Erkekler evlenmekten kayor mu?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve gelecekkorkusu tarafından 7 Eylül 2007 başlatılmıştır.

7 Eylül 2007
    Konu Sahibi : gelecekkorkusu
  1. Erkekler belli bir yastan sonra yalniz ve ozgur yasamaya alistiklari ve cevreden evlilikle ilgili cok olumsuz sey duyduklari icin sizce evlilikten kaciyor mu? Mesela 30 una gelmis erkekler, ben hep oyle goruyorum, zor geliyor artik diyorlar...

Bir de gercekten ahlakli, durust, yakisikli erkekler hep kapilmis mi sizce, 28 ine kadar boyle olup ta evlenmeyen biri yok gibi sanki. Eger cok iyi bir erkekse ve 30 unda bekarsa kesin onda bir sorun vardir deniyor, bu sizce ne kadar dogru?

2. 7 Eylül 2007
  3. RedRose

RedRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    kız ne alaka yakışıklı olmazmı var tabikide ben tanıyorum evlenmemişlerse kariyer yapmak için evlenmemiştir yada dengine göre bulamamıştır zaten önemli olan yakışıklılık değil bu devirde insan olması önemli artık evlenmekten kaçmaz hiç duymadım ben hiç rastlamadım daha çok evlenmek isterler :Roflol: 30 un da bekarsa canım ya sevdiğini unutamadı ya kariyer yaptı istemiyor yada başkadır Şeniz

4. 7 Eylül 2007
  5. valla kime baksam umurunda degil evlenmek, hatta niye parami ona yedireyim ki evlenip te basima bela mi alicam diyenler duyuyorum. Benim cevremdekiler boyle galiba hep

6. 7 Eylül 2007
  7. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    benim düşüncem şöyle kızlar okadar çok erkeklerin peşinden koşuyorlarki erkek zaten evlenmeden her istediğini elde etmiş oluyor neden evleneyim diyor ozaman çok yalnış para meseleside var tabi evlenmek kolay değil artık

8. 7 Eylül 2007
  9. evde kaldık desene senağlama

10. 10 Eylül 2007
  11. *Ayse*

*Ayse* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    erkekler farkli farklilar bence. kimisinin evlilik korkusu var, cünkü onlarin yaratilislarinda su var: erkekler koruma hissine sahip´. ve kendilerine güvenemiyorlar, ben bununla evlenirim tamam ama, sonra ya onu gerektigi gibi koruyamazsam, ya maddi yönden zorluklara karsilasirsak, ac kalirsak v.s.

bence böyle.

ama gercektende bu zamanda erkeklerin yüzde 90i evlilige sicak bakmiyor :1no2:

12. 10 Eylül 2007
  13. pakize10

pakize10 Guest

bence bu zamanda kariyer sahibi , işi düzenli , parası olan erkekler evlenmek istemiyor...evlenipte ne yapacağım havasındalar gibi sanki....

hayatım da herşeyi elde ettim evlenipte başımı mı ağrıtayım diyorlar sanırım....

erkekler biz bayanlar farklı bakıyorlar evliliğe....

14. 15 Eylül 2007
  15. sulu_göz

sulu_göz Guest

bende merak ediyorum evet

16. 18 Haziran 2008
  17. acromion

acromion Guest

arkadaslar bu enteresan bir konu. ya gercekten erkekler evlenmekten kaciyormu? neden?ebn hep sanmistim ki: erkekler 30 yasina geldiklerinde önlerine ilk cikan bayanla evlenirler. demek öyle degilmis.

18. 18 Haziran 2008
  19. ayşül

ayşül Guest

bence tum kadınlar sırt cevırseler erkeklere bak gor sonra ne oluyolar bence kendı kendımıze yapıyoruz adam bakıyo ohhhhhhhh her ıstegımı karsııyolar zaten nıye evlenıyımkı