erkek infertilitesi başarı öykuleri

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve umutlu tarafından 18 Şubat 2010 başlatılmıştır.

18 Şubat 2010
    Konu Sahibi : umutlu
  1. umutlu

umutlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    kaydirigubbakcemile3 arkadaslar eşinde problem olup mucizeyı kurlerle yakalayanlar burada bizlerle paylasın sizlere vesile olan kurleri bizlerde deneyelim ne dersiniz?:teytey::teytey:

2. 18 Şubat 2010
  3. boncukboncuk

boncukboncuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Bu topiği çok beğendim.Tam bana göre.
    Evet arkadaşlar başarılı olanlar yaşadıklarını bizlerle paylaşsın. ınanın "umutlu" olmaya hepimizin çok ihtiyacı var. Bende merakla bekliyorum yazacaklarınızı...

4. 19 Şubat 2010
  5. umutlu

umutlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ............arkadaşım benimde gayem aynısı ama kimse bizimgibi insanlara yardımcı olmak istemiyor demekkı sonuç alan dana butopiklere bakmıyormuda kımse yazmıyor bişeyler.LÜÜÜTFEEENBASARI ÖYKULERİNİZİ YAZINN.bizlerde morel bulalım deneyenler varsa pesetmesinler.allah herkezin kucagına bebegını nasip etsin.sizlerde bu bebegın bızlere nasip olmasına vesile olun .ne olur sanki bir iki cumle yazsanız beklıyorum.:çok üzgünüm:

6. 19 Şubat 2010
  7. leylmelek

leylmelek allahım herkeze yaşatsın Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım keşke birşeyin faydasını görmüş olsamda yazsam.ama malesef eşim 2,5 ay keçi boynuzu kürü yaptı daha öncesinde 1 er kutu evicap zinco-c,ace plus selenyum kullandı ama test sonucumuzda bi düzelme olmadı canım.şimdide megaman ve üzümçekirteği ekstresi ilacı kullanıyor gnc nin ama daha test yapmadık yarayıp yaramadığını bilemiyorum.birde şimdi arısütü bal polen karışımı yapıp içirmeyi düşünüyorum canım.inşallah bunlardan fayda görürümde gelir burada anlatırım hayatıma.s.

8. 19 Şubat 2010
  9. gulem

gulem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    bende sizlerdenim..eşim 4 aydır proxeed plus kullanıyo.adet belirtilerim başladı bile.yarın yada yarından sonra olurum:KK43:( hayırlısı.........nisanda aşılamaya gitmeye karar verdik.

10. 19 Şubat 2010
  11. umutlu

umutlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadasın katıldıgın için tesekkurler ama bu topige kur ilaç kullanıpta sperm sayısında hızında morfolojıde yumurtalarda artma olanların yanı kurlerden basarıyı elde edenlerin yazması için açtım kurlerden herhangi bir yarar elde ettıysen mesajını beklıyorum

12. 19 Şubat 2010
  13. aysen_34

aysen_34 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar ben başarı öykümü yazdım biliyosunuz zaten :eek:
    ama isterseniz baraya kopyalayayım :hulya:

14. 19 Şubat 2010
  15. umutlu

umutlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaş bizlerle bu bilgiyi paylaştıgı için teşekkurler kadınlar kulubu sitesinde bir arkadaşın yazdıgı bilgiler...........................umutsuzluğa kapılmayın hemen, mucizeler bitmiyor. Bakın benim eşimin sperm sayısı 100.000 çıkmıştı, ileri harekeli sıfır, morfoloji ise %1 di. ılk tüp bebek denememizi yaptık sonuç negatif tabi. Neyse ağladık sızladık sonra toparlandık tekrar denemeye karar verdik. Benim iş yerime yakın bitkisel karışımlar satan bir yer vardı, ama aktar falan değil, direk karışımlar satan bir yer. Neyse tesadüfen öylesine bir akşam eşimle girdik ve derdimizi anlattık, bize iki macun bir yağ verdiler düzenli kullanılacak dediler, hatta altı ay düzenli kullanımda normal yolla hamile kalanlar bile varmış Ama biz o kadar kullanamadık tabi çünkü bir ay sonra ikinci tüp bebek denememiz vardı. ilaçlarıma başlamıştım bile. Neyse, eşim bir ay kullandı ve tüp bebek için doktorum yumurta toplama günü spermiyogram istedi ve sonuca şok olmuştuk hepimiz. 100.000 den 1.000.000 çıkmış, %75 ileri hareketli ve morfoloji tamamen normale dönmüştü.Eşimle sadece birbirimize baktık. Doktorum bile inananmadı bir şeymi kullandınız ne yaptınız diye sordu ve cevabımız karşığında şimdi doktorumuz diğer hastalarına reçete gibi yazıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.Buradan yazmak nasıl olur bilmiyorum ama gerekirse yazarım faydası olacağına kesinlikle inanıyorum. Ginseng macunu, tribulus ballı macun ve kavun çekirdeği yağı.
    Macunlar yemeklerden yarım saat önce birer tatlı kaşığı, yemekten sonra 1 çay kaşığı kavun çekirdeği yağı ve üzerine bol su içiyor. Deneyin arkadaşlar, ben kendi gözümle gördüm faydasını, neden olmasın?

CuteMom bunu beğendi.
  16. 19 Şubat 2010
  17. mavimenekse

mavimenekse Rabbim dileyene evlat ver Üye

Beğenildi:
    181
    Ödül Puanları:
    163
    canım eşim azospermi sıfır sperm bunlar bizde de işe yarar mı?

18. 19 Şubat 2010
  19. maviumutolsun

maviumutolsun Rabbim Sana Emanetiz ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bi başarı öyküm var aslında ama tamamı gelmedi:KK43:(((((
    eşim varikosel ameliyatı oldu
    sayı normaldi ileri hareket %15
    morfoloji%6