erkek merkezli yaşamak

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve SalvaMea tarafından 7 Şubat 2009 başlatılmıştır.

7 Şubat 2009
    Konu Sahibi : SalvaMea
  1. SalvaMea

SalvaMea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    erkeklerin merkezindemi yaşıyoruz hayatımızı ?
    o istediği için görüşmediğimiz arkadaşlarımız,"onaylamadığı" için bitirdiğimiz ilişkilerimiz oluyor..
    zevklerimizden,isteklerimizden çoğu zaman vazgeçiyoruz..
    ve büyük çoğunluğumuz yaptıklarımızın karşılığını ihanetle alıyoruz..

özverinin ayarını bazen kaçırdığınızı düşündüğünüz olduğumu ?
    bu konuda yapabileceğiniz özeleştiriler varmı ?

2. 7 Şubat 2009
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bir evin icinde gecinebilmek icin özveri ve fedaklarlik gerekiyor, daha dogrusu kacinilmaz oluyor...yoksa gecim olmaz kanimca....ben yapicam o yapmican diyecek, ben gidecem o gitmicen diyecek, ben siyah o beyaz diyecek....böyle bir evliligin zaten sonu yoktur...:kahve:

Her ne kadarda amaninda aman benim kocacim bana karsimaz, istedigim herseyi yapabilirim desekte bazi yerde feminist duygularimizi bir kenara birakip erkek heryerde erkektir deyip onun lafini sözünü dinliyoruz yada dinlemek zorunda kaliyoruz....:nazar:

Tabikide bana sacma sapan gereksiz sebebsiz yasaklar koymasina izin vermem, bunu baba evinde yeterince yasadim zaten....ve 10 yildir esim bana sunla görüsmeyeceksin veya bununla biryere gitmeyeceksin dememistir...sen neyi nerde ve ne zaman yapacagini bilirsin, benim söylememe gerek yok der herzaman...ama olduya bana mantikli bir sebeb sunarak bu kisi ile görüsmeni istemiyorum derse, ammennah derim, vardir demekki bir bildigi!!:nazar:

Özverili olmak esinin kulu kölesi olmak degildir....zaten bir kadin öyle oldugu vakit esinin gözünde tilsimini kaybeder, (bence)a.s

4. 7 Şubat 2009
  5. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ilişkimi erkek merkezli yaşamıyorum,,şu anda nişanlıyımm..sadece nişanlı oldugum kişi benim bi yarım gibi düşünüyorum..istedigim herşeyi yapıyorumm..hiç bşy için izin almadım bugune kdrrr.tabi evlenince değişirmii bilemiyorum..hiç bşyin garantisi yok çünkü...şöyle bşyde varr ...onun sevmedigim tarafları var..benimde onun için vardır ama biz birbirimizi böyle sevdikk..değiştirmem oda değişmemi istemez...

6. 7 Şubat 2009
  7. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bende eşim merkezli yaşamıyorum.
    eşim öyle onla görüşme bunla görüşme hiç demedi.
    bu konularda bana güvenir.
    ben zaten bana zarar verecek kişilerle görüşmem.
    ama evliliğim için çok fedakarlık yaptım.
    ailemden uzaga geldim.
    yaptığım en büyük bu fedakarlıktı galiba.

ama pişman değilim.
    herkesin kendi evi düzeni oluyor.
    aileye yakın yada uzak.

8. 7 Şubat 2009
  9. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    konunuzu Ah erkekler bölümüne taşıyorum...
    lütfen oradan devam edelim..
    sevgiler...

10. 7 Şubat 2009
  11. glsh85

glsh85 Guest

elbette vardır ıstemedıgı seyler ama genelde aynı dusundugumuzden ztn onun ıstemedıgı seyı bende ıstemıyorum zorakı degıl yani :)

12. 8 Şubat 2009
  13. bloodrayne__

bloodrayne__ Guest

ne güzel sevindim senin adına.bu cümleler güzel geldiği için şu konudaki fikrini sormak istiyorum.''bana zarar verecek kişilerle görüşmem'' demişsin.sana zarar vermeyeceklerini kimin hangi özelliğinden anlayabiliyorsun vede bunu bunu eşine nasıl ifade edip bu konularda güvenini sağlayabildin,anlayışını sağlayabildin

14. 8 Şubat 2009
  15. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Erkek merkezli yaşamak acizliktir bana göre.Benim de bir kişiliğim,hayat görüşüm varken neden onun beyni ile yaşayayım ki?:1closedeyes: