Erkek İnfertilitesinin Güzel Hamişleri ve Güzel Anneleri

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve nevrosky tarafından 30 Mart 2010 başlatılmıştır.

30 Mart 2010
    Konu Sahibi : nevrosky
  1. nevrosky

nevrosky Doruk Paşa Sen Çok Yaşa Pro Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    196
    Erkek infertilitesi ile vermiş olduğumuz mücadeleyi kazandık çok şükür. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Kimimizin yolu uzundu , kimimize piyango hemen vurdu. Şimdi kimimiz taze hamiş , kimimiz gelişme döneminde , kimimiz ise uzatmaları oynuyor. Bazılarımız çoktan ipi göğüsleyip yavrularını kucakladılar bile. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

“Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesi”nden bir üst sınıfa geçen ya da mezun olan tüm arkadaşlar burada toplanacağız. Hamileliklerimizle , anneliklerimizle ilgili paylaşmak istediğimiz her şeyi burada paylaşacağız. Ve bizi buradan bulup bizler gibi sorun yaşayan arkadaşlara da umut olacağız. :lepi:

Günden güne sayımızın artacağına inanıyorum. Oradan buraya transferler oldukça mutluluğumuz ve paylaşımımız daha da artacak. :asigim:

Diğer topiğimizi bırakmak yok tabi. Oradaki arkadaşlarımıza her zaman destek olmaya , dualarımızla onların bu yolda ilerlemelerini kolaylamaya devam edeceğiz. Orası bizim anavatanımız. :1hug: :asigim:

Belli bir çoğunluğun bu topiği istemesi üzerine , ben önderlik ederek bu topiği açıyorum. Hepimize hayırlı uğurlu olsun. Güzel paylaşımlar yapabilmek dileğiyle.. a.s.

Topiğimizin fikir annesi Fadik , isim annesi ise ZAMBAK 3 arkadaşımızdır. Teşekkürler.. Şeniz

O zaman şöyle diyelim mi ;

Fikir Fadik'ten , isim Zambak3'ten , destek kızlardan , topik Nevro'dan , BEREKETİ ALLAHTAN.. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Son düzenleme: 31 Mart 2010
  2. 30 Mart 2010
  3. melony

melony kızım sağ salim gel Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    selam hayırlı uğurlu olsun :nazar:

4. 30 Mart 2010
  5. dilem

dilem tuna pasa sen cok yasa ;) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    kizlar topigimiz hayirli ugurlu olsun, ben hala diyer tarafta ugrasiyorum ama artik sadece uzatmalari oynuyorum nevrocumun dedigi gibi, insallah yakin zamanda hepimiz burada oluruz
    bol hamisli bol bebisle topik olur insallah, kizlar fotoda isteriz ona gore
    :KK46::ecrin_bebek::KK46::ecrin_bebek:
    :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

6. 30 Mart 2010
  7. casper33

casper33 öyküm sana emanet allahım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yeni topikimiz hayırlı olsun kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr çok sevdim ben bu yeni topik fikrini. nevrom tekrar ellerine sağlık fadik zammak sizinde fikirlerinie sağlık kızlarrrrrrrrrrr

dilerim topikteki tüm arkadaşlarımızıda en kısa zamanda burada göbüşleri dolu bir şekilde görürüz inşallahhhhhhhhhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

8. 30 Mart 2010
  9. nevrosky

nevrosky Doruk Paşa Sen Çok Yaşa Pro Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    196
    Sağolun kızlarrr. Şeniz Tez zamanda buraların dolup taşmasını diliyorum. Fikir güzel gerçekten. patlama olsun inşallah diğer topikte. Toplu transfer yapalım. :lepi: :lepi: :lepi:

10. 30 Mart 2010
  11. cornelia35

cornelia35 HoŞGeLDiN BeBeĞiM.... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ohh süperr olmuss bu topikkk tesekkurler nevrocummm ınsss anavatanımızdakı butun arkadaslarımızzz teker teker buraya transfer olurlarr alllhın iznıyle bndee takıpcınızzz olucammm :)))

12. 30 Mart 2010
  13. cornelia35

cornelia35 HoŞGeLDiN BeBeĞiM.... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    :teytey::sm_cool::CüvCüv:hihoyyytalkisalkisalkisdelikafaduldenvereliniortakkaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktanzemuszemus coştum bayaaa:))

14. 30 Mart 2010
  15. leylmelek

leylmelek allahım herkeze yaşatsın Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yeni topiğiniz hayırlı olsun arkadaşlar.umarım en kısa zamanda bizde transfer oluruz.ayrıca nevrocum ben bu siteye senin sayende müpdela oldum ilk senin yazılarını okudum sonunu merak ettim bırakamadım topiği.ben okumaya başladığımda sen hamilelikle mücadele ediyordun canım inan hamile olduğunu okuduğumda okadar mutlu oldumki anlatamam.tabi ben biraz geriden geldim ben öğrendiğimde sen hamileliğinin sonlarındaydın sanırımkaydirigubbakcemile3ama heyecanla okudum güzel haberi okuyacağımı biliyodum sonunda öylede oldu.allah oğlunla sana sağlıklı mutlu hayırlı bir ömür nasip etsin canımopuyorumnanaktan

16. 30 Mart 2010
  17. BTRKLC

BTRKLC μηδέν άγα& Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    hamişleri ve başarı öykülerini takip etmek burdan daha kolay olcak benim içinde çok güzel fikiropuyorumnanaktan

18. 30 Mart 2010
  19. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    hepımıze ugur getırır ınşşşş.benım esımın sadece sperm sayısı az morfolojı hareket yuksek böle olupta hmen hamıle kalanların vede ıyılesmek ıcın neler yaptıklarını yazarlarsa cok sevınırım.