ERKEKLER HAKKINDA BİLMEDİKLERİNİZ VE SORMAK İSTEDİKLERİNİZ!(okuyun,işinize yarayacak)

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve akli_karisik tarafından 27 Nisan 2009 başlatılmıştır.

27 Nisan 2009
    Konu Sahibi : akli_karisik
  1. akli_karisik

akli_karisik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ERKEKLERıN BıLıNMEDıK ÖZELLıKLERı!BıR ERKEĞı KENDıNıZE AŞIK ETMEK ıSTıYORSANIZ SAKIN BUNLARI YAPMAYIN!

_Onu sevgili olmaya zorlamayın
    _sürekli niye ayrıldık vb.sorular sormayın.çok merak ediyorsanız sadece 1 kere sorun niye ayrıldık diye.söylemek istemezse asla sıkıştırmayın söyle diye!
    _mantıklı,zekice güzel,komik espriler yapın
    _her dediğine hak vermek zorunda değilsiniz.kendi güzel,MANTIKLI fikirlerinizide söyleyin ama yok senin dediğin yanlış falan demeyin.bence....... diyin.
    _gözünün içine hiç utanmadan bakın.bu çok iyi olur.ama öyle durduk durmadık yere aptalca bakmayın.konuşurken vb.durumlarda bakın
    _yalan söylemeyin yalancının mumu yatsıya kadar yanar unutmayın!!!
    _sürekli ondan özür dilemeyin her yaptığınız minicik hatadan özür dilemeyin.beklettiğinizde,üzdüğünüzde vb.özür dileyin
    _çok inatçı keçi olmayın yani yapmak istemediği şeyleri yaptırmayın
    _hiç konuşmayan,uslu kız olmayın.konuşun BıRAZ geveze olun size geveze olun demiyorum!!biraz geveze olun diyorum.
    _ona hak verin çoğu zaman yani onun yerine başkasını savunmayın onu savunun
    _çok kırıcı konuşmayın!
    _soğuk davranmayın ÖNEMLı:eek:na yakın davranın ama seviyeli bir şekilde.iyi bir dost gibi
    _yakın,iyi bir dost gibi olun.hasta olduğunda ona bazı şeyler önerin.yani nane limon kaynat iç falan demeyin bilmediği bir formül söyleyin.geçmiş olsun demeyi unutmayın!
    _gülümseyin!ama her saniye gülümsemeyin.ama sık sık gülümseyin
    _herzaman ona iyi davranın!mesela;öğretmen bi ödev verdi.ama o kendisinin ödevini sizin yapmanızı istiyor önce biraz şımarın yani şımarın derken;"hmm yapabilirim" diyin çok fazla yalvartmayın bidaha isterse bidaha tmm diyin yani hayır demeyin ama hemen evette demeyin az önce de dediğim gibi hmm yapabilirim veya küçük bi şart söyleyin mesela dersleri dinlersen gibi
    _güzel olun karşısına bakımsız çıkmayın
    _eski sevgilinizi yeniden kazanmak için asla onu tamamen kaybetmeyin yani telefon numarasını,msnini falan silmeyin mesajlaşın geçmişi bi kenara bırakıp arkadaş olun
    _her zaman siz mesaj atmayın!!!o atsın hep mesaj ama ayda 1 falan siz mesaj atın:)
    _çok fazla yüz vermeyin yani ona aşık olduğunuzu çok belli etmeyin gözlerinin içine fln bakın ama aşık olduğunuzu belli etmeyin!!
    _çok sıkmayın,rahat bırakın şöyle yapma,şunla konuşma falan demeyin sizi rahatsız eden şeyleri söyleyin ama çok sıkmayın onu iyiliğini istediğinizi söyleyin
    _EN ÖNEMLıSıDE;MANTIKLI 1 KIZ OLUN,HERKESTEN FARKLI OLUN

BAŞKA SORMAK ıSTEDıKLERıNıZ VARSA YAZIN....
    ben bunları yaptım ve başardım birçok bana erkek aşık oldu.

2. 27 Nisan 2009
  3. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    tecrübe konuşuyor diyorsun yani...

4. 27 Nisan 2009
  5. EU1

EU1 Guest

bir çok erkek size aşık olduda noldu:)siz birisine oldunuzmu önmli olan bence bu?

6. 27 Nisan 2009
  7. D'arbanwille

D'arbanwille geliyorlar bazen Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108

bence de alkisalkisalkis
    benim derdim birinin bana aşık olması değil , birine aşık olmamak benneyaptımki

buna bir çare varmı :nazar:

8. 27 Nisan 2009
  9. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    neden biz erkelerin gönlünü yapıcaz diye uğraşıcaz ki sürekli pof pof lucazmı onları...hiç işim olmaz..zaten işe yarasa sana birçok değil bir erkek aşık olurdu...:nazar:
    .

10. 27 Nisan 2009
  11. Kurtlu3lmam

Kurtlu3lmam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    bu kadar düşünüp hareket edersem doğal olamam içimden nasıl geliyorsa öyle davranırdım ki öylede yaptım işine yarayacak arkadaşlar olabilir paylaşım için ellerine sağlık

12. 28 Nisan 2009
  13. EU2

EU2 Guest

bende talimatlara göre hareket edemem zaten bir çok erkeğede gerek yok hayatımın aşkı yeter:dilcikar:

genede emeğine sağlık paylaşımın için saol:)

14. 28 Nisan 2009
  15. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488

Başkası olma kendin ol böyle daha daha güzelsin:nazar:
    Gel bana sahici sahici :roflol::lepi:

16. 29 Nisan 2009
  17. akli_karisik

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    birine aşık olmamak için ona çok fazla yaklaşmayın,tanımaya uğraşmayın onu..yabancı olarak kalsın sadece.biliyosunuz dış görünüşü ne kadar güzel olursa olsun iç görünüşü daha önemlidir.dış görünüşe aşık olunmaz,iç görünüşe aşık olunur..ben daha çok sevgilisinden ayrılmamak isteyen ve aşık 0olduğu kişiyi kendine aşık etmek isteyenler için yazdım erkeklerin aradığı özellikleri...

18. 29 Nisan 2009
  19. akli_karisik

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    KIZLAR TEKRAR SÖYLıYıM; ben bu yazıyı aşık olduğunuz kişiyle uzun ve daha iyi,sağlıklı bir ilişki kurabilin diye yazdım yani neden ayrıldık vb soruların cevabını bulmanızı sağlamak için