erkekler neden anlamaz!!

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve littlewise tarafından 18 Mart 2010 başlatılmıştır.

18 Mart 2010
    Konu Sahibi : littlewise
  1. littlewise

littlewise Guest

ya çok sinir oluyorum, direk söylemek istemiyorum ima ediyorum sözlerimle falan ama yok anlamıyo...
    şu an yurtdışında ve genelde her akşam msnde görüşüyoruz, bi gün "arkadas da buraya gelcekmiş bişeyler soruyo gitsem olur mu" dedi çıktı, başka bi gun babasıyla konuscak diye gitti 15 dk sonra falan döndü neyse de ben cok bozuldum iki defa böyle beni nette bırakıp gitmesine. bugün de ordaki kaldığı yerde tek türk arkadaşı kahve içmeye çağırmış onla gidebilirmiymiş diye sordu, bak çok sinirleniyorum her gün bişey çıkıyo dedim tamam aşkım bu son söz bak eğer geç uyursan ben yine gelirim konusuruz dedi, "msne girmediğim zamanlar beni merak etme tamam mı" dedim, artık msne girmeye o kadar hevesli olmadığımı belli etmek icin ama hiç anlamadı, tamam dedi "ama mail at bana giremyeceğini merakta bırakma" falan dedi.of bilmiyorum kızlar ya çok karışığım.

ilişkinin başından bahsedeyim, 1 yıl önce tanışmıştık ve bana teklif etmişti reddetmiştim, istememiştim. üzerinden 1 yıl geçti işte sonra tekrar buluşunca o bana hala aşık olduğunu farkettiğini söyleyip yine teklif etti ve bu sefer kabul ettim. ama 2 gün çıktık 3.gün yurtdışına çıktı vizesi çıktığı için(belgeleri eksikti çıkmaz sanıyoduk ama çıktı). yanımda olmadığı için bir sürü soru işaretiyle kaldım burda. ben reddettiğim halde tekrar teklif etmesinde acaba intikam duygusu falan mı diye süphelenmedim değil tabi ama öyle bir şey olmadığını çok sevdiğini vs söyledi... şimdi de böyle arkadaslarının benden önce geldiğini hissetmeye başladım, sözlerine bakınca hayatındaki en büyük değer "ben"im ama hareketleri kafamı çok karıştırıyor. uzakta olduğu için mi bu kadar pimpirikliyim, daha 3.günde ayrı kalmak zorunda olduğumuz için mi, büyütüyor muyum?? çok kıskanç zaten, bi de yüzük taktık hemen o gitmeden, normalde takmam ama ne olduysa kabul ettim aklı kalmasın burda diye. kıramadım onu.
    öyle zeki, kurnaz biri değil kandırılabilir bi tip. yani bana karşı bir şey planlayabileceğini sanmıyorum. zaten imalardan falan da anlamıyo ne diceksen direk diyceksin muhtemelen anlamayacak bi de açıklama getireceksin... tekrar mı düşünmeliyim bu ilişkiyi??

2. 19 Mart 2010
  3. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    canım bence abartıyorsun.. yani çocuğun senden başka bi hayatı olamaz mı?
    bence intikam gibi bişeyi yok ama yurtdışında sonuçta hayata tutunması için arkadaşları olması lazım
    emin ol ki hergün nette görüşseniz saatlerce daha kötü olur ilişkiniz
    yüzük için bence de erken ama çok sevdiğinden mi yoksa kişi kendinden bilir hesabı senin bişiler yapmandan mı korktu bilemem onu sen hissedersin anca

4. 19 Mart 2010
  5. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.143
    Ödül Puanları:
    488
    sende bi iki kez dank diye onu bırak
    anlasın durumunu:umursamaz:

6. 19 Mart 2010
  7. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    3. günde ayrılmış gitmiş

e tabi arkadaşları sizden önce olacakbilmiyorumkismile

8. 19 Mart 2010
  9. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    ya canım bak benım erkek arkadaşım otelcilik yapıyor aynı şehirde olduğumuz halde yoğun iş temposundan dolayı telfonla bile konuşamıyoruz veya arkadaşları ile görüşüyor yada ben aynı şekilde ama yapabileceğimiz birşey yok koşullarımız boyle bırbırımızden haberdarız ve güzel gidiyr suanda bızım ıcın en önemli olan sey bu.bak adam yurtdışında arkadaşlarından aılesınden hatta senden uzakta yenı bır yaşam kurmaya calısıyor tabıkıde bır takım seyler yapacak bırılerı ıle görüşecek hasta oldugunda başı sıkıştıgında yardım ısteyecek ınsanlar olmasına çalışcak bence yaptıkları çok normal fazla üstüne gidiyorsun çocugun..

10. 19 Mart 2010
  11. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    sadece 3 gün yaşanmış bir ilişki var ortada. buna rağmen hayatının merkezinde olmanızı beklemeniz yanlış.
    hee 3 yıllık olmuş olsa da farketmezki. adamın tabiki sizden başka bir hayatı, sosyal yaşamı olacak.
    ne var gittiyse, bana çok abartıyorsunuz gibi geldi.

12. 19 Mart 2010
  13. my_everything

my_everything saglicakla gel yavrum... Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    sen bu insanı sevdiğin için mi teklifini kabul ettin önce bunu düşün ilişkinde gözden geçmiş olur benceee

14. 19 Mart 2010
  15. littlewise

littlewise Guest

o bana tekrar teklif etmese ben edicektim onunla başlamayı çok istedim ve seviyorum onu ama galiba 3.günde hemen ayrı kaldığımız için abartıyorum, kendimi tutamıyorum, hep acabalar kemiriyor beynimi... gelmesini 4 gözle bekliyorum anca o zaman rahatlicam sanırım. inşallah

16. 19 Mart 2010
  17. elidada

elidada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ewt 3 yılda olsa farketmez.imalardan bile anlamıyorsa seni öylece bırakıp gittiğininde kötü bişey olduğunu düşünemiyor demektir. canım ben sana ilerisini söyliyim mi eğer ben gibiysen sen devamlı söyleyeceksin o devamlı anlamayacak uzatmadan direk söyle diyecek. ama yine anlamayacak:mymeka: hatta ara ara kafasını kırmak isteyeceksin ama seviyorsan katlanacaksın bu katlanma fikri ne kadar doğru onu bilemiyorum bilmiyorumkismile valla ben bazen eğitimci olduğumdan şüphe ediyorum çünkü anlatamıyorummmmm:eek:lmaz:

18. 19 Mart 2010
  19. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi hikayee... sil onu.