erkek sorununda anatolia nasıl uygulama yapıyor

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve miss_capraz tarafından 26 Şubat 2010 başlatılmıştır.

26 Şubat 2010
    Konu Sahibi : miss_capraz
  1. miss_capraz

miss_capraz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dikkatimi çekti
    heryer bişeyler diyo ama anatoliada hiç öle bişey duymadım bilen varmı yazsın kılasik tüp bebekmi şimdi erkek için falan birsürü yöntem çıktı mesela maya tüp bebek bende işlerimi hallettim nisanda başlıyorum anatolia mı mayamı karar veremiyorum deli olucam yaeşimde problem var o yüzden kararsızım bilen yazsın anatoliaya giden tedavisini bilen varsa yazın

2. 27 Şubat 2010
  3. hituci

hituci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım başka merkezlerde olupta anatolyada olmayan neyi kastettin onu anlamadım.ama her merkezin her hastaya uyguladığı yöntem ve kullandığı ilaçlar farklı.eğer düşük sayıda da olsa mikroenjeksiyon için yeterli sperminiz varsa anatolyada eşin için ayrıca bi yöntem uygulanmıyor bildiğim kadarıyla.ama hiç sperm yoksa yada çok çok azsa tese yapılıyo.buı işlem sizin sperm sayınıza ve kalitenize göre yapılıyo.ben 4 defa tüp bebek tedavisi gördüm.hepsinide anatolyada yaptırdım.şuan hamileyim çok şükür.
    pozitif sonucu almak önce Allahın takdiri.umarım sende en kısa zamanda hayırlısyla sağlıkla bebeğine yada bebeklerine kavuşursun.umarım yardımcı olabilmişimdir.sevgiler...

4. 1 Mart 2010
  5. ebi26

ebi26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    neyi kastettigini anlamadım ama söle anlatayım bızım hem sayı dusuktu hemde hareket yoktu bıze mıcro yapıldı.hakan bey sperm sayısını super etkıleyen ılaclar yok bu durumda tek tup demıstı cok sukur suan hamıleyım benımılk denememde tuttu sukur ...

6. 1 Mart 2010
  7. surayn

surayn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende anatoliada tedavi oldum tese yapıldı çok şükür hamileyim ekip olarak çok iyiler çok disiplinli çalışıyolar hakan beyde bülent beyde çok başarılı benim doktorum bülent hocaydı tavsiye edebilirim