erkekler geçmişe takılı kalırlar mı sizce

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve gulsahh5151 tarafından 29 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : gulsahh5151
  1. gulsahh5151

gulsahh5151 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kızlar
    erkekler hayatlarının bir döneminde bir kızı sevmişse ve ayrılmışlarsa sizce başkasıyla beraber olunca da akıllarnda kalıyo olabilir mi yani başkasıyla beraber olsa bile aklında mı değil mi eskisi nasıl anlardınız bunu??

2. 29 Temmuz 2010
  3. seljan

seljan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kendisi söyledi bi iki gündür o aklıma geliyor demişti:dilcikar::eek:klava:

4. 29 Temmuz 2010
  5. gulsahh5151

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    nası yani ya:S ne dedin ne yaptın pekii kafan karışmadı mı:S:S

6. 29 Temmuz 2010
  7. seljan

seljan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    hala seviyorum anlamında hatırlamak değil tabi içini bilemem. yüz yüze uzun uzun konuştuk sonra tatlıya bağlandı. bir senedir sevgiliydik ve asla konusunu açmazdı ben istemedikten sonra( bu arada kendisi ayrılmıştı kızdan ve aradan 2 - 2.5 sene geçmişti) çok üzüldüm neden aklına o geldi acaba diye ama affettiğim için pişman değilim olgunlukla karşılamıştım ne de olsa onu seviyorum içimde aşk kırıntısı var vs tarzında bi olay değildi sadece merak ediyorum ne yapıyor acaba dedi. bana daha da bağlandı olgun karşıladığım için. bende şaşırdım kendime terliği kafasına niye atmadım diye kaydirigubbakcemile3 demekki hayırlısı buymuş :1closedeyes:

8. 29 Temmuz 2010
  9. gulsahh5151

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ayrılık nedenini sordun mu pekii:S benm de bi erkek arkadaşım var yaklaşık 2 aydr beraberiz yeniyiz yani.. o da 2 yıl beraber olduğu sevgilisi ile ayrılmş bayaa zaman geçmiş gerçi de... neyse kız memur değil die ayrılmak istemiş özelde çalışıo die yani..bunu ailesi sorun yapar die mi istemedi bilmiyorum artıkk.... zaman zaman işteki yoğunlktan dolayı ilglenemediği z<amanlr oluyo benimle ve nedense benim aklıma ilk olarak bu ihtimal gelio acaba neden?* eski sevgilisi mi geld aklına falan filann... pff böle işte

10. 29 Temmuz 2010
  11. seljan

seljan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    yok canım kız zaten küçükmüş kendi de toymuş ilk defa bu kadar ciddi ilişkisi olmuş ama kız nasıl desem biraz hafifmiş o aptalca şeyler yapıyormuş kaç defa ayrılmışlar yapamamışlar kız intihara bile teşebbüs etmiş akannehir sevgilimde bakmış bu ilişkinin geleceği yok herkesin gözünden düşmüşler, ayrılmış çok zor da olsa. allahtan kız başkasını bulmuş kısa sürede ve hala o kişiyle birlikte en son nişanlanmış diye duyduk hayırlısı olsun onun için her ne kadar tanımasam da olumunekankayizsmile hemen aklına eski sevgiliyi getirme kendine yazık edersin :1no2:

12. 29 Temmuz 2010
  13. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    hmm eski sevgilim soyle demisti, `nezaman onu hatirlasam icim sizlar..``
    var sen gerisini dusun canim..
    unutan unutuyor unutamayan unutamiyor.. kadin erkek diye ayirmanin anlami ne ki..

14. 29 Temmuz 2010
  15. seljan

seljan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ilk zamanlar yolda yürürken karşıdan gelen birine çok dikkatli baktı bende hayırdır tanıyormusun dedim bir an eski sevgilime benzettim dedi kafamçokkarıştı yolda gördüğümüz kız da afet bişiydi uzun süre kıskançlık duygusuyla yaşadım kendimi çok kötü hissettim. aklıma bile getirmek istemiyorum :umursamaz:

16. 29 Temmuz 2010
  17. seljan

seljan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    eskidiği iyi olmuş şimdi de seni düşünürken içi sızlasın :eek:klava:

18. 29 Temmuz 2010
  19. erva147

erva147 Bekle beni YAZ =) Üye

Beğenildi:
    416
    Ödül Puanları:
    113
    kısaca şöle diyim kzlar iz bırakanlar unutulmaz......
    eger o kız sewglnzde bi iz bıraktysa mutlaka htrlar unutmz.ama iyi ama kötü htrlar bilemem.
    ama önmli olan bu değil.
    eger o kızı özlemle htrlıosa bir ahhhh çekiosa derinden o kız aklına gelnce szn iş btmştr bnce.

konuyu açan arkadaşım sewgln ayrılmş o kızdan dmi ? belki vicdan azabı çekiyordur o yzden aklına gelmiştir.fazla üstne düşme.