erkekler kadınlardan daha dırdırcı

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve zhr79 tarafından 5 Eylül 2009 başlatılmıştır.

5 Eylül 2009
    Konu Sahibi : zhr79
  1. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    hep kadınlara dırdırcı cok konusuyor dedikodu yapıyor derler ama bence tam tersi erkekler daha cok konusuyor cevremde bulunan erkeklerden gordugum kadarıyla herhangi bir tartısmada bir bakıyorum kadın dinliyor adam susmuyor devamlı sikayet ediyor birseylerden..
    birde herseye karısma huyları yokmu sinir oluyorum ev işlerinde bile akıl veriyolar yemege bunu koyma su cok fazla olmus kadınlardan daha fazla bildiklerini sanıyolar sinir oluyorum ya:eek:klava:kötükedihüso

2. 4 Ekim 2009
  3. ELaMeHMeT

ELaMeHMeT Bebişlerimi Çok Sefiom <3 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın vallah canım bazen benım esımde masallah susar susar bı dırdıra baslar susturana ask olsun
    sonunda ıyı bı sesımı yukseltırım o olur anca susar :) demekkı susup susup bırıktırıyorlar
    vallah kadından daha fena erkegın dırdırı

4. 4 Ekim 2009
  5. sevdemm

sevdemm ALLAHIMDAN HAYIRLISI Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    bencede esas dırdırı onlar yapıyorlar ben birşey söylesem hemen dırdırcı oluyorum ama kendisi bi konuşursa susmak bilmez ama bayanların adı çıkmış ya dırdırcı diye hiç alakası yok aslında erkekler daha beter..

6. 4 Ekim 2009
  7. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bi de erkeklere bişey beğendirmek çok zor ya. geçen gün buluşmaya giderken ellerime krem sürdüm yumuşak olsun diye, ellerin ne kokuyor neden böyle şeyler sürüyorsun vs. yapma dedi. bi dahaki gün hadi sürmedim bu defa. bu kez de ellerin çatlak çatlak olmuş neden böyle dedi. tövbe yarabbim yaa.....

8. 4 Ekim 2009
  9. sevdemm

sevdemm ALLAHIMDAN HAYIRLISI Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    işte hepsi cins bu erkeklerin hakikaten