Erkek doktor mu tercih ediyorsunuz?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Viola tarafından 29 Kasım 2007 başlatılmıştır.

29 Kasım 2007
    Konu Sahibi : Viola
  1. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar,bugün bir bayan bana erkek doktorun doğumda daha soğukkanlı ve iyi olacağını söyledi.özelliklede sezeryan doğumlarda erkek doktor tercih edilmeliymiş.benim doktorum bayan ve çokta memnunum ama moralim bozuldu açıkçası..
    Bir de benim doktorum doğum yapacağım hastanenin doktoru değil,anlaşmalı olarak orada yapıcak.Hastane doktoru olmazsa kimse yeteri kadar ilgilenmezmiş benimle.doktorda doğumu yapar gidermiş.ya kızlar o kadar sinir oldum ki..illa ki hastanenin doktoruna mı gitmek şart..

2. 29 Kasım 2007
  3. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    cnm merhaba ben daha henüz hamiş değilim ama çok kaıdn hastalıkalrım oldu oradan edindiğim tecrübeye dayanarak erkek doktoru tercih ediyorum çünki kadın doktorlar o anki ruh hallerine göre davranıyorlar hiç memnun kalmadım belki 15 doktor gezdim yine erkek doktorda terçih kıldım ama iyi kadındoğumcualrda var kişiye göre ve aldığın elektireğe göre değişiyoır
    bence memnunsan ve güveniyorsan dokotruna hiç korkma devam et ve anlaşmalı hastanede ilgilenmemek olmaz cnm çünki o hastanede parasını alıyo o yüzden hizmet tam olur sağlık bu heleki doğum ...takılma doktoruna güven ve hastane konusunu doktorunla paylaş ....
    hayırlı doğumlar sağlıcakla gelsin bebeiş.......

4. 29 Kasım 2007
  5. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    evet ole gercekten benımle ılgılenen doktor dogumuma bıle gırmedı ebeye yaptırdı dogumumu baska hastaneden nobetcı gelmıs bayramda dogum yaptıgım ıçın hastanenın doktorları yoktu.gecenlerde banada bı arkadas erkek doktorlar daha ıyı dedı daha cok ılgılenıyolarmıs ve daha basarılılarmıs ama benım esım erkek doktora ızın vermıyo malesef bayandan baska olmaz dıyo.....

6. 29 Kasım 2007
  7. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    ya bence bayan erkek değilde doktoruna göre değişebiliyor benim bekarken dr um kadın dı ama pek anlaşamıyorduk şimdi dr um erkek ve bana her konuda yardımcı oluyor benimde tercihim erkek dr dan yana...

8. 29 Kasım 2007
  9. 19KasimBhr

19KasimBhr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ßen henüz hanqi doktora gideceğime karar vermedimm eski doktorum bayandı ama erkek doktorların daha ilgili olduğunu duydum

10. 29 Kasım 2007
  11. sevorane

sevorane Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    benimde doktorum erkek ve cokda mnunum.

12. 29 Kasım 2007
  13. DreamLover

DreamLover Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    113
    Benim dr.umda erkekti. Kesinlikle şu doğru ki erkek dr.lar daha ilgili olyor.

14. 29 Kasım 2007
  15. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım bak doktorundan memenunsan sorun yok düşünme,ama ben kadın dr a gitmeyi düşünmdim hiç genelleme yanlış ama erkekler daha iyi ama şahıs da belirleyici yani drun iyiyse kadın diye haksızlık etme derim

16. 29 Kasım 2007
  17. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    kıssssss bahar yerim senin o fasulyeniiii :sm_cool:canım bak iyice araştr bi kere seç sonradan değiştirme

18. 29 Kasım 2007
  19. tatarxixm

tatarxixm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benim doktorumda erkekti cok ta memnundum eşimde erkek doktora karşıydı ama gercekten ilgiliydi eşimle hep beraber gittik doktoruma o da gördü nasıl davranıldıgını gercekten bayan doktorlar biraz agrasif oluyor sonucta nasıl acı cekkildigini biliyorlar ama erkekler bilmedigi içinde o kadar naz yapabiliyon