erkek robotlar geliyomuşş..

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve EU3 tarafından 18 Haziran 2008 başlatılmıştır.

  18 Haziran 2008
  Konu Sahibi : EU3
 1. EU3

  EU3 Guest

  kızlar gazetede ve internet haberlerinde okudum çoookk güldüm erkek robotlar yoldaymış

  Kadınların tek komutuyla satranç oynayacak, çiçekleri sulayacak ve cinsel birlikteliği gerçekleştirecek..

  vayy be odun adamlardan kurtuluyomuyuz ne ama ruh yok bunlarda şimdiden meraklandım kızlar almayı düşünürmüsünüz düşünsenize sevgilinizden ayrılıyosunuz ne var benim robotum evde bekliyo hem köle gibi her işimi yapıyo otur derim oturur kalk derim kalkar ne komik yaa acaba erkekler ne yapacak :roflol:
   
 2. 18 Haziran 2008
  Konu Sahibi : EU3
 3. EU3

  EU3 Guest

  internetteki haber şöyle...

  Alman sanatçı Franz Steiner’ın kadınlar için çizdiği gelecekte erkeklere yer yok. Sanatçının bilgisayar teknolojileri yardımıyla yarattığı fütüristik çalışmalarda 2045’in kadını yüzlerce erkek robota hükmederken kendi de biyonikleşiyor ve ayakkabı değiştirir gibi organ değiştirerek, kadınların yüzyıllar süren hayali, ebedi gençliğe kavuşuyor.

  Hürriyet'in haberine göre Franz Steiner ve blutsbrueder-design ekibi, 2045’in fütüristik kadın portresini çizerken göz alıcı ama bir o kadarda eleştirel bir CGI (Computer Generated Imagery) çalışması yapmış. İlk aşamada gerçek mekanlarda kadın foto modellerle fotoğraflar çekilmiş. Daha sonra ise Photoshop ve modelleme programı 3ds max ile biyonik organlar ve robotlar eklenerek fotoğraflar son haline getirilmiş.

  Bu çalışmada hayal edilen yıl 2045. Kadın, yıllardır mücadele ettiği ikinci sınıf insan muamelesinden kurtulmuş görünüyor. İş yaşamında egemenlik kadının elinde. Emri altında çalışan yüzlerce robota hükmediyor. Kullanılan teknolojik araçlar göz alıcı. Ses komutu ile çalışan "gözlük bilgisayar" tasarımı aralarında en etkileyici olanı.

  Tabii ki kadının hayatı sadece iş yaşamındaki değişim ile kalmıyor. Kadın, bu manalı mesajlar veren projeyle hayalindeki genç ve güzel görünüme ve arzuladığı gibi bir partnere kavuşuyor. Geçen yıllar içinde robotların çoğaldığı bir dünyada elbetteki kadınlar da biyonikleşiyor. Biyonik kadın, vücudunun beğenmediği ya da modası geçen parçasını değiştirebiliyor.

  Örneğin ayağından memnun değilse ayak, burnundan memnun değilse burun satın alıp takıyor. Projedeki en can alıcı mesaj ise kadının yaşamından kendisini asla memnun etmediğine inandığı erkeğin kaybolması. Geleceğin kadını maalesef bir robotla yaşamayı tercih ediyor. Tek düğmeyle emir verdiği robot. Onunla satranç oynamaktan, çiçekleri sulamaya ve cinsel beraberliğe her komutu, bir robottan beklenebileceği gibi itirazsız yapıyor.
   
 4. 18 Haziran 2008
  Konu Sahibi : EU3
 5. Belfu_Sena

  Belfu_Sena Guest

  Şişme kadınlardan sonra robot erkekler haa jeyyar bunların birlikteliğinden nasıl bir bebek dünyaya gelir merak ettim şimdi :roflol::roflol::roflol:
   
 6. 18 Haziran 2008
  Konu Sahibi : EU3
 7. beyazkedxix

  beyazkedxix Aktif Üye Üye

  Katılım:
  26 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  331
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  Robot erkekler süpermiş bütün işlerimi ona yaptırıcam hihiihii:mymeka:
   
 8. 18 Haziran 2008
  Konu Sahibi : EU3
 9. EU3

  EU3 Guest

  :roflol::roflol: sperm yüklerlermiki bunlara muhahah biyonik bebek
   
 10. 28 Mayıs 2012
  Konu Sahibi : EU3
 11. esraconcon

  esraconcon Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

  Katılım:
  5 Ocak 2012
  Mesajlar:
  778
  Beğenildi:
  44
  Ödül Puanları:
  63
  vaa mütiş fikir be ya:nazar::nazar::nazar::nazar: