği aşkın karşılığında küçük bir tatlı söz, kısa bir mesaj, bir çağrı bile onu mutlu edebilir.

erkek dediğin
    bütün bunları cebinden para harcıyormuş gibi cimrilikle yapmayacak.

erkek dediğin
    içinde her türlü duyguyu; dı$ında ise her türlü tepkiyi barındırabilmeli, ağlamak da dahil..

erkek dediğin
    sevgisini bütün naifliğiyle ta$ımalı; gururuyla değil..

erkek dediğin
    aşkını göz ya$ıyla anlatabilendir; ba$ka bir $eyle değil..

erkek dediğin
    içinden geçenleri anlatmak için nicelik kullanmaz; bazen bir bakı$ı yeter..

erkek dediğin,
    ben aranmayı, çok aramayı sevmem demeyecek.

erkek dediğin,
    her şey kendi istediği gibi olsun istemeyecek. sadece kendi canının istemesine bağlamayacak her şeyi.

erkek dediğin,
    hissettiğiyle yaptığı şey arasında uçurum olmayacak.

erkek dediğin,
    cesur olacak cesur. seni seviyorum derken korkmayacak, başka şeylerin arkasına gizlenmeyecek. seviyorum deyip bir sonraki perdede kaçmayacak, özlüyorum diyorsa gelecek, kaybetmek istemiyorum diyorsa kaybetmeyecek.

erkek dediğin
    aşkına sahip çıkacak. korkak olmaz erkek dediğin.

erkek dediğin
    iyi sevişecek. koyun gibi yatmayacak, bir an önce şu iş bitse demeyecek. aşksız yatmayacak yatağa ve sen bunu bileceksin. bir baba şefkatiyle seni alnından öptüğünde bileceksin ki sevgisi geçici ve zayıf değildir. ve sevgiyle öptüğünde dudaklarından bileceksin ki öpüşün tek sebebi şehvet değildir.

erkek dediğin
    aldatmayacak. aldatmak basitliktir. seviyorum diyorsa aldatmaz erkek dediğin. aldatıyorsa sevmiyor demektir.

erkek dediğin
    yakışıklı olacak, çekici olacak ama bundan çok daha öte bir şey...

erkek dediğin
    zeki olacak. kadının küçük yalanlara, bahanelere inanmayacağını, kendisini kendi gibi tanıdığını bilecek. kadının zekasını küçümsemeyecek kadar zeki olacak. zeki olacak, seni bir hamur gibi karmasını bilecek, o hamura kendisini katmasını da.

erkek dediğin,
    değerlerini bir anlık hevesler uğruna satmayacak. namussuzluğunu, ahlaksızlığını ancak ve ancak seninle yataktayken kullanacak. yan gözle hatun kesmeyecek, üstüne sevgili edinmeyecek.

erkek dediğin
    önce sevecek. kendini sevmeyen erkekten kimseye hayır gelmez. bir bakarsın ki yıllar sonra bu adamla ne yatağa sığıyorsun, ne toprağa... koluna girip gezmesini bileceksin gururla, koynuna alıp sevişmesini de.

erkek dediğin,
    babalığını da bilecek, ana-babaya hürmet etmeyi, kadir kıymet bilmeyi, vefakarlığı, fedakarlığı...

erkek dediğin
    seni koruyacak, kuşatacak. o nerede olursa olsun seni koruyacağını bileceksin. pısırık olmayacak erkek dediğin.

erkek dediğin
    erkek olacak güzelim. seni sadece sen olduğun icin sevecek. parayla, pulla

erkek dediğin,
    Odun gibi çıtır çıtır değil, kömür gibi için için yanacak içinde

'Kırıldım, yamuldum, küstüm, konuşmam' demekle olmaz. Neyse sorun çözecek, ertelemeyecek. Bilecek hayatın kurtarılası anları olduğunu ve o anı bir daha geriye saramayacağını.

erkek dediğin,
    Şefkat olacak adam dediğin anlıyor musun? Gönlünü almasını, sinirini çözmesini, seni memnun etmesini bilecek. Yan gözle şöyle bir süzmesiyle için eriyecek...

erkek dediğin,
    Huzur verecek kadınına, bileceksin ki her daim sığınabileceğin bir kucağı, ağlayabileceğin
    bir göğsü var. Bileceksin ki ruhunun nefes aldığı memleket onun yüreği. Baktığı zaman
    titretecek ama saman alevi gibi parlayıp sonra hiçbir şey olmamış gibi sönmeyecek.
    Sabırsız olmayacak Öfkesi yerinde, zamanında ve insancıl olacak. Asla karşısındakinin de insan olduğunu unutacak kadar kaybetmeyecek kendini, sevgisi kadar öfkesi de kontrollü kendini bilir olacak. Kadınını görünüş gücüyle değil mantığıyla taşımayı bilecek, Sarıldığında kadınına??kimse bana zarar veremezi düşündürecek, ağlarken erkek olduğunu,yiğit olduğunu unutacak ama yüzünde masumluk olmayacak zayıf olmayacak açıkçası ağlarken bile, Kadının da kendisine saygısı olduğunu bilecek, erkekliğin şiddet olmadığını unutmayacak. Kazanmak için herşey mübah demeyecek erkek dediğin, Bu adam beni seviyor dedirtecek, hissettirecek sevgisini ama şımartmadan sevmesini bilecek, açıkçası erkek gibi sevecek

ah ahhhhhhhhh :nazar:

2. 24 Şubat 2009
  3. sarxix papatya

sarxix papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hahahahahahaha tamda erkeklerı anlatmıssın ustlerıne basmıssın ayagını kaldır tatlım.ben hıc bunları yapana rastlamadım bu hayatıma kadar.sanırım bunlar kendılerıne bosuna erkek dıyolar.:)))))

4. 24 Şubat 2009
  5. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    oyy oyy oyyy
    nirdeymiş bu irkekler kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
    sanırım burda yazılanlar bizim dünyamız için geçerli değil
    hangi gezegenin insanı bunlar
    erkek dediğin diye başlayan cümleleri alt alta yazıp toplarsak
    erkek diyecek bir erkek bulamıcaz yeryüzünde sositosositosositososito

6. 24 Şubat 2009
  7. Ferza

Ferza Mevsimlerden Firar! Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Bu marka, nerde satılıyor acaba :nazar:
    :Saruboceq: :roflol:

8. 24 Şubat 2009
  9. fransa159

fransa159 diyemedim ya la! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    evet bu marka üründen seri üretime geçilmesini istiyoruz :dance: bayan nüfusu çok anca yeter hepimize :smiley-cool::teytey:

10. 25 Şubat 2009
  11. duyguud

duyguud HeR şEy çOk GüZeLL....... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ahh ahh nerde böyle erkek bence erkek kısaca DELİKANLI olacakk o yeter banaa

12. 25 Şubat 2009
  13. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    yok öyle erkek türü kaydirigubbakcemile3

14. 25 Şubat 2009
  15. EU3