erkekler neden bu kadar saf?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve DERin83 tarafından 4 Ocak 2010 başlatılmıştır.

4 Ocak 2010
    Konu Sahibi : DERin83
  1. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar eşimin bir elemanı var. bayan kendisinden yaşça küçük akşamları arada telefon açar şuraya biletim var eşinide al gidelim h.sonları falan derdi ben biraz kıllandım sonra yemeklerine gittim kızın oradaki bakışları tavrı bana hareketleri tuhaf geldi kızın eşime bakışlarını beğenmedim eşime o kızla fazla içli dışlı olmamasını kızın tavırlarının hoşuma gitmedğini söyledim eşim ise saçmalama derin küçücük kız bana abisi gibi bakıyor falan dedi bende sen öyle görüyorsun ama o kız boş değil dedim kocama inandıramadım. bunun tartışmasını yaptık saçma sapan kıskançlık yapıyorsun dedi bana ama bu öyle kıskançlık meselesi değildi hissediyordum bu kızda birşeyler vardı ama kocam anlatamıyordum. sonra geçen hafta iş çıkışı eşimden arabayla yol üstünde bırakmasını istemiş eşimde kıramaz hiç iyi peki demiş kız arabda sarkamaya başlamış. eşimde arabadan atmış kızı. ve işten çıkarttı gelip anlattı bana eşim olduğu gibi. özür diledi şimdi dedim bunlar yaşanmasaydı sen bana inansaydın ve önlemini alsaydın sana uzak dur dedğim halde arabana almasaydın kızı bunlar yaşanmayacaktı eşim saf daha doğrusu bu erkekler saf anlamıyorlar anlamıyorlar. eşime çok kızdım çokk. eskiden böyle şeyleri erkeklr yapardıı şimdi küçücük küçücük kızlar ypıyor yani inanamıyorum. kız 18 yaşında gencecik kız. niçin bu yollara sapıyorlar anlayamıyorum eşim kardeş gibi gördüğü için aklına öyle birşey getirmedi ama ben hissettim inandıramadım her zamanki kıskançlıklarım sandı

2. 4 Ocak 2010
  3. 1ey

1ey "Türkçe'ye özen göster.." Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Erkekler ancak başlarına geldiklerinde anlıyorlar birşeyleri, düz mantık baktıkları için oda.. tabii eşlerinin ya da sevgililerinin söyledikleride her zaman kıskançlıktan olmuş oluyor..ama mesela bir saptama söyleyeceğim şimdi bu senin söylediklerini annesi(sadece bir örnek) söyleseydi ona kıskançlıktan demeyecekti eminim.. kıskanılmaya çok meraklılar nedense..

4. 4 Ocak 2010
  5. DERin83

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet ben normalde zaten kıskanç bir insanım ama bu kıskançlık değil farklı bir histi kadın kadını anlar sonuçta

6. 4 Ocak 2010
  7. sepet

sepet Guest

onlar da kendilerini beni kiskanan birileri var diye teselli ediyolardir belki de dimi ya

8. 4 Ocak 2010
  9. mu_se

mu_se günes topla benim icin .. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    of od biraz acik goz olsalar zaten bizde bu kadar kiskanc olmazdik ..
    esimde cevresindekilerden kotuluk gelecegini hic dusunmez hep iyi niyetlidir ..
    ama allaha sukretki canim gercekten durust bi esin varmis .. eminim bu olaydan bir cok erkek istifade ederdi ..

10. 4 Ocak 2010
  11. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    maleseff canım. erkekler düşünemiyorlar bu konuda bazen de işlerine gelmiyor.
    ben de aşırı kıskancım. eşim kiminle konuşsa ne konuşsa haberim olsun istiyorum çünkü bazıları macera peşinde.

12. 5 Ocak 2010
  13. DERin83

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    dürüst olduğu için ve böyle birşeyden yararlanmayacağına emin olduğum için affettim ama kızgınım.
    erkekler gerçekten saf ya.

14. 5 Ocak 2010
  15. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    şeytana bakın hele.. önce sizi de çağırıyor, aradaki muhabbeti sağlamlaştırmaya çalışıyor, güven veriyor kendince, sonrada adamı tek bulduğu ortamda yanaşmaya çalışıyor..

eşiniz artık sizi kulak ardı etmeyecektir bence..bir musibet, bin nasihatten iyidir misali..

16. 5 Ocak 2010
  17. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    evet kocalar biraz saf oluyo ya..babamdan biliyorum.
    ama yeni nesil daha farkında herşeyin,erkek arkadaşım ve erkek kardeşlerimde ben bunu görüyorum.
    bu yaşta bir genç kızın erkeğe sulanması normal değil,eşinizde bunu pek görmediği için,bu tür insanlarla iç içe olmadığı için yada etrafında görmediği için iyi niyetli davranmış.

siz yinede çok sinirlenmeyin her konuda ona bilgi verin,birşeyler öğretin ona.
    annem sayesinde babam artık dişi kuştan kaçıyorkaydirigubbakcemile3

18. 5 Ocak 2010
  19. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ne safı ya. onlar bizden çok her şeyin farkındalar da işte erkekler ya... kızın öyle ilgi göstermesi alttan alta hoşuna gidiyordur . kız abartınca olayları patlak vermiş