Erkekle kadının rolü değişmişse?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Uyananguzel tarafından 15 Ekim 2009 başlatılmıştır.

15 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Uyananguzel
  1. Uyananguzel

Uyananguzel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar, sevgilimle benim roller ters :KK43:( Ben onu daha çok arar ve üstüne düşerim. Daha çok ben hediye alırım. (hatta sıkışınca para da veririm, artık o kadar ki istemeye bile başladı :KK43: )
    Benim saflığımı seviyor, ama bir yandan da acabalar geliyor aklıma. Beni sevdiğini söylüyor, kıskanıyor, sahipleniyor. Ama kafam karışık. Ondan emin olamıyorum. Kendimi bayan gibi özel hissetmiyorum :KK43: İşine aşırı düşkün, beni arka plana atabiliyor, anlayış bekliyor. Sevgi sözcüklerini çok söylemediğini ona söylediğimde dediğine göre zor açılan bir insanmış.

Rolleri nasıl tersine çevirebilirim? :nazar:

2. 15 Ekim 2009
  3. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    üstüne düşme arama sorma seni arayınca konusmaları kısa kes işim var de hatta arada bir mesgule al her cagırdıgında gitme surekli dısardaymıssın gibi izlenimler ver boyle yapınca eminim seni kıskandırmaya baslıcaktır takma cok yogunum işim var derse tamam de trip yapma ozaman kıskanmaya ilgi gostermeye uzerine dusmeye kaybetme korkusu yasamaya baslar

4. 15 Ekim 2009
  5. azelya55

azelya55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Senden yüzsüzce artık para istemeye de başlamışsa, hemen uzaklaş derim..
    Sana kendini özel hissettirmiyorsa, seni mutlu edemiyorsa seni haketmiyordur..
    Boşyere zaman harcama, böyle bunaltıcı tiplerle uğraşılmaz, ömrün tükenir benden demesi.

6. 15 Ekim 2009
  7. umman

umman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Seni seviyordur elbette ama sağlıklı bir ilişki olabilmesi için tepkini göstermelisin. Ona erkek olduğunu seninde bir kız olduğunu hatırlamalısın canım.

8. 15 Ekim 2009
  9. Uyananguzel

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sağolun kızlar.a.s.
    Para istemesinin sebebide benim durumumun iyi olması ve onun sıkıntıda olmasına çok üzülmemi biliyor olması. Dediğine göre ona zengin kızlarda talip olmuş ama kabul etmemiş(kendisi çok yakışıklı ve efendidir). Bazen bana karanlık tarafı var gibi geliyor ama iyiniyetli bir insan olduğum için iyi tarafım bir şekilde ona aldanıyor. Çözülmesi çok zor bir insan.Çok seviyor olmasam bu kadar kafa yormazdım.fisfisfis

10. 15 Ekim 2009
  11. BENOZ

BENOZ GECE VE GÜNDÜZ ÇIBIK Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    roller sana göre ters ise bu oyunu oynamayacaksın

bir erkek bu kadar rahat para istiyorsa bir bayandan düşünmek gerekli

bu yaşıma kadar (40yaşım) daha isteyen bir erkek görmedim bir bayandan bu kadar sık ve rahat isteyenini bırak bayanı erkek arkadaşından bile isterken sıkılıyorlar istemek yerine kredi çekiyorlar
    hem size neden söyleme ihtiyacı duyuyorki zengin kızlarda talip olmuşta istememiş olduğunu
    iyice sevmeden iyi gözlemleyin derim

para vermeyi kesin bakalım sevgisi aynı kalacakmı ?

12. 15 Ekim 2009
  13. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    bu kadar roller değişilecek boyuta gelmiş ise üzgünüm ama artık hıcbırsey yapamazsın...

14. 15 Ekim 2009
  15. TheShe

TheShe Guest

Üzgünüm ama roller değişmiş olan ilişkiler çok uzun ömürlü olmazlar :sinifsinif:

16. 15 Ekim 2009
  17. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ilgini keserek tabi adam bide kendi ağzıyla söylüyor saflığını seviyorum diye.........

18. 15 Ekim 2009
  19. Uyananguzel

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çok teşekkür ederim kızlar, yazan elleriniz dert görmesin. Parasızlık çok çektiği için paraya çok düşkün. Ben onu sevdiğim için bu yanını bile çocukça karşıladım, olabilir dedim. Ama kullanıldığımı da hissetmenin eşiğine geldim. Masumane tavırları rol mü değil mi ayırt etmek çok zor?
    Beni kınamayın kızlar, çok değişik bir insan, çözmesi zor.