erkekler gunumuzde hep boyle mi ben mi hep boylesini goruyorum

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve gelecekkorkusu tarafından 29 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

29 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : gelecekkorkusu
  1. arkadaslar bana oyle geliyor ki erkekler biriyle yeni yeni tanistiginda isine gelmeyen en ufak bisey bile gorseler hemen vazgeciyorlar, arkadaslarimdan da hep boyle goruyorum, kiz arkadaslar da anlatiyor bana da denk geliyor bazen

sonra geliyorum burda okuyorum, beni evlenmeye zorladi denmis, pesimde kostu, vazgecmedi vs vs

yoksa bunlar eskiden miydi? simdi en ufak bi haraket gorseler toz oluyorlar veya cekemem deyip gidiyorlar ve bakiyorsun adam yalniz yalniz hayatından pek memnun bilgisayar oyunlariyla basbasa...

2. 29 Mayıs 2008
  3. evet kızlar biz gec kaldık sanırım
    ay hangi erkekle bu konuda konussam hepsi de evlilige karsi
    ailesiyle yasayip isten eve gelip yemeklerini yiyorlar annesi sofraya cagiriyor
    sonra netin basina ve playstation basina
    valla gayet te memnunlar hayatlarindan

ve evlilik hakkinda, kadinlar hakkinda dusunceleri gayet te olumsuz

4. 29 Mayıs 2008

5. valla oyle
    bi mataha da benzeseler bari
    canlari cehenneme dedigin gibi
    playstation lari ve geyik ve bos msn muhhabetleri ile basbasa biraktim ben onlari

6. 29 Mayıs 2008
  7. ben 37 yasinda ve hic evlenmemis bi adamla konusmustum
    niye evlenmedin dedim mesela adam dedi ki
    para kazanma pesindeydim anca kendimi kurtardim diyo
    simdi de vizir vizir arkadaslik sitelerinde kadin bulma derdinde

anca kendini kurtarmismis
    cok sacma bence
    sanki bitek bunlar para kazanmak zorunda
    biz bedava yasiyoruz ya

8. 29 Mayıs 2008
  9. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.579
    Ödül Puanları:
    363
    Bence genelde insanlar bu anlattığınız şekilde..
    Artık geç evlilikler yapılıyor. Çünkü evliliği yürütmenin ne kadar zor olduğu herkesce belli zaten.Anlaşamıyorsa ayrılıyor,kendi bekar hayatında mutlu mesut yaşıyor.Evlenmek o kadar muhteşem bir şey olsaydı en basitinden burada bu kadar çok kadın ağlamazdı zaten.Bir evli kadın olarak çok ciddi söylüyorum,evlenmekten çok daha önemli ve güzel duygular var bu hayatta.yerimseniben
    Eeee insan niye bile bile kendini ateşe atsın ki? Hep derim; ben yandım,siz yanmayın.Bekarlık sultanlıktır.:smiley-cool:

10. 29 Mayıs 2008
  11. evliligin zorlugu ile bi konu acilinca herkes yakınıyor
    evlilik guzel diye birisi konu acinca da herkes iyiki evlenmisim diyor
    evlilik mi bekarlik mi diye bi konu acilmisti cevap yazan 10 kisiden 9 u evlilik demisti burda

evlilik boyle bisey iste
    ne onla ne de onsuz....

ama ben erkeklerin bu anlattigim tavirlarina cok gicigim
    herseyden once insanlara deger vermek lazimdir saygi duymak lazimdir
    evlenmek sart degil
    ama sanki konustuklari kizlar insan degil de duygusuz bir oyuncakmis gibi..

12. 29 Mayıs 2008
  13. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.579
    Ödül Puanları:
    363
    Şimdi bana cevap verdiğinizi düşünerek yazmak istiyorum. Buradaki genellemelere uymadığımı herkes az çok bilir. Daima bekarlığı savunmuşumdur. :1rolleyes:
    Erkeklerin tavırlarına gelince,eğer biz saygı ile yaklaşırsak onlardan da aynı davranışları görürüz bence önce kendi hareketlerimize bakmalıyız. Biz çok mu sevgi dolu,dostluk dolu davranıyoruz ki onlara kendimize değer vermelerini bekliyoruz?:uhm:
    Yok "ben erkeklerin geneline karşı mükemmel davranıyorum,süper bir kadınım ama onlar bana duygusuz oyuncak gibi davranıyor" diyorsanız,daha önce de söylediğim gibi çevrenizi değiştirin,hep kötü örneklerin olduğu yanlış bir insan grubunun içindesiniz.benneyaptımki
    Hayatınızı bilmediğim için her iki tahmine göre yol göstermeye çalıştım ben.:smiley-cool:

14. 29 Mayıs 2008
  15. incitanem

incitanem Guest

ya ben muhalefet durumunda olacağım belki de evlen de gör diyeceksiniz ama ben 6 yıldır aşkımdan bu sizin söyledikleriniz gibi bir şey görmedimmm :sm_confused: benden bile daha duygusal tavırlar sergiledi hep:eek:bekarlıkta son 1 yılım belki de bana çok arayacaksın bugünlerini diyeceksiniz ama ben onu yanımda istiyorum o da beni.:asigim:.Acaba böylesi de bana mı denk geldi :sm_confused:

16. 29 Mayıs 2008
  17. tabiki arkadaslar
    herkesin bakisi kendi tecrubelerine dayanır
    hep iyi insanlarla karsilasmissaniz boyle bisey akliniza gelmez
    genelleme yapamam dogru

ben yasanmisliklarimdan bahsetmedim sadece
    kiz arkadaslarim da hep bu sekilde anlatiyorlar
    ama bu arkadaslarim iliskilerinde nasillar bilmiyorum cunku tek tarafli dinlemis oluyorum
    elbetteki erkekler hep kotu kadınlar hep iyi degil

ama bir ornek vericem gecen kiz arkadasim anlatti
    biriyle tanismis biraz gorusmusler, cocuk goruselim mi demis arkadasim mi demis tam hatirlayamadim ama cocuk gorusuruz ama ne giyecegine bagli demis
    gozume hos bi hatun olarak gozukursen gorusuruz gibisine bi laf etmis
    ...

yani bu tipler de cok onu diyorum

18. 30 Mayıs 2008
  19. ayers

ayers Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bu söylediklerinizin hiç birini bende yaşamadım.
    Sevdiceğim beni tam 10 ay boyunca bekledi.:1hug:
    O seni seviyorum derken ben ona arkadaşız dedim arkadaşlık haftalarıyla ilgili mailler gönderdim daha neler neler.Ama benden hiç bir zaman vazgeçmedi onun sabrı sayesinde kazanan ikimiz olduk.ŞenizHayatımda kimseyi istemiyorum ben yanlız mutluyum derken aşık oldum.:asigim: Sevgisini dile getirmekten hiç bir zaman çekinmeyen biri çok düşünceli anlayışlı en önemlisi bana ve aileme saygılı.Aileye önem veren biri.
    O benim ilkim:eek:Ben çok seviyorum sevdiceğimi.:asigim:

ŞAFAK:192
    MEHTAP ŞAFAK:11