Erkekler için flört döneminde cinsellik ne kadar önemli olmalıdır?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve neutrino tarafından 16 Haziran 2007 başlatılmıştır.

16 Haziran 2007
    Konu Sahibi : neutrino
  1. neutrino

neutrino Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar,
    Genelde flört döneminden evlilik kararı alınıncaya kadar geçen süre içerisinde erkeklerin beklentileri sizce çelişkili değil mi? Yani hem evlenilecek kadın hem de eğlenilecek kadın ayrımını yaparlar. Evlenilecek bir bayan kriteri taşıdıgında (yani onalr için) biraz eğlenicek kadın özelliği isterler. Aslında herşeyi kılıfına uyduruyorlar. İşlerine geldiği gibi...Bilmiyorum, ben mi yanlış algılıyorum yoksa sizcede öyle değilmi?

2. 16 Haziran 2007
  3. sarxix papatya

sarxix papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    herseyı kılıfına uydurur onlar.artık bıktım hepsındennnnnnn

4. 23 Haziran 2007
  5. elwing

elwing Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla şu dönemde masal gibi erkek filan kalmadı . dediğiniz gibi her şeyi kılıfına uydurmayı çok iyi biliyorlar. öyle değil derler ama hep bi fırsatını beklerler ; acaba derler .beklentileri başka bir şey olmuyor genelde.
    en son konuşmamız bunun üzerineydi eski sevgilimle ve beklentin bu mu benden diye açıkça sorduğumda keşke sormasaydın diye alındı ; ama sonraki iki gün soğuk davrandı ve şimdi 2 haftadır yok ki hiçbir şey demeden kaçtı gitti resmen :kızgın:
    işi kılıfına uydurmak bir derece kendimizi suçlu hissetirmeyi de iyi biliyorlar ya da ben sandığımdan daha da safım :uhm: