erkek ismi arıyorum yiğenime

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve Limon tarafından 16 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Ekim 2008
    Konu Sahibi : Limon
  1. Limon

Limon ya hep ya hiç....... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    21 ekimde kardeşim doğum yapacak ikinci çocuğuna ama biz hala isim bulamadık bize yardımcı olursanız seviniriz ben bereket nasip anlamı olan bir isim aradım ama bulamadım çünkü çokk nasipli bir çocuk doğumada birkaç gün kaldı ay ne zormuş isim bulmak :uhm::KK46::KK46:

2. 16 Ekim 2008
  3. EU1

EU1 Guest

dağhan,kıvanç,yiğit,yağız,efe,

4. 17 Ekim 2008
  5. DuRu@--'-

DuRu@--'- HAYALİM, AŞKIM VE BEN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Allah nasip ederde bir gün anne olabilirsem ve oğlum olursa adını mutlaka ALP koyucam çok beğeniyorum bu ismi

6. 17 Ekim 2008
  7. zerrinn

zerrinn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    tolunay boran ğökberk ğönenç çağrı eğe ğökalp hayırlı olsun bu arada analı babalı büyüsün insallah

8. 31 Ekim 2008
  9. ilksen03

ilksen03 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Allah analı babalı büyütsün öncelikle.ben arda,sarp,berkay ve yağız isimlerini çok beğeniyorum.

10. 31 Ekim 2008
  11. efsunlu

efsunlu Guest

bana kalsa kazım kamil derim bence sen yada kardeşin yada 2niz isim bulıun başkasından medet ummayın gülüğnç isim söyelebilirler kasten benim yaptığım gibi bu tüğr şeleride kendiniz bulun herkese sormayın zevk ve renke meslesi bunlar biraz gwerçekçi ve akıllı oulun

12. 31 Ekim 2008
  13. Hayat87

Hayat87 ♥αşĸıм,oğlυм ve & Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Neden böyle bir tepki verdiğinizi anlamış değilim Limon arkadaşımız fikir almak istemiş bu şekilde cevap vermek çok terbiyesizce geldi bana :1closedeyes:

Limon'cum benim hoşuma giden isimleride söyliim a.s. Taylan eğer birgün oğlum olursa koymayı düşünüyoruz :1hug: Tunahan , Batuhan , Alp , Umut , Ayberk , Berke ne çok saydım ama kaydirigubbakcemile5

14. 31 Ekim 2008
  15. blackgirl3434_34

blackgirl3434_34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    atahana.s a.sa.s a.s a.s a.s

16. 31 Ekim 2008
  17. burcak09

burcak09 b&a Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    meriç,berkin.............

18. 1 Kasım 2008
  19. Limon

Limon ya hep ya hiç....... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    efsunlu merhaba öncelikle bana ve kardeşime önerdiğin isim için teşekkür ederimsonuçta onlarda güzel ve anlamlı isimler.eleştiriye acık bir insanım ve bu yüzdende oldukça gerçekçi ve akıllıyım.sonuçta isim ararkende internette buluyoruz eskiden isinlar sözlülüğüne bakılırdı zaman ve teknoloji değişti herşey elektronik ortamda bulunuyor en öenmliside kadınlar külübünde dostluklar çokk samimi burayı en yakın arkadaşım gibi gördüğümden dostlarımdan fikir istedim bu da benim kişisel özgürlüğüm seninde dediğin gibi zevkler ve renkler meselesi unutmamaki bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp....burada yani kadınlar külübünde bütün arkadaşlar birbirine fikir danışırlar kısacası birbirlerinin tecrübelerinden faydalanırlar bu da başkasından medet ummak değildir bence....:enbuyukkk:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.