erkeklere aldatma cesaretini kadınlar veriyor.....

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve ssennemm tarafından 20 Kasım 2008 başlatılmıştır.

20 Kasım 2008
    Konu Sahibi : ssennemm
  1. ssennemm

ssennemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    erkekler kadınlardan daha cok korkuyorlar eşlerini sevgililerini kaybetmekten ama yinede aldatıyorlar............neden? çünkü yetişme tarzıı babadan dededen örnek almaları vs vs...tamam bunlarında etkisi olmuş olabilir ama şuan en büyük etken kadınların davranışları tepkilerii....ilk önce şunu herkes kabullenmeli kadında yapsa erkekte yapsa doğru değil ....erkek yapınca çapkııın kadın yapınca kötü kadın .....bu böyle olmasa kadında yapardı aynısını ....çünkü her insan ister sürekli o heyecanla yaşamayıı neden aşk bitti falan diyee tartışıyor insanlar o heyecan bitince!.. onu sürekli yaşamak istiyorum dersen kadında erkekte aynı şeyleri yaşamalı o zaman erkeklerin hep bi sebepleri vardır kaıdnlarında olabilir oluyorda mutlaka ama kadın yapmıyor yapamıyor toplummmdan dışlanıyor falan filann....tamam doğru tabikide yapmamalı ama erkek yapıncada aynı tepki verilmeli yoksa böyle sürüp gidicek ve erkekler hep bu ihanetlerini marifet beceri gibi algılıycak toplanıp konuşurken yapmayanı aşağılayıp onuda tahrik edicekler .......televizyonlarda kadınlar bagırıp duruyorrrr böyle konular cıkıncaaa hele bi kaıdn aldatsında cıksın bakalımmm hemen aaa kötüsün kötü kadınnn kocan aldatmışmı önceden olsun erkek yapar kaıdn yapmazzz .... ya sen bunu diyosunda hiçmi erkek izlemiyorrr bu programı yaniii ben olsam düşünürüm kaıdnlar böyle dediğine göre demekki normalll demekki sıradann ....ne kaybederimki diyeee....toplumdada böyle kaç kişi kocasına aa o adam kötü karısını aldatıyor görüşme diyebiliyosunuzz....erkek kadın ayrımını aşmadıkçaaa bu durum aşılmazzz......kadınlarrr normalleştiriyor bunu o kadar sıradankiii çoğu adam saklamaya bile gerek duymuyorrr acık acık yaşıyor ilişkisinii .....aldatan kadın nasıl dışlanıyorsa erkekte dışlanmalı....ve televizyonlara bile cıkıppp bagırmamalı kadınlarrrr erkeğin elinin kiri diyeee... bu kadar basit ve sıradan olmamalı ihanettt ...... sevginin erkeği kadını olmaz ihanette sadece namus elinin kiri falan değil biçok insanın hayatı kararabiliyoo sevdiğiniz adamın bigün karşınıza başkasıyla cıktıgını düşünün ne kadar canınız yanıcakkk ihanet buuu erkeği bayanı olmazzz ....... bunun tersini düşünende zaten hakediyordurrrrr:kızgın::

2. 20 Kasım 2008
  3. EU2

EU2 Guest

haklisin ama senin dedigin gibi erkeklerin aldatmasi da okadar normal görülmüyor . ben aldatmayi ne erkege nede bir kadina yakistiriyorum sevdigim adam karsima baska bir kadinla ciksa artik sevdigim adam olmaktan cikar ve bende o beni aldatti simdi sira bende demem.o yoluna ben yoluma

4. 20 Kasım 2008
  5. ssennemm

ssennemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bencede ikiside normal değil kesinlikle yanlış ama erkek yapınca yanlış gelmiyo ben tv izlemiyorum sırf o kadınlara tahammül edemediğim için izliyormusun bilmem ama bak bakalım günmdüz programlarına bi dene korkunç yaaa teşvik ediyolar resmennn...

6. 20 Kasım 2008
  7. EU2

EU2 Guest

yok izlyemiyorum:nazar:
    vaktim yok zatenşakkıdı

8. 20 Kasım 2008
  9. ssennemm

ssennemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aman olmısn bencedee:) izlencek gibi değilll

10. 20 Kasım 2008
  11. eylul77

eylul77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    bence aldatılan kadının tekrar gerı donmesıne tahammul edemıyorum bır yondende hak verıyorum kadın cıkıp gıtse ne yapacak aılede destek olmazsa vay halıne donup dolasacagı yer yıne evı oluyor kendını adam zanneden zavallıda aldatmaya devam edıyor .benı sasırtan esıne ıhtıyacı olmayan ama aldatıldıgı halde tekrar onunla bırlıktr yasayabılen bayanlar

12. 20 Kasım 2008
  13. ssennemm

ssennemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya öyle bi insanın yanına sıgınırmı insannnn ama allah göstermesin yinede cok acııı gerci etrafımdaki aldatılan kadınlara kadınlara hep baktıgımdaa hırs için yanında duruyorlar o gidicek yerim yok çocuklarım için falan hikaye aldatılan kadın hırs yapıp dahada baglanıyo bence farkında olmadannn

14. 20 Kasım 2008
  15. selam..yazdıklarına kelimesi kelimesine katılıyorum..ben çok aldatıldım..ve eşimin evli olduğunu bile bile yaptı bunu bana'kadınlar'!hep aldatıldım halada devam ediyolar biliyorum bende bu eş toplumdada böyle kadınlar varken daha çok sürecek benim bu davamm!!!

16. 20 Kasım 2008
  17. ssennemm

ssennemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slmmm... evet kadın kadına herzaman düşman nedenseee senin adına cok üzüldüm allah korusun ama benimde cok yakınlarım var aynoı durumda soruyorum cvp beni hiç aydınlatmıyor merak ettiğim neden savaşıyorsunuz yani hırsmı yoksaa gercekten mecbur oldugunuz içinmii bunu merak ediorum etrafımdakiler gördüklerşim bence hırsss ama mecbur olan insanlarda var cok sınırlı sayıdaaa seninki ne? mesela savaşmak yerine kendine yeni bi hayat kurmayı neden tercih etmiyorsun

18. 20 Kasım 2008
  19. Kite_Runner

Kite_Runner Pretty Woman Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    113
    Erkeklerin hatalarını meşrulaştıran kadınlar aslında... Ve zarar görende yine kadınlar.
    Aldatmak kadın ya da erkek farketmez son derece çirkin ve aşağılık bir davranış.
    Ama kadın yaptığında toplum taşlamaya hazırken, erkek de biraz daha ılımlı yaklaşıp ''acaba evde ilgi mi görmedi ? , kadın bakımsız mı ? v..s'' gibi saçma sapan mazeretleri bizzat kadınlar üretiyor. Affetmek istedikleri adamı önce kendilerine haklı gösterip sonrada etrafa bunu dayatıyorlar genellikle... Cümleler affettikten sonra ''Ama benim de hatam vardı.'' şeklinde oluyor...
    Aldatılmak kime yakışır ? Bİraz kilo aldık diye, biraz bakımsızlaştık diye hemen aldatılmalı mıyız? Çoğu erkek karısı kadar temiz ve bakımlı değildir ama yine de gözü ötekindedir.
    Affedileceğini, toplumun onu rencide etmeyeceğini biliyor erkek. Kadının damgası ise hazır çoktan...Hatta aldatıldığında bile tehlikede olan yine aldatılan kadın.. Çünkü artık dul ya birtakım geri beyinleri göre...

Nefret ediyorum aslında tüm bunlardan, affeden kadınları anlamıyorum ve birgün anlarım diye çok korkuyorum.Ama affettiler diye yermiyorum kimseyi. Herkesin kendince sebepleri vardır muhakkak.