Erkekler hep böylemiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve sbl9 tarafından 24 Mart 2010 başlatılmıştır.

24 Mart 2010
    Konu Sahibi : sbl9
  1. sbl9

sbl9 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar uzun zamandır foruma katılamıyordum okuyorum takip ediyorum ama çok merak ettim benim gibi durumla karşı karşıya kalan kaç kişi var diye ? olay şuki en son ilişkim 2,5 sene sürdü 2 seneyi geçti ayrıyız o gayet hayatında :) kız arkadaşıyla takılıyor :)
    fakat benim konum şu ki ondan sonra hiçbir ilişkim sürmedi süremedi hani bu durum onla alakalı asla değil yani onu isteme sevme durumum asla yok.. ama mesela bu süre zarfında hayatıma birileri giriyor ilk başta herşey mükemmel hatta ötesi hayal gibi tabi heves hat safhada umutla birlikte ama sonra , ya abartmıyorum en fazla 7 gün sonra bianda herşey tersine dönüyor...mesela biri dedem rahatsız ben arıcam seni dedi bir daha aramadı bir diğeri ilşkiye hazır diilim dedi bir başkası eskisini unutamadım dedi yani ben kendimi çok tarttım ama hani böle ekstra bi atlamam bir ürkütmem vs yok .. ve en başta attığı mesajları ilgilerini görseniz ömrum boyunca yanımdaymışlar gibi.. ama hep böle sonuçlandı büyü yapıldığını falan düşünmeye başladım.ki bunların hepsi benim peşimden koşan tiplerdi yani direkt benim bulduğum değil 2 seneyi geçti hep böyle haneme bir sürü erkek ismi yazılıyor kendimi o kadar kötü hissediyorumki bişi yaşadığım olsa içim yanmıcak ?!! sizede böyle oluyor mu acaba ?!CADIARZU

2. 24 Mart 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

yerinde kim olsa kendini kötü hissederdi

bir değil iki değil... bu erkekler senden neden hoşlanmıyor? bunun cevabı sende?

4. 24 Mart 2010
  5. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    sorunlulara denk gelmişsin. ya da bi sihirli sözcüğün var onu söyleyince kaçıyorlar. bi düşün bakalım en son ne diyorsun onlara?

6. 25 Mart 2010
  7. jasmeen

jasmeen Yasemenler dile geldi ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

Böyle düşünmene sebep sadece ilişkilerinin yürümeyişi mi ?

8. 25 Mart 2010
  9. ikizbalik

ikizbalik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    213
    Ödül Puanları:
    153
    büyü değil de birinin ahını aldığımı düşündüğüm çok oldu. senelerce kendimi yiyip bitirdim, o şahsa da sordum, hayır beddua etmedim dediyse de ben onu çok üzmüştüm çok kötü günler yaşamıştı. ve ne zaman ki ilişkilerinde artık beni aramayı bıraktı ve 7 sene sonunda birisini sevip evlenme kararı aldı işte o zaman her şey tersine döndü sanki. kısa bir süre içerisinde hayatıma biri girdi şu an nişanlıyım ve hiç sevmediğim kadar seviyorum, çok mutlu huzurluyum. yani zamana bırak bu süre içerisinde kendini sorgulamayı dene hataların yanlışların oluyor mu diye belki çok çabuk kaptırıyorsun çok üstlerine düşüyorsun belki farklı bir durum söz konusu.ama her ne olursa olsun inşallah en yakın zamanda mutluluğu elde edersin

10. 25 Mart 2010
  11. __TanRIcA__

__TanRIcA__ AfroDİt Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    hayatının erkeğini bulamamışsın..tüm mesela bu..gerçek aşkı bulunca bunların hepsi yalan gelicek sanayerimseniben
    peşinden koşmaları mesela değil..mesele seninde görür görmez hayatımın erkeği bu olmalı demende ve onu bırakmamanda..tabiki karşılıklı olur bu:KK46:

12. 25 Mart 2010
  13. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    cnm bende bedduasını aldım bırısının 1.5 yıl boyunca hayatımda kımseye o gözle dogru düzgün bakamadım 5 yıllık ilişkim vardı hersey düzgün giderken bır anda bozuldu ve ahını aldıgım kısıyle oturup konuştum ve ondan ne zaman helallık aldım o günden beri hayatımda hersey cok farklı artık rüyalarımda bıyerderlern düşmüyorum cok mutluyum ve mutluluğumu sağlayan ınsanı buldum canım ıyı düşün biryerlerde bır hataların söz konusu olabilirmi dıye?

14. 25 Mart 2010
  15. sedefonur

sedefonur panik yok atancaz Üye

Beğenildi:
    1.154
    Ödül Puanları:
    238
    hayır canım bütün erkekler böyle değil
    sen ters olanlara düşmüşsün, zaten geldi mi üstüste gelir a.s hem her şeyde bi hayır vardır diye düşün, demek ki onlar senin için doğru kişi değillermiş.
    bu işler kader kısmet işi o nasıl bi kız arkadaşıyla mutlu mesutsa sen de eminim hayatındaki gerçek aşkı bulduğunda öyle olucaksın, zamana bırak. yerimseniben

16. 25 Mart 2010
  17. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    evet dogru insanı buldugun an sen onu ıstemesende o senı bırakmayacak bırsısı cıkacak karşına o zaman hersey cok güzel olacak bana derlerdi ben hep bırsey eksık derdım varsa cıksın bulsun derdım benımde ya benım bırakmam yada onların sebep sunmaları sonucu bıterdı cunku dogru ınsan degıllerdı emın ol yanlız degılsın kım bılır suanda bu lafı soyleyen bu dunyada kaç kişi vardır.

18. 25 Mart 2010
  19. Grimsi_

Grimsi_ ••● Ήuzuя ••● Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Bir hayır vardır elbet bu yaşadıklarında, eğer yaptığın hatalar varsa bunların sana tecrübe olarak yansıdığını düşünüp, geçmişi bırakıp, ileriye bak canım ... :teselli: