Erkekler Neden Bir Sorunu Tartışmak İstemezler?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Calma tarafından 13 Aralık 2007 başlatılmıştır.

13 Aralık 2007
    Konu Sahibi : Calma
  1. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar çoğumuzun sorunudur bu, ortada ilişkide açık seçik bir sorun vardır ve bunu konuşmak istediğimizde adam "yok bişey herşey normal" falan der...Siz ısrar edersiniz o sıkılır da sıkılırrr en sonunda patlar "çok sıkıldım kapatalım artık bu konuyu" deeer.Ve konuşamazsınız o sorunda ööyle üstü örtülü bir şekilde kalıır ve çözülmediği için ilerki günlerde tekraaar tekrar gündeme gelebilir...
    Oysaki azcık sabretse dinlese sorunu çözsek kurtulucaz ama yok...Acaba neden hep tartışmaktan kaçıyorlar ve sıkılıyorlar?Sorun bizde mi onlarda mı?

2. 13 Aralık 2007
  3. xoxzo_35

xoxzo_35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    nişanlım hep "sorun büyümesin" diye tartışmadığını söyler. Ben de tartışmadığı için daha büyüttüğümü söylerim.

4. 13 Aralık 2007
  5. papatya16

papatya16 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    evet genelde açıklamaları o dur tartışma büyümesin diye derler benim eşimde dahil olmak üzere anlamış değiliimm..konuşsak daha olacak amaasengözlerimebaksanab

6. 13 Aralık 2007
  7. BenimAdxixmKxixrmxixzxix

BenimAdxixmKxixrmxixzxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bizdede öyle .Neymiş efendim kendi çözmeye çalışmalıymış sorunu. Çözemezse anlatırmış. Saçma.Anlatmadığından oluyor sorunlar zaten. İçine atıyo takıyo sonrada asabileşiyor. Ters davranıyor. Al sana o zaman yeni bir sorun. Anladım ben.Bitermi sorun...

8. 13 Aralık 2007
  9. Çxoxpçxux

Çxoxpçxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    sorunlarla başedemedikleri için olsa gerek biz kadınlar daha kolay sorunlara çözüm buluruz ama erkekler zoooooooooorrr o yüzden çözmek yerine kaçmayı denerler.

10. 13 Aralık 2007
  11. EU2

EU2 Guest

ahh ahh damarıma bastınızzz ben konuyu uzattıkça uzatırım ( herşeyin farkına varsın hatasını anlasınki tekrarı olmasın üzüldüğümü anlasın die) ama ben ağzımı açarım lafın ortasında belinay hayatım lütfen uzatma bak konuyu uzattıkça ben sıkılıyorum diyor sıkılmak istemiyosan konuyu halledelim ortak bi noktada buluşalım diyorum lütfen hayatım 27 ayda anlayamadın hala nekadar çok zevk alıyosun bi konuyu didik didik etmekten der ve ben yine sinir olur uzatırım :) bazen susarım ama 1 2 gün sonra o konuyu yine açarımmm ama oda pes etmezz böle yuvarlanıp gidiyoz işte bizde :) 27 aydır :)

12. 13 Aralık 2007
  13. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bacııımmm ismini çok beğendim ya belinay ne demekmiiiiiş?

14. 13 Aralık 2007
  15. unsal

unsal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu konuda tek sorunu olan eş biziz sanırdım fakat dertli olan çokmuş.bizdede aynı sorunlar hiç konuşulmaz.sonra birşey olduğunda seninle hiç konuşulmuyor der.(yani hem suçludur hemde güçlü):sm_confused:

16. 13 Aralık 2007
  17. EU2

EU2 Guest

bacım teşekkür ederimmm :1hug: kuranda geçio peygamber çiçeği demek arapçada

18. 13 Aralık 2007
  19. samyeli34

samyeli34 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    vallaha bende sızdendım ama artık degılım nedenmı cunku pc karşısına gecıyorum canımıda sıkmış olmuyorum:))boyle yazdıgıma bakmayın ama aynen oyle yapıyorum hicbırşey olmamış gıbı pc de eglenıyor numarası yapıyorum aradada olsa bırşeyler konuşuyor o zaman.ehh ya bu dıyardan gıdecez ya dıyarı kabul edecez:))