Erkek mantığı nasıl bir şey?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve eMu tarafından 30 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : eMu
  1. eMu

eMu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba yine ben rahatsız ediyorum ama yine aynı sorun bu sefer farklı şekilde

Daha önce erkek arkadaşımla yaşadığım sorundan bahsetmiştim.Erkek arkadaşımın güya beni denemek için ömür boyu sevgili kalmak istediğini yada dini nikah yapmak istediğini resmi nikah isteyincede evlilik sözleşmesi şartı koyduğunu şarttada boşanma ya da onun ölümü halinde tek kuruş hak talebim olmayacak bu arada çalışmam da yasak.

Ayrılmak istediğimi söylemiştim 3 hafta sonra sanki hiç sorun yaşamadan ayrılmışız gibi bi tavırla selam hayatım gibi bişeyler söyledi bende geçmişi açınca bu kez tartışma çıkartan insan oldum.Sorduğum hiç bi soruya cevap vermedi sadece söylediği ben seninle iyi olmaya çalışıyorum sen sorun yaratıyorsun bu şekilde devam edersen beni kaybedersin gibi rest çeker bi tavır yaptı.

Sitede okuduğum yazılarda bu tür erkek modellerini de okudum da bu erkeklerin mantıkları nasıl çalışıyor.Sorsan duymamazlıktan geliyorlar ısrar etsen kavgacı tartışmacı tip oluyorsun.Hep arayan soran daha çok ilgi gösteren sen olman gerekiyor.Acaba benim beraber olduğum adam mı çok egoist yoksa genel tür mü bu şekilde.

İnsan sorularına cevap alamayıp rahatlamadıkça bişey yapasıda gelmiyor.Geçmiş geçmişte kalmış bidaha konu açılmayacakmış.:nazar:

Hiç içimden bişey yapasım gelmiyor ne yapmalıyım en doğrusu ne tür bi tavır yardım rica ediyorum

2. 30 Ağustos 2010
  3. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ne biçim mantıkmış bu. Başlarım o erkeğin mantığına. Kusura bakmasın bana bunları söyleyen insan benim yanımda bir saniye bile duramaz. Ağır şeyler bunlar

4. 30 Ağustos 2010
  5. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Sizi denemek için mi söylemiş onları.
    Ayrılmışsınız madem, hiç birşeyi tartışmadan, yoluna koymadan
    iki güzel kelimeye neden geri döndünüz ki.
    Pek dengeli bir şahısa benzemiyor.
    Geri dönseniz bile, bütün sıkıntıları açık açık konuşup,
    birbirinizi iyi anlayıp öyle devam etseydiniz.
    Bence bu ilişkiden , bu kişiden size hayır yok.

6. 30 Ağustos 2010
  7. Philemon

Philemon çapulcunun annesi Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    198
    bide beni kaybedersin diyor, aman allahım bu ne kibir.işine gelmeyice geçmişi açma diyor işine gelmiyor beyimizin.valla iyi düşünün,şimdi böyleyse ilerde ne olur.

8. 30 Ağustos 2010
  9. nalansu09

nalansu09 çatlak patlak yusyuvarlak Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    yerim ben böyle mantığı ...arkadaşım ayagına iyi bir spor giy ve kaçabildigin kadar kaç ..

10. 30 Ağustos 2010
  11. eMu

eMu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nerdeyse bir saat boyunca en son yaşanan olayı ne kasteddiğini amacını sordum ve aldığım tek cevap yok üstüne üstlük o bana yakınlık göstermek isteyen ama ben tartışma çıkartmaya çalışan insan oldum.Barışmadım sadece bunları neden söylediğini merak ettim.Bişey talep etmemişken böyle demesinden rahatsız oldum.Herşeyde suçlu ben kaldım aşırı ilgi bekleyen ben oldum.O çok meşgulmuş de başını kaşıyacak vakti yokmuş.

En sinir olduğumda sanki hiç bişey olmamış gibi hayatım canım deyip konuşması ve olayları sanki sağırmış gibi duymamazlıktan gelmesi.Hep yapıyor işine gelene cevap veriyorda neden bi türlü çözemedim.

İlerisi ben erkeğim sen kadınsın muhabbeti yine...Ben bitirdim yazdım onu bile ciddiye almamış

12. 30 Ağustos 2010
  13. Bir_kadin

Bir_kadin kardelen Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    calisman yasaksa gelecegini nasil garantiye alacaksin
    evlilik sozlesmesi yaparsan yada diini nikah yaparsan
    bunu sordunmu esine
    koynuna alacagi kadini olacak olan cocugunun annesine
    bunlari dusunmesi ondan hayat arkadasi olmayacagini gosteriyor
    boyle bir insanin mantigi ortada zaten
    erkek mantigi degilde bencil mantigini anlamaya calisinca eline bir sey gecmez

14. 30 Ağustos 2010
  15. eMu

eMu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bazı arkadaşlarım tamam sözleşmeyi kabul ediyorum de tepkisi ne olacak demişti de ona da cesaret edemedim güya beni denediği için söylemiş.Bir gün gelipte sen bana o gün tamam dedin şimdi itiraz ediyorsun demeyeceğine dairde emin değilim.

Ben mi çok seviyorum yanlış insanlara mı aşık oluyorum anlamadım.Üç kez sevdim üçüde birbirinden beter çıktı.Bazılarına bakıyorum üniversitede tanışmış evlenmiş kimisi öyle ahım şahım değil süper eşi var.Bizimkinin adı ne kader mi şansızlık mı aptallık mı

Erkekler ne isterde bana gelince tutmuyor ?

16. 30 Ağustos 2010
  17. Amonra

Amonra Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    266
    Ödül Puanları:
    213
    siz bu kişiden hala erkek arkadaşım diye mi bahsediyosunuz
    bi an önce eski erkek arkadaşım dersiniz umarım.
    ne bencil ne neyse dilimin ucuna geldi ama söylemiyim

18. 30 Ağustos 2010
  19. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    o ne yaa... boşanma neyse de... ölümde ne demek ya.. insan tam tersi arkamdan rahat etsin diye düşünür.. hem ne bu maddiyatçılık canım! karun fln sanırım kendisi..
    bence bi hayat birlikte geçirmek için fazla bencil bi adam.. en büyük konularda böyleyese diğer şeyleri düşünemiyorum. hoş bi hayat geçirmek dedim ama evlenmeye de yanaşmıyormuş kendisi...
    bütün erkekler böyle değil.. duyrulur :)