erkekler nelere sinirlenirler??

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve denizderya123 tarafından 17 Ekim 2010 başlatılmıştır.

17 Ekim 2010
    Konu Sahibi : denizderya123
  1. denizderya123

denizderya123 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar erkek arkadaşımla kavga ediyoruz haftda bir kez ... bana söylediği biz evlenince hep kavgamı etcez kavgada ben üzerine çok gidiyormusum o kadar dikkat ediyorum sinirlerini hakim olsun diye... yanlışını söylemeye bile gelmiyor ne yapcam ben...:bbo:

2. 17 Ekim 2010
  3. GencAnne01

GencAnne01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hoş geldin aramıza erkek milleti böyledir canım tanıştın demek onlar haksızda olsa yağ gibi yüze çıkmayı çok iyi bilirler alışır sın canım zamanla

4. 17 Ekim 2010
  5. denizderya123

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    tşkler benim için bu tarz seyler haksızlık olsada... alttan al ilişki yürüsün..ben sorun çözülsün diye düşünürken hatasını söylediğimde ve hatasının karşılığında hissettiklerimi bilmesini istediğimi söylediğimde yeter üstüme gelme konuşmayalım hadi iyi akşamlar ben gidiyorum diyor .... bende bunun karşılıgında neden böyle davrandığını soruyorum seni daha fazla üzmek istemiyorum seni kıracam ben gitcem diye konu uzuyor... üstelik onun suçunu söylemek onu rencide ediyor yani günah keçisi ben kabul ediliyorumm...

6. 17 Ekim 2010
  7. GencAnne01

GencAnne01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mesala ne den çıkar kavganız (özel)deyilse söyleye bilirmisin canımCADIARZU

8. 17 Ekim 2010
  9. sadrain

sadrain vuslat Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    gerceklerden hep kaçıyorlar..
    kaçmak en kolay olanı onlar için..
    kılıfları da seni de kendimi de üzmek istemiyorum..
    kadın kadar mücadeleci olamıyorlar..

10. 17 Ekim 2010
  11. denizderya123

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    sorun su beni tam 13. 30da arayacağına dair söz verdi ...ve aramadı bende tutmayacağın sözü neden veriyorsun diye tepki verdim ...sorun olan aramaması değil sadece söz vermesi idi... karşığında tutmayacağın sözü verme istemiyorum dedim gitmelerden bahsetti gidene yol vermek lazım dedimm bunlara alınmışş yani ben sacede susacağım hatalarını hiç bir zaman sen bunu bunu yaptın demeyeceğimm..... ben sorunu bilip ona göre ikinci hata yapmasını engellemek için savaş veriyorum çünkü ikinci tekrardan sonra ben daha çok tepki vercem biliyorum kendimi...

12. 17 Ekim 2010
  13. cansubeauty

cansubeauty Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim erkekler böyle....
    -arkadaslarinda dedigi gibi gerceklerden kacarlar..
    - cok cabik sinir olurlar ,
    - beyenmedikleri birsey dediginde hicrinlasirlar hemen bagirirlar asabi olup
    -tartismadan bi konuyu bi konuya cekerler
    - zeytin yagi gibi üste cikarlar
    -kendilerini hep hakli görürler
    -pisman olduklarinda duygu sömürtüsü yaparlar...
    -dordürüz özür diliyemezler (gurur yaparlar)

kisacasi ERKEK MILLLETI diyoruz biz :KK70: , yani bizde benimkiyle ara size tartisiyoruz...
    bu tartismalari önlemek icin altin anahtar : ALTAN ALMAK ; GÜZEL ANLICAGI BIR SEKILDE SAKIN SEKILDE ANLATMAK; EYERKI SEN HAKLIYSAN BIRDAHA GÜZELCE ANLATMAK
    MESALA= .+ CANIM BAK DOGRU AMA SEN HEP SÖZ VERIYORSUN NIYE ARAMIYORSUN BEN HEP BEKLIYORUM + gibisinden :) , ben hep böyle yapiyorum ve gül gibi gecinip gidiyoruz.. ara sira atismalar oluyor fikir degisikliginden ama ben altan aliyorum hemen kapaniyor konu anlasiyoruz sonra , tabiki kendi sinirlerine o anda hakim olmak zor ama o anki sinirle sunu düsüncen, bu sekilde birsey anlamiyor o yüzden birde degisik bir sekilde deniyim:) , insallah yardimci olabilmisimdir :)

14. 17 Ekim 2010
  15. denizderya123

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    tşkler canım senin dediğin gibi yapmasaydım yani altan alıp canım cicim yapmasam konu büyüyor bunuda denedim sinirlerime hakim olup sanki hiç kızgın değilmisim gibi de yaptım ama sanki beni sevmiyorda ben ona amadeyim gibi mecburum gibi davranmasına çok kızıyorumm. ona zaten böyle basit sebeplerle ondan ayrılmayacağımı biliyor en ufak olayda yol senin diyince bu sefer sen sinirlenince beni bırakıp gitcen diye korkuyorum diyor ben anlamadım bu çocuğuu.. seviyorum ama eziyetide bana ağır geliyor sözlerimi dinlemiyor benim bildiğim sevgi itiaat etmektir ...

16. 17 Ekim 2010
  17. cansubeauty

cansubeauty Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim tabiki haklisin ama birak o korksun.. ozaman daha cok deger gösteriri verir belki.. yani erkek milleti biraz korkutmak lagzim:), bi öyleler bi böyle.... cok iyi anliyorum hem seviyorum diyorlar sonrda üzüyorlar... iste istedini yaptirmak icin artik nasil bir kisilige aitse sevdigin insan .. o sartlara göre altan altan isliceksin.., benimki eskiden hic dinlemezdi beni simdi artik hep dinliyor bisey dedimi yapiyor hemen :) askim benim yaa :asigim:

18. 17 Ekim 2010
  19. GencAnne01

GencAnne01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    erkek milleti hepsi böyle korkma tek sende deyil yani söz verirler yapmazlar sözverirler yaparlar ama zamanı geçtikten sonra?ila morel bozarlar yani böyle şeyleri çok kafana takma derim yok sa çok yıpranırsın