Erkekler mutsuz görünen kadından uzaklaşırmış sizce?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve ikoncan85 tarafından 10 Şubat 2010 başlatılmıştır.

10 Şubat 2010
    Konu Sahibi : ikoncan85
  1. ikoncan85

ikoncan85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba arkadaşlar nette anket yapılmış erkekler mutsuz görünen kadınlardan her daim uzak kalmayı yeğlerlermiş..sizce de bu doğru oabilir mi yani erkekler her zaman güleryüzlü bakımlı sırıtan kadınlardan mı hoşlanıyorlar? ihanetler ondan mı oluyor? bu konuda ki fikirlerinizi merak ettim?

2. 10 Şubat 2010
  3. Masalimgercekoldu

Masalimgercekoldu Kızım, en büyük şansım Üye

Beğenildi:
    6.262
    Ödül Puanları:
    238
    ıhanete sebep bulma yarışmasından sıkıldım. Yok kadın kilo aldı diye erkek ihanet etti çünkü erkekler kilo alan bayandan hoşlanmıyor, makyaj yapmadı diye ihanet etti çünkü erkekler yapılan çalışmalar sonunda makyajsız kadınları itici bulduklarını söyledi.Nedir bu saçma sapan ahlaksızlıklara (aldatma) kulp bulma çabası anlamadım gitti.Evet sürekli ortada salya sümük gezip, herşeye surat eden triplerin efendisi kadın kimsenin hoşuna gitmez, ama aynı şekilde bunun erkek versiyonunu da hiç bir kadın tolere etmez.

4. 10 Şubat 2010
  5. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Mutsuz olan biri ile kim yıllarını geçiebilir ki?..Kadın ya da erkek fark etmez.Hayattan,kendinden,etrafındakilerden sürekli yakınan,ne yapılsa mutlu olmayan negatif insanlardan herkes uzaklaşır zamanla.Bu bir aldatma nedeni midir ,elbette değildir.Madem aldatmayı koydun kafaya,kılıf aramak adil bir davranış değidirl.Boşan,ne halt yiyeceksen ye o zaman...:eek:lmaz: Ankete katılan saygıdeğer erkelere itafen yazılmıştır.buyrunnnnnnnnn

6. 10 Şubat 2010
  7. glaze_butterfly

glaze_butterfly yenigelinmutfakta.blogspo Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    Erkekler biz kadar geniş ve ince düşünemedikleri için...
    Yanındaki bayanın her ne sorunu olursa olsun mutlu ve güler yüzlü olmalarını istiyorlar..
    ıhanet konusuna gelince bence bu tamamen zaaf ve kendine hakim olabilme meselesi...
    Güler yüzlü ve cok güzel insanlar bile aldatılabiliyor...
    Bence bu iş erkeğin beyninde biter...
    ısterse yapar istemezse hiç bi güç bunu yaptıramaz...

8. 10 Şubat 2010
  9. mutnojmet

mutnojmet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    önce bizi mutsuz etmemeyi öğrenecekler sonra da mutsuz görünmemeizi isteyebilirler sakıncası yok

ama aldatmanın bahanesi olmaz

10. 10 Şubat 2010
  11. Quixotic

Quixotic Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Tabulaşmaya çalıştırılan her düşünce sığ olmaya mahkumdur. Katılmıyorum.

12. 11 Şubat 2010
  13. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ihanetin sebebi olmaz karakteri zayıftır aldatır.aile de öyle görmüştür belki. aileye sahip olma inancı o şekilde gelişmiştir.

pozitif bir eş hepimizi daha sıkı bağlar hayata. eşimin bana süprizler yapması güleryüzlü olması beni mutlu eder. ama bir kaç gün canı sıkkın kendi halinde takıldığından bu süre uzarsa bende yavaş yavaş uzaklaşırım.
    eşim sürekli mutludur işinde sorunu olduğunda bile eve yansıtmaz. ben ona eve her gelişinde hasta değilsem süprizler yaparım. sürekli şakalar espiriler yaparım bu bizide daha dinç tutuyor.

14. 11 Şubat 2010
  15. hamra

hamra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hemcınslerımızle bıle mutsuz ınsanlara fazla tahammul edemıyoruz.
    sıkılıyor daha az beraber oluyoruz.. Karsı cıns olunca bu dahada dıkkate alınıyor olabılır.

16. 11 Şubat 2010
  17. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.648
    Ödül Puanları:
    463
    başlığı görünce bunun evli çifler için olduğunu düşünmemiştim aslında
    ama bekar insanları düşünürsek bence de erkekler üzgün kızlardan uzak duruyo, daima sırıtan kızlardan demeyelimde, pozitif ve kendine güvenli enerji yayan kızlardan hoşlayınıyolar bence
    :hulya:

18. 11 Şubat 2010
  19. _NURUM_

_NURUM_ Guest

bence sadece erkek için geçerli deill.kadınlarda istemezz.süreklii mutsuzz bi kadınn yada erkek.çekilirmii yaa:1no2: