erkekler neden aldatır_????

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve biirtaanem tarafından 2 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Ekim 2008
    Konu Sahibi : biirtaanem
  1. biirtaanem

biirtaanem Guest

arkadaşlar sizcee erkekler ne sebeble aldatır_??
    ve aldatılırsanız ne tepkiniz ne olur_???

benim tepkim bu olur ----->>>> :eek:klava:

:KK70:

2. 2 Ekim 2008
  3. EU1

EU1 Guest

evet bende döverım ve atarı m ama ıyıce dövüldüğünden emın olana kadar döverım,

4. 2 Ekim 2008
  5. min

min Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tek gecelik ilişkilere artık kadınlar normal gözüyle bakıyorlar.yeter ki gönül bağı olmasın
    bir filmde,bir adam,sevdiği kadının başka bir adamla gece sarılarak sabaha kadar yattığını ve cinsel ilişki gerçekleşmediğini duyunca çok üzülür.çünkü aralarında gönül bağı olduğunu farkeder.
    etrafımdaki pek çok kadın da eşlerinin çapkınlığına göz yumuyor.etraf fıstık gibi kadınlarla dolu...
    bir gün üsküdar'da gezerken etrafıma baktım.bir sürü güzel bayan vardı.bu zamanda erkek olmak gerçekten de zor dedim kendi kendime....bir arkadaşın eşi bir gün şaka yollu 5 dakikalık başka kadınlarla yaşanan bir durum için değer mi üzülmeye..onlar başka,senle beraber olmak bambaşka diyerek şaka yapmış.
    gerçekte onların dünyasında başka bir kadınla beraber olmak sigara içmek gibi basit ve doğal bir durum.erkeklerin %90 ı aldatma olayını masum doğal içgüdüsel bir olgu olarak görüyorlar..kadınlar için ise affedilemez bir şey.ben eşime hiçbir şeyi kısıtlamıyorum yoksa gözü dışarıya daha çok kayar.. "bütün kadınlar sana helal " diyorum... yasak olan şeyler daha çok ilgilerini çekiyor.

6. 2 Ekim 2008
  7. balikesir10

balikesir10 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam min ah senin gibi bir duusunebilsem esim aldatti ama baristim hala niye neden diye icimde cocuklarim icicn beraberim uf ya kafayi yicem bu erkekler kendini ne zannediyor ya

8. 6 Ekim 2008
  9. min

min Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hiç üzülme bence eğer tek gecelik bir ilişki ise hiç önemli değil hemen unutuyorlar bile.
    eşim bilmez ama böyle birşey yapıp bana iyi davranmaya devam ederse aldırmam bile
    hatta benden başka kimse onu benden çok mutlu edemez buna eminim.hülya avşara sonuna kadar hak veriyorum.

bazen geniş karınlı olmak lazım. aldatmak onlara göre doğal.sen içini yer kudururken o elinde kumanda oraya buraya zaplar umarsızca.

aşk farklı mesele. aşk ile seks onlara göre farklı şeyler biz karıştırıyoruz çünkü biz sevdiğimizle sevişiriz onlar herhangi biriyle...
    boşver bundan sonraki hayatına bak sen derim ben

10. 7 Ekim 2008
  11. çerkez kxixzxix

çerkez kxixzxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Allah korusun.Ben ne yapacağımı tahmin bile edemiyorum.
    Bi kere gururuma yediremem benden başkasını seçmesini...

12. 5 Kasım 2008
  13. Kuzey

Kuzey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.