erkek kardeşimle kavga ettik çok kötüyüm.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve bebisim52 tarafından 23 Şubat 2009 başlatılmıştır.

23 Şubat 2009
    Konu Sahibi : bebisim52
  1. bebisim52

bebisim52 Tüm varlığım kızımmm... Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    merhabalar arkadaşlar şuan ellerim titriyo inş düzgün yazarım.

geçenlerde erkek kardeşime msn her açtığında sana selam veriyorum bi slm vermiyosun insan ablasına böylemi yapar dedim ben dedim sizin hasretinizle sizleri özlüyorum bir bağlantımız onlar var dedim.oda bana abla kız arkadaşım msnin şifresini değiştirdi dedi banada vermiyo dedi.bende bu gün çevrimdışı ileti yazdım kardeşimin msn adresine kardeşimin msn şifresini değişmiş ve yeni şifreyi vermiyomuşsunuz dedim ayıptır dedim daha dün bir bugün iki dedim aranızda resmiyet bile yok dedim lütfen ben kardeşimi bir tek oradan görüyorum dedim istirham ederim msn kardeşime geri verin dedim.sonra kız msn i açtı dediki yazdıklarınızı okudum afedersiniz dedi haklısınız dedi ama kardeşiniz yeni şifreyi istemedi dedi.bende tatlım beni yanlış anlama dedim.oda yok abla yanlış bişey yazmamışın olurmu öyle şey dedi.şimdi kardeşine verdim yeni şifreyi dedi.sonra kızla muhabbet ettik biraz cnm cicim konuşurken kardeşim aradı ve sen ne hakla yazdın öyle şeyler bana bak kızım bidaha ne beni ara nede ben seni ararım dedi hadi bye dedi kapadı.sonra tekrar aradıya biz kızla konuşuyoruz kızda yanlış anlamadı sen neden böyle konuşuyorsun dedim niye yazıyosun sananae dedi bende haklısın banane dedim tamam dediğin gibi olsun daha arama beni dedim senin gibi kardeşim yok dedim.sen görürsün sana yediririm bu lafları dedi.kapadı.şimdi tekrar aradı iyimi ettin dedi karışma işimize dedi ve bende beni aramıcaktın ben seni msn dedde sildildim dedim bitti kardeşim dedim 4 gün sonra ayrılacağın veya senden ayrılacak biri için sen beni gözden çıkardıysan bende seni silerim dedim kapadım.şimdi kız msn den msj atıyo abla sen haklıydın ben onun adına özür dilerim diyo hiç cvp yazmıyorum.zaten kızda daha cvp yazmadı.okadar kötüyümki ağlıyorum sinirden ya teyzemle konuşuyodum bu olaylar olurken kameradan şahit oldu kıza yazdıklaırmıda okudum teyzem bile haklısın diyor nekadar saçmalık diyor.kardeşimi arıyor onada telefonunu açmıyorç.

ben haksızmıyım yani hiç bişey demedim kız hakaret etmedim saygılı bir şekilde izah ettim.

2. 23 Şubat 2009
  3. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    bence cok gereksız bır kavga olmuş..........
    ayrıca kardeşinle sevgilisi arasında olanlar...sizin karışmanızda hiç olmamış....
    çok uzatılacak bir şeyde yok bence...

anlamagım ve anlıyamıyacagım bır seydır... neden sevgililer şifrelerini veririler....neden sorun olur bu anlamam...........gereksiz bulurum....

4. 23 Şubat 2009
  5. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.665
    Ödül Puanları:
    163
    1-Neden bayanlar birlikte oldukları insanların msn şifrelerini alırlar, neden değiştirirler anlamam. Herkesin bir özeli var ama maşallah kimsenin kıskançlık gibi bahanelerle özele saygıları yok. İşte buyurun aile faciasına yol açılmış. Kardeşinizin kız arkadaşında msn şifresi ne arıyor, kardeşinizin msn nini neden o kız açıyor. Anlamış değilim. Birde karşınıza geçmiş haklısın falan diyor. Bence kıza inanmayın. Kimbilir kardeşinize ne dediki bu kadar gaza gelip sizinle bağlarını kopardı.
    2- Şimdide bir iki laf kardeşinize edeceğim, eğer kardeşiniz 2 günlük sevgilisi için sizi bu kadar kırıyorsa vicdansızın tekiymiş derim. Kardeşinizi tabiki silip atamazsınız ama bence bir müddet arayı soğutursanız iyi olur. Açıkcası kardeşim bana böyle bir şey yapsa hem kardeşimin hemde o kızın yuvasını bir güzel yapardım. Ama kardeş benim kardeşim değil.
    Allah size kolaylık versin, konunuzda sonuna kadar haklısınız, inşallah kardeşinizde hatasını bir an önce anlar.

6. 23 Şubat 2009
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Aslında genele bakılınca haklı bile görünüyor olsanız,iki kişinin arasına girmekle doğru olmuyor işte..
    Kız öyle demiş,erkek de böyle..
    Bilemezsiniz ki aralarında geçenleri..
    Hangisinin doğru hangisinin yalan söylediği nasıl ortaya çıkacak ki?kafamçokkarıştı
    İnşallah barışırsınız,ama bir daha böyle bir durum olunca bence araya girmeyin. Erkek kardeşiniz de cidden sevgilisi şifresini, bilmemnesini almış vermiyor bile olsa,ama adam sizinle görüşmek istese yeni bir msn adresi alırdı di mi?:uhm:
    Kırıcı olduysam kusura bakmayın lütfen.:nazar:

8. 23 Şubat 2009
  9. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148

aynen katılıyorum...a.s.a.s.a.s.

10. 23 Şubat 2009
  11. HoplayanFil

HoplayanFil BEN BEN YİNE BEN :/ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklı gibi görünüyorsunuz ama keşke yazmasaydınız, karışmasaydınız
    konuşmak isteyen ne yapar eder konuşur zaten
    iyi olur kendilerinden bilir kötü olur sizden bilirler
    hem ne malum kızın da doğru söylediği
    ne kadar kırılmış olduğunuzu çok iyi anlıyorum
    çünkü benim de kardeşim böyle yapsa ben de çok kırılırım
    siz ne konuşun ne de haber yollayın
    yaptığı haksızlığı anladığı zaman zaten sizden özür dileyecektir
    :kahve:

12. 23 Şubat 2009
  13. BuzlarUlkesi

BuzlarUlkesi aşkım oğlum ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    345
    Ödül Puanları:
    188
    ya siz haklisiniz sanirim kizda sizinle konuskren sorun yapmadi ama kardesinize derken sanirim biraz sinirlenmis olarak davranmis..erkeklerde bu konularda abla kardes dinlemiyor...siz haklisiniz ne olursa olsun ama bu uzun sürmez böyle bir sebepten dolayi iyi olurusnuz insallah tabi ikinizde kizginizsiniz suanda zamana birakin ama kardessiniz ne olursa olsun barisirsiniz

14. 23 Şubat 2009
  15. bebisim52

bebisim52 Tüm varlığım kızımmm... Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    açıkçası haklısınız belkide karışmamalıydım ama karıştım bir kere ablasına bunumu yapması lazım yani teyzem aradı teyzemede karışmayın diyormuş.biliyorum ciddiyim bunla diyor ama ayrılcak çünkü çok çapkın biri kız kıskanıyoya hoşuna gidiyor.

yalnız bana kardeşim durumu şöyle yansıttı şifremi değiştirdi bana vermiyo dedi bende ben bi el atım verir dedim kendi kendime keşke yazmasaydım gerçektende konuşmak isteyen konuşur.

ben bide onlar beni arayamıyo diye telsim hattımı turkcell yaptım sırf araşalım diye am analamıyo işte 22 yaşında askerliğini yapmış biri yani acahilde değilki ilerde evlense demekki hepimizi silecek hayatından hiçbirşey diyemicez eşine ama ilgilenmiyorum ne yaparsa yapsın.

16. 23 Şubat 2009
  17. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488

Şifreyi neden değiştiriyorki kız:mymeka:
    Yeni msne alıp sizle tekrar yazışmak cok zor gelmiştir belki kardeşinize:1closedeyes:

Bence kafanıza bile takmayın:1closedeyes:
    Beni önemsemeyeni ben kaileye hiç almam:icecream:
    Özür dilemeye kalksa bile bir süre daha affetmeyin.
    Hatasını analrsa tabi:kahve:

18. 23 Şubat 2009
  19. EU1

EU1 Guest

kardeşim biraz erkeklik gururu yapmış sanırsam.. erkeklerin hep öyle bi huyu vardır ya.. ondan habersiz olarak sen sevgilisi ile irtibata geçince, biraz da onun hakkını savununca sanki kardeşin bunu kendisi yapamazmış da bi büyüğe ihtiyacı varmış gibi bi imaj oluşturmuş kızın gözünde (tahminimce kardeşin bu şekilde düşünüyor..)
    tabi ki yine de ne olursa olsun benim için bittin gibi laflar çok yanlış..