Erkekler neden hoşlanır?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Mahbile tarafından 23 Ocak 2007 başlatılmıştır.

23 Ocak 2007
    Konu Sahibi : Mahbile
  1. Mahbile

Mahbile Acem Kızı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında erkeklerin yapılmasından hoşlandıkları şeyleri uygulamak çok zor değildir. Yeter ki onu baştan çıkarmayı bilin.

Heyecan

Erkekler de kadınlar gibi heyecanın kaybolmasından korkarlar. Bu nedenle heyecan yaratacak sürprizler yapın. Örneğin ona hiç beklemediği bir anda ufak bir hediye alın. Ya da ona mum ışığında bir yemek hazırlayın.

Dokunuş

Sadece sizin değil erkeklerin de yatakta dokunulmaya, sevgi gösterisine ihtiyacı vardır. Ona hiç tahmin etmediği bir anda dokunabilirsiniz. Elini tutmanız bile bazen onu sevindirmeye yeter. Morali bozulduğunda sevgi dolu dokunuşlara ihtiyaçları vardır.

İlgi

Sevdiğiniz erkek kendine zaman ayırdığında onu rahat bırakmayı öğrenmelisiniz. Çünkü erkekler bazen tek başlarına kalmaktan hoşlanırlar. Bu gibi durumlarda beni sevmiyor korkusuna kapılmamalı ve kendinize başka uğraşlar bulmalısınız.

İltifat

Erkekler de kadınlar kadar iltifattan, güzel sözler duymaktan hoşlanırlar. Kim hoşlanmaz ki? Ona her fırsatta hayran olduğunuzu gösterin. Sizi koruduğunu düşünmek bir erkeği en çok mutlu eden şeydir.

2. 23 Ocak 2007
  3. EU1

EU1 Guest

burdakilerin hepsine katılıyorum hani yapılması da çok güç şeyler değil yeterki bir kadın istesin yapamayacağı hiçbirşey yoktur zaten, bize göre bir hayli azmış hoşlandıkları şeyler :)))) ben burdakilerin hemen hemen hepsini yaptım işe de yarıyor kıslar :))

4. 23 Ocak 2007
  5. Mahbile

Mahbile Acem Kızı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

efet arzucum bende katılıyom:içelim:

6. 23 Ocak 2007
  7. tualina

tualina batuhan'ım can oğlum... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaşlar bende katılıyorum size ,ilgi ve sevgi yetiyor onlara,ona kendisini düşündüğünüzü hissettirin,zor değil bunlar,mutluluk iki dudak arasında unutmayın...

8. 23 Ocak 2007
  9. tatlicadiarzu

tatlicadiarzu O Bir Dadas Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

onları en mutlu eden şeyleri sıralıyom azem
    1.:mymeka:
    2.:mymeka:
    3:mymeka:
    bunları yapın gerisine karışmayın:içelim:

10. 23 Ocak 2007
  11. DENXIXZKOYDUMADIMI

DENXIXZKOYDUMADIMI Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İlgi(ERKEK İÇİN)

Sevdiğiniz erkek kendine zaman ayırdığında onu rahat bırakmayı öğrenmelisiniz. Çünkü erkekler bazen tek başlarına kalmaktan hoşlanırlar. Bu gibi durumlarda beni sevmiyor korkusuna kapılmamalı ve kendinize başka uğraşlar bulmalısınız.

AMA KENDİM İÇİN BİR ZAMANIM YOKTUR KÜÇÜCÜK BİR ZAMANIMDA BİLE ONA KOŞARIM ONSUZLUKTANDA HİÇ HOŞLANMAM VE İLGİSİZLİĞİNDE BENİ SEVMİYOR DUYGUSUNA KAPILMAKTAN ALAMIYORUM KENDİMİ(BENİM İÇİN)

12. 23 Ocak 2007
  13. Mahbile

Mahbile Acem Kızı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

böle yaparsan fordçu tabe kaçar sende :mymeka:

14. 27 Mart 2007
  15. inzal

inzal Guest

bence hepsini önce ben görmeliyim daha sonra onun tavrına göre hareket ederiim:1yes2: :1yes2:
    ilgiyse ilgi..
    sevgiyse sevgi...
    iltifatsa iltifat... vs.vs.
    onun yaklaşımına bağlı :mymeka: :mymeka:
    tabii biraz da dır dıır vır vır yapcan daha ii oluyolar :sm_cool: :sm_cool:

16. 27 Mart 2007
  17. inzal

inzal Guest

valla 6 yııl o yukarda yazılanları yaptıım defalarca aldattı şimdi..
    1 yıldır başkası var bağırıp çağırıyorum kıymet biliyoo ama seviyoruum belli etmiyoruum gerek yook :eek:klava: :eek:klava: :eek:klava:

18. 27 Mart 2007
  19. inzal

inzal Guest

bence başka bişilere sinirleniyo ve senin alttan alacağını bildiği için, bundan emin olduğu için sana patlıyo ve sende tabiki sesini çıkarmıyosun alışkanlık haline gelmeden önlemini al istersen:eek:klava: :eek:klava: