Erkekler fazla ilgiden şımarır mı?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve Kayxixsxix tarafından 4 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Kayxixsxix
  1. Kayxixsxix

Kayxixsxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    3 Yıllık evliyim eşim aslan burcu,ben kendisine nezaman ilgi göstermeye çalışsam hep bir bahane bulup beni uzaklaştırıyor kendinden çabuk sıkılıyor,beni sevdiğini biliyorum ama eşimin bu davranışı artık beni kırmakla kalmıyor sinirlendiriyorda geriliyorum ister istemez,tadımız kaçıyor malesef dün akşamda aynı durumu yaşadım ve canım çok sıkkın.Kendisine ben seni sevdiğim için evlendim tabiki seni sevmek hakkım diyorum ses yok ben çözemedim bu durumu nasıl davranmam gerektiğini...

2. 4 Ağustos 2010
  3. maiberf

maiberf piyuvvvvv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Bak kayısı 3 yıldır eşinin huyunu az çok öğrenmişsindir o yüzden cevabı kendin çok kolay bulabilirsin.Bazı insanlar sevgisini göstermeden yapamaz ama bazıları da içinde tutmayı yeğeler ve sevgi gösterilerini yapmacık bulurlar ki erkekler genelde ikinci gruba girer.Yapacağın şey çok basit ilgiyi alakayı keseceksin tabi abartmadan normal davran sevdiğini ve sevildiğini biliyorsan bir süre çaba harcama ve bak bakalım ne oluyor.Belki eşin bundan rahatsız olacak ve senden ilgi bekliycek çünkü bazısı hem sıkılır hemde içten içe şımartılmayıs sever.Hem biraz cool ol bekle biraz da o sana ilgi göstersin dimi ama.Kadın duygusaldır tamam her hissini belli eder ama napıp edip tutacaksın kendini.En basiti normalde yaptığın herşeyi yavaş yavaş azalt gör bak kendin de daha rahat olacaksın çünkü sen ilgini gösterdikçe karşılık beklersin ve bulamayınca daha da gerilirsin.ben de 3 yıllık evliyim ama bizde dengelidir kaçan kovalanır durumu ara ara bir o bir ben ama benim toce şımartılmaya ilgiye bayılır ki bence her insanoğlu ilgiyi sever.

4. 4 Ağustos 2010
  5. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    evet şımarıyolar ukalalar ya kendimden örenek vereyim bundan önceki erkek arkadaşımı hiç umursamazdım umrumda da değildi zaten ve öyle ilgi görmedim ben derecedeydi buna gelince o da gösterdi bende yeri geldi ama ben sanırım çok üstüne düştümne istese yaptım sözü dinledim falan çocuk gibi ilgi gösterdim resmen sonuç:ukala ve vurdumduymaz bi erkek ve şuan gelip ayaklarıma kapansa eskisi gibi ilgi asla göstermem çünkü içimden gelmiyo bi defa artık onuda anladım sonuçta ve hayatta kimseye fazla değer vermiceksiniz yalnız kendinizden başka vazgeçilmez olduğunu belli etmiceksiniz karşı tarafa bu kadar diyorum

6. 4 Ağustos 2010
  7. Kayxixsxix

Kayxixsxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çok haklısın Maiberf tek eksiğim bu sanırım bugünden itibaren başlıyacağım yorumunuz beni rahatlattı...tşkr.

8. 4 Ağustos 2010
  9. Brownim

Brownim şükürler olsun rabbim bizi korusun :) Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    153
    Kayısı;
    erkekleri anlamak zordur!hoşlanmadığı şeyleri yapma ve yukarıda arkadasımın dediği gibi birazcık mola ver bazı şeylere...şuan sen kaçmak durumundasınki o seni kovalasın,eşinde ilgi uyandırmayı başarmalısın..

10. 4 Ağustos 2010
  11. zap_zup

zap_zup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Bende sarılmadan duramam edemem şikayet ederdi devamlı.Bende alıyorum kitap okuyorum falan akşam ilgilenmiyorum onunla.Bilgisayarın başında oturuyor akşamları bende yalvarıyordum iki dakika bırak birlikte vakit geçirelim diye ama ben onla ilgilenmeyip sessiz kalınca o yanıma gelmeye başladı artık

12. 4 Ağustos 2010
  13. nina

nina Guest

canım kesinlikle fazla ilgiden şımarıyorlar helede aslan burcuysa benim eşimde aslan ordan biliyorumkaydirigubbakcemile3

14. 4 Ağustos 2010
  15. kedilalesi

kedilalesi bebiko Italiano-2 Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    sizlerinkini bilmiyorum ama benimkisi şımarıyor ve beni cok fena sinir ediyor. adamın ne zaman gömleklerini,pantolonlarını ütülesem,yemeğiyle düzenli ilgilensem,daha da fazlasını istiyor da istiyor...sonu da mutlaka cok alakasız şeylerden kavga oluyor...beni de sinir ediyor. ama evde bulduğuyla yetindiğinde,ütüsünü kendi yaptığında melek gibi oluyor. valla hiç abartmıyorum... var bir arıza ya anlayamadım gitti...bu arada bizimki de aslan... böyle ilgiden hoşlanmıyor...

16. 5 Ağustos 2010
  17. maiberf

maiberf piyuvvvvv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Ne demek hayatım hepimiz az çok aynı şeyleri belli derecelrde yaşıyoruz ve birbirimize yardımcı olacağız elbette.Umarım başarabilirsin çünkü ben bazı konularda hala kendimi eğitemedim,öreneğin çenemi tutma ve ailesi hakkında konuşmama konusunda ama deneye deneye yavaştan değişiyorum.Ha şunu da belirteyim cool olucam derken eşine sadece ekstra ilgi ve sevgi konusunda cimrileş diğer hizmetlerin konusunda değil yani tepki verdiğini anlamasın yemeğini işini normal bir şekilde yap ki dikkatini çeksin özellikle değişen şeyleri görüpte,yoksa her konuda tepkili ve cimri olursan bir şeye kızdı acısını çıkarıyor der ve belki de daha kötü olur.Umarım anlatabilmişimdir haydi rast gele

18. 5 Ağustos 2010
  19. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    Bu erkeğin ilgiden şımarması değil daha çok sıkılmasıdır...
    Erkekler(istisnalar hariç ) fazla ilgiyi sevmezler...
    Benimki de yeter ki ilgilen ama ben uğraşamıyorum....