Erkekler neleri daha çok isterler!!!!

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve esmer_güzelİM tarafından 15 Ekim 2008 başlatılmıştır.

  15 Ekim 2008
  Konu Sahibi : esmer_güzelİM
 1. Yapacağınız bazı hareketler ya da ağzınızdan çıkacak bir sözünüz sevgilinizin aklını başından almaya yetebilir. Bazen bilerek ya da bilmeyerek yaptığınız küçük şeyler, onun yüzünü güldürmeye yeter. Ama sözününü ettiklerimiz sadece destekli bir sütyen giymek gibi basit ve tahmin ettiğiniz şeyler değil. Bunları öğrenmek için yazıyı mutlaka okuyun.

  1)Süslenirken Sizi Seyretmeyi
  Saç maşası veye kirpik kıvırtıcısı, erkeklere işkence aletleri gibi gelebilir ama yne de süslenirken sizi seyretmek bizleri büyüler. Mesela;'' Aynanın önünde üzerinde havluyla durmuş, makyaj yapan bir kadını seyretmek çok güzeldir''. Bunun en önemli kısmı ise onlara güzel gözükmek için katlanacaklarınızı görmektir. Bir de sizin özelinize girebilmek, olayı daha da ilginç kılar. Bir yere çıkacağınız zaman veya sabah hazırlanırken banyonun kapısını açık bırakmak ve ıslak saçlı kızdan tanrıça gibi bir kadına dönüşmenizi seyretmesine izin verin.

  2)Yakışıklı Bir Erkek Olduğunu Sizin Ağzınızdan Duymayı
  Güzel gözükmek sizi mutlu ediyor fakat erkek arkadaşınız bunu ancak sizin ağzınızdan duyduğu zaman hissedebiliyor. Ona iltifat ederek fiziksel özelliklerinin farkına varmasını sağlayın. Bunun için kol kaslarına dokunabilir veya gözlerine iltifat edebilirsiniz.

  3)Sesliğin Keyfine Varmayı
  Sessiz kaldıklarında üzgün veya mutsuz olduklarından değil yalnızca o anın tadını çıkartmakta olduklarından öyle davranıyorlar. Sessiz kalmak ilişkide ne kadar rahat olduklarını gösterecektir.

  4)Önerilerini Dinlemeyi
  İşinizle ilgili dertlerinizi veya anne-babanızla aranızda geçenleri anlattığınız zaman dinlememiz gerektiğinin farkındayız. Ama biz birçok soruna çözüm getirebileceğimize inanıyoruz. O yüzden onlara bir derdinizi anlatırken size önerilerde bulunurlar. Erkeklerin önerilerini dinlediğimizde onlara güvendiğimizi ve söylediklerinin bizim için birşeyler ifade ettiğini anlarız.
   
 2. 16 Ekim 2008
  Konu Sahibi : esmer_güzelİM
 3. KarKralicesi

  KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

  Katılım:
  16 Eylül 2006
  Mesajlar:
  23.283
  Beğenildi:
  17.109
  Ödül Puanları:
  488
  Ya köpüklüyken korkup kacarsa:lepi:
  Geri kim getiricek :roflol:sırnaşık şey

  aşkım kese atcadın kacma gelsırnaşık şey:lepi:
   
 4. 16 Ekim 2008
  Konu Sahibi : esmer_güzelİM
 5. yenisi gelir boşver canım:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: