Erkekler sex, bayanlar neden romantizim der?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve EU1 tarafından 17 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

17 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Şeniz arkadaşlar erkekler neden sexe bukadar düşkünler ve biz bayanlarda neden bukadar romantiğiz.:asigim:Eşlerimiz romantik olmayınca bizler çok üzülüyoruz,davamlıda sex olmazki:1no2: arkadaşım dimi yani...............:eek:

2. 17 Temmuz 2008
  3. SadeceAsk

SadeceAsk Kocasının Bitanesi.. Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    113
    çünkü onlarda bizde olmayan erkeklik hormonu var canım.. ve bu hormon sayesinde sürekli cinsellik düşünüyorlar.. onların doğası bu kimse değiştiremez bizde romantiğiz işte bunuda kimse değiştiremez:))))

4. 17 Temmuz 2008
  5. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    evet bende hep merak etmişimdir bunu.bu çok yonlu bır konu.hem dınsel hem sosyolojık hem bılımsel hem tıpsal ...yanı bır çok dala konu oluşturabılecek bır konu.benım için erkek arkadaşımın bana çiçek alması yada bır mum ışıgında yemek yada senı sevıyorum demesı bıle dunyalara bedelken erkekler bunlardan hiç keyıf almıyorlar yada bızım gıbı cok mutlu olmuyorlar.

6. 20 Temmuz 2008
  7. EU1

EU1 Guest

ya biz bayanlar çok safız acaba erkeklerde çok uyanık bunu nasıl halledicez offf of

8. 28 Temmuz 2008
  9. cennet-s

cennet-s Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evli bir erkek uzun sure sex yapmazsa esiyle kesin aldatir kizlar dikkat edin

10. 28 Temmuz 2008
  11. EU1

EU1 Guest

sexe romantızmı soksalar demek iş çözülcek

12. 29 Temmuz 2008
  13. Banan

Banan Eşine Sırılsıklam Aşık..! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    niye ki? bence bayanlar da seksi seviyorlar...biz seksi çok seviyoruz aslında sadece sekse biraz romantizm ekliyoruz...yani yemeğe tuz atmak gibi birşey...ama bazı erkekler demekki yemeği tuzsuz yemeği tercih ediyorlar...

Son düzenleme: 29 Temmuz 2008
  14. 29 Temmuz 2008
  15. kxixsmetsiz kedi

kxixsmetsiz kedi 15senedirseviyorum seniii Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    biz kadınlar ayrıntıları severiz...kıyafette ,yemekte ,sekste...ama erkekleer hayatta herşeye düz bakar.......istisnasız herşeye.........

16. 29 Temmuz 2008
  17. SalvaMea

SalvaMea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben böyle düşünmüyorum seksi düşünmeyen kadın varmı ??sadece erkekler kadar rahat yaşayamıyoruz bunu, erkekler için ne kadar doğal bir ihtiyaçsa bizim içinde öyle...

18. 29 Temmuz 2008
  19. zelixsx06

zelixsx06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    biz duygularımızla hareket ederiz her şeyde duygusallık ararız küçücük bi çiçek bile mutlu olmamız için yeterlidir ama erkekler için o sadece bi ottur...erkekler için her şey seksi cagrıştırır mümkünmü bi erkegin gögsüne yatıp romantizim yapmak pembe düşler kurmak işin sonu kesin yatak odasında biter