erkek işte serefsizlik değil mi bu ya deliricem

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve göz_yaşım tarafından 21 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Eylül 2008
    Konu Sahibi : göz_yaşım
  1. göz_yaşım

göz_yaşım Guest

arkadaslar biraz önce msnemı biri ekledi (msnemde ailem okuldan kız arkadaslarım ve erkek arkadasımın msnesi var):1shok:bana orus... benımle sınıfta kırıstırdıgını ne zaman unuttun geliyim o memlekete göreceksin sen babanın adı su annenın adı su dedenin adı su ablan nısandı diğer ablan istda dun geldi yanına böle benım hakkımda okadar cok bilgiye ssahipki:1shok:kafayı yiyicem artık bana etmedigi hakaret iftira kalmadı en önemlisi namusuma dil uzatıyo ben okuldan eve evden okula giden biriyim nıe ben ya delircem senağlama senı daga kaldırcam diyo namuslu kız olsan benı engellerdin diyo konusmazdın (hemen engellememin sebebi kım oldugunu öğrenmek ve kendımı savunmam göz göre göre iftira atıyo resmen :1no2:) bend eonun anladıgı dilden ona cvplar verdim ailemedil uzattı bende onun ailesine dedim sonradan alttan aldı babanı çok severim özür dilerim napıyım sende ilk basta ters konusmasaydın sana asıgım dedi dedim asık olmadna önce adam olmayı öğren sen bence bu ne ya namusuma dil uzatıyon falan...kızlar sizden istegim bunun kım oldugunu adresini falan öğrenmek istiyorum ip adresi diye bişe varmıs öğrenebiliyomusum acaba bilen varmı orucumu bile acamadım istah kalmadı bence sinirdne mıdeme agrılar girdi onu bişekilde bulmam lazım ne olur bana yardımcı olun nasıl bulabilirimsenağlama

2. 21 Eylül 2008
  3. endeniz

endeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Teknik destek kısmına git istersen, orada sana yardımcı olurlar...chat&messenger kısmına bak, sorular kısmına bak...teknik destek bölümünden sorumlu moderatörlere ulaşabilirsin...

4. 21 Eylül 2008
  5. göz_yaşım

göz_yaşım Guest

saol ama bulamadım:1no2:

6. 21 Eylül 2008
  7. coffee

coffee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

benm anlamadıgım ne biliyomusun?
    ne die böle seylere üzlürsünüz ne die her lafın peşine takılırsınız?
    eğer bu olay size yapılan bir şaka deilse adam belliki yaralı
    sende gönlü vardı yada bunun gibi bişi
    seni elde edemeyince sinirinden yapmış olmalı
    bırak kussun kinini rahatlasın
    sana her namussuz dediklerinde namussuz olmazsın
    sen kendini bil yeter senin cevrende zaten aona inanmaz sana inanır
    sen ona cevap verme
    zaten vermen gerektigi vermişsin cevabını bu kimdi neydi die ardını aramaya calısma bence

8. 21 Eylül 2008
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Ögrensen ne olucak be güzelim salla gitsin muhatap olman hata zaten!!!:kahve:

Böyle terbiyesiz kansizlara en güzel cevap konusmamak ve muhatap bile olmamaktir..:tomato:

Sen ona karsilik verdikce onun istedigni yapiyorsun...:nazar:

10. 21 Eylül 2008
  11. göz_yaşım

göz_yaşım Guest

ablacim bana koyan ne biliyomusun yapmadigim halde diyolarya deliricem öğrenmek istiyorum evet bu kişinin uzaktan akraba oldugumuzu düşünüyorum ki bukadar bilgiye sahip olmasi sasirtici herseyimizi biliyo düsmanimiz kim öğrenmek istiyorum erkek arkadasima anlatamam bu olayi yoksa kötü seyler olabilir basina bela alcak diye korkuyorum

12. 21 Eylül 2008
  13. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    google ıp get yaz ordan bulabilirsin programı bizde vardı ama eşim silmiş...
    bir de adresi direk savcılığa götür onlar bir dahaki girişinde elleriyle koymuş gibi buluyorlar hatta görüşmeleri kayıt ediyorsan onları da götür...

14. 21 Eylül 2008
  15. EU1

EU1 Guest

canım ya çok kötü bişey gelmiş senin başına bir genç kızın namusuna laf söylenmesi çok kötü bişey sen kendini biliyosun ama yinede korkuyosun üzülüosun biliyorum aynı durumu bende yaşadım bikaç yıl önce çok kötü bişey ama hiç tepki vermedim allah büyüktür dedim geçtim ama hala o lafların etkisindeyim yapcak pek bişey yok gibi canım tek çaren allaha havale etmek

16. 21 Eylül 2008
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Gülüm bu serefsizligi kimin yaptigni ögrenmen cok zor!!

Ancak onunla konusarak belki birkac ipucu alabilirsin, ama onunla konustugun zamanda onun istedigini yapiyorsun....

Tas yakindan gelir zaten uzaktan degil, mutlaka bir akraba veya bir tanidiktir bunu yapan!

Allah islah etsin böyle insanlari ne haz aliyorlar böyle seylerden anlamiyorum...

Sende sinirlenme güzelim sen kendini biliyorsun ya önemli olan bu...

18. 21 Eylül 2008
  19. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    engelle ve unut, böyle insanlarla muhattap olmaya gelmez, daha da sarar sonra...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.