Erkekler beyaz tenli kadın sever!!!

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve husel tarafından 10 Haziran 2008 başlatılmıştır.

10 Haziran 2008
    Konu Sahibi : husel
  1. husel

husel er:) Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Erkekler neden beyaz tenli kadın sever?

Kadınlar koyu tenli erkekleri; erkeklerse beyaz tenli kadınları çekici buluyor. Peki ama neden? beyaz tenli kadınları çekici buluyor.

Toronto Üniversitesi'nde yapılan bir araştırmaya göre kadınlar koyu tenli erkekleri tercih ederken, erkeklerse Araştırmalar serisine bir yenisini daha ekleyen bu araştırmada açık renk tenin masumiyet, saflık, bekaret gibi kavramları çağrıştırdığı ve erkeklerin kadınlarda bu özellikleri aradığı sonucu çıkarken, buğday ya da esmer tenli erkekleri tercih eden kadınlarınsa tehlike, gizem, iktidar ve seksi ifade ettiği için tercihlerini koyu tenli erkeklerden yana yaptığı ortaya çıktı.

Bilim adamları, hangi ırktan olursa olsun, erkeklerin "açık tenli" kadınları beğendiğini, kadınların ise "koyu tenli" erkekleri beğendiğinibelirttiler. Bilim adamlarına göre erkeklerin açık tene eğilimlerinin nedeni, açık tenin "masumiyet, saflık, bakirelik, hassaslık ve iyiliği" çağrıştırması. Ancak bilim adamları, Monica Belluci gibi esmer tenli kadınları tercih eden erkeklerin sayısının da hayli kabarık olduğunu belirterek bu erkeklerin bilinçaltlarında "tehlikeye eğilim" olduğuna dikkat çektiler.

Nicole Kidman, Kylie Minogue gibi açık tenli kadınları saflığın simgesi olarak gören erkekler, masumiyeti beyaz tende arıyor. Collin Farrel, Johnny Depp gibi beyazperdenin yakışıklı aktörleri ise esmer tenleriyle tehlikeyi ve gizemi çağrıştırdığı için kadınların beğenilerine daha çok hitap ediyor.

alıntı

demem o ki arkadaşlar yaz geldi hala süt beyaz dolanıyom diye dertlenenler varsa hiç üzülmeyin
    sizler gözde olansınıza.s.
    bu arada diğer bir gerçekte esmerlerin erkekler tarafından tehlikeli göründükleri olarak ortaya çıkmış oldua.s.

2. 10 Haziran 2008
  3. bendenxixzz

bendenxixzz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok saçma bı mantık olmus,pek alak kuramadım,
    bu beyaz tenlılerın yaptıgı bı uydurma haber olabılır:roflol:

4. 10 Haziran 2008
  5. cok dogru katılıyorum
    ben esmer erkekleri daha cekici bulurum ama kapkara cingene gibi degil tabi
    beyaz tenli bayanlar ise daha dikkat cekici herzaman, giydiklerini gosterirler

6. 10 Haziran 2008
  7. okypete

okypete Popüler Üye Yönetici Editor

Beğenileri:
    5.180
    Ödül Puanları:
    113
    üzgünüm ama bence bu teori yanlış. afrikalı siyahi erkeklerin beyaz kadın için çiğ et gibi görüntü veriyor diye düşündüklerini bir yerde okumuştum. naomi yi hangi erkek güzel bulmaz.ya beyonce ı. benim ağabeyim hep esmer kadından hoşlanırdı.bunun tersini düşünüyorsun kesin sen esmermisin diye düşünmeyin .hayır tam tersi beyaz tenliğim. beğeni çok göreceli bir kavramdır kişiden kişiye göre değişir. robert de niro hiç beyaz kadından hoşlanmamıştır. sevgilileri hep zenci kadınlardır.ama seul da heidi klum la evli. o da bir zenci olarak ,beyaz bir bayanı tercih etti. yani bu zevk meselesi.bu arada tercihim esmer erkek değil. sarışın ve beyaz tenli erkek.

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Haziran 2008
  8. 10 Haziran 2008
  9. Mrs.Sxoxnmez

Mrs.Sxoxnmez Prinkipom özlüyorum seni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok doğru valla jeyyar

10. 10 Haziran 2008
  11. Akide

Akide Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    nan boşunamı bronzlaşmaya çalışıom ben :mymeka:

12. 10 Haziran 2008
  13. meister-nisa

meister-nisa iyi,kötü, çirkin ;) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Yüce Rabbıma şükür peynir gibi olanlardan oluyorum da kim görecek kim bilecek :roflol:

14. 10 Haziran 2008
  15. EU1

EU1 Guest

ben de beyazım...eşim de tam tersime esmer...ilk görüşte sana aşık oldum diyor işin garibi ben de ona ilk görüşte aşık oldum...demekki tamamlıyoruz birbirimizi...

16. 10 Haziran 2008
  17. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    63
    Beyaz ten kadındada erkektede süper oluyo

18. 10 Haziran 2008
  19. Masal the end