erkeklere göre aşk nedir erkek aşkı nasıl yaşar..

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve burcu_01 tarafından 28 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : burcu_01
  1. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar erkekler aşık oldukları zaman daha kolay bastırıp daha az yansıtıyolar.. mesela benim sevgilim bana ben seni senin beni sevdiğin gibi sevmiyorum sen bana aşıksın ve bu duygu ikimize de zarar veriyor ama ben seni seviyorum.. ve bu sevgim gün geçtikçe çoğalabilir de azalabilir de diyor.. ne yani şimdi sen beni şu şu sebepten dolayı seviyosun ama bana karsı bi his yok içinde öyle mi diyorum öyle şey olur mu tabi sen herkesten farklısın ama seni sevmemin seni seçmemin nedenleri var senden başka kımseyi gözüm görmüyor senden baska kımseyi istemiyorum çünkü senin kadar güzelini senin kadar dürüstünü senin kadar anlaşabileceğim birini senin kadar karakterli birini asla bulamam diyor... yani onun benle olması için nedenleri var ama benim yok işte bu noktada ayrılıyoruz onla.. ben aşiğim ona hem de hiç nedeni yokken.. deli gibi aşiğim hem de.. hatta bu dygu benım mantiğimi da aldı götürdü yerli yersiz kıskanclıklarımın kaprislerimin dinmeyen özlemimin önüne geçemez oldum.. bu duygu harbiden zarar veriyor hem bana hem ona.. ona o kadar aşiğim ki zarar veriyorum boğuyorum çünkü mantık tamamen gidiyor aşık olunca.. ama o öyle değil.. ben seviyorum seni diyor hem de çok.. sevdiğim için zarar vermiyorum üzmüyorum ama sen aşık olduğun için duygularına yenik düşüyor ve beni gereksiz yere üzüyorsun diyor... kızlar biliyorum çok uzattım ama ilk defa aşk ve sevgi kavramları zihnide böyle allak bullak oldu... kafamçokkarıştı

2. 28 Ağustos 2009
  3. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    yani şu noktada tamamen ayrılıyoruz.. bana göre sevgi anlaşmak değildir nedensiz de sevilir.. ona göre sevginin nedenleri vardır akıl mantık yoksa işin içinde o sevgiden hayır gelmez o sevgi anca zarar verir anca yıpratır.. siz neler düşünüyorsunuz.. size göre aşk nedir sevgi nedir.. nedeniniz var mı peki sevginize dair.. ben düşünüyorum ben ona aşiğim ayaklarım yerden kesiliyor onu görünce ve mantiğim hiç çalişmiyor o aklıma düştükçe...

4. 28 Ağustos 2009
  5. desert06rose

desert06rose Annesinin kuzusu canim oğlum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    aşk varsa zaten sevgide vardır..aşk biter sevgi kalır..sevgi karşılıksızda yaşanabilir ama aşk karşılıklı güzeldiropuyorumnanaktan senin sevgilin biraz laf ebeliği yapmışş..seviyosan zaten seviyosundur bunu sevgi ya da aşk diye ayırt etmenin ne anlamı var..aşk nedensiz sevmektir ..seninkide nedenli mantıklı olarak seviomuş..erkeklerinde bi ilişkide mantık kullanmalarıda beni öldürüyoo..

sende canım sevgisinimi ölçmeye çalışıosun sevgi ölçülmez yaşanır YAŞA ve GÖR yerimseniben

6. 28 Ağustos 2009
  7. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    çok ilginç boyle deseydı ayrılırdım ben galıba....

8. 28 Ağustos 2009
  9. sm793

sm793 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    aslında çocuğa neden yükleniyorsunuzki, haksız sayılmazCADIARZU
    çünkü burcu sen diyorsunki nedensizde sevilir
    olmuyor işte öyle, o kör aşıklık oluyor
    sevgilin çok mantıklı bence, seni sevmemin nedenleri var diyor
    nedenleri varsa senden vazgeçmesi herzaman zor olur
    ama nedeni olmayan birisi daha çabuk vazgeçebilir
    çünkü aşkı bitmiştir, artık gözüne cazip gelmiyordur
    belki sevgilinde onun iyi yönleri olduğu için tercih ettiğini bilmek istiyordur
    aynı kendisinin yaptığı gibi yerimseniben

10. 28 Ağustos 2009
  11. sm793

sm793 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    ayrıca kankaa sende ayrılığı diline sakız ettin gariii laelaelaelaelae

12. 28 Ağustos 2009
  13. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    burcu aynı durumdayız malesef ama şuda var cevremde tanıdığım bır cok ınsan karşısındakı ınsanla bırlıkte olmasını nedenlere bağlıyor örneğin ilikişisini örnek kabul edebıleceğım kız arkadaşı için polonyadan nefret etmesıne rağmen polonyaya yerleşen bır arkadaşım bıle bana onu sevıyorum çünkü sessiz ve vb.cümleler kurdu benı bu olay çok şaşırtmıştı sonrasında bende kendı erkek arkadaşımdan duydum bız kadınlar çıkarsız severken,erkekler egoları sonucu sevgılerını bazı nedenlere dayandırıyorlar çevremde gördüğüm kadarıyla.sorgulama neden nıcın nasıl dıye çünkü sonu yok erkeklerın nedenlerının.sadece yaşa ve gör.

14. 28 Ağustos 2009
  15. EU3

EU3 Guest

Mesela benim sevgilim demişsin ama ilk cümlenle sonraki yazdıkların farklı zaten,yani erkek arkadaşın sana aşık değilmiş ki duygusunu daha az yansıtsın.Ayrıca katılmıyorum tabiiki erkekte aşık olduğunda hiçte duygularını bastırmıyor.Hem kendi yaşadığım ilişkide hem de arkadaşlarımda gördüklerimde böyle,senin deidğin gibi erkek arkadaşım vardı,ben onun için en iyisiydim,ben farklıydım ona göre,güzel efendi kibar eğitimli vs vs,benim gibi bir kız bulamayacağını söylüyordu,4x4 lüksün diyordu,bir daha karşıma çıkmaz senin gibi biri diyordu,sonra noldu,ben sana aşık olamıyorum diyerek bitti,mantıkta bir yere kadar yani...Öyle sen bana aşıksın bu bana zarar veriyor demesi falan da kırıcı bence.Heyecan olmalı,sadece iyi güzel diye sevilmemeli,mantıkta olmalı kişiliğine karakterine uygun biri olmalı ama bir ömür geçirebilmek için iyi olmak güzel olmak yeterli değil.Günün birinde bi kıza çarpılırsa çekip gidebilir.

16. 28 Ağustos 2009
  17. sanat

sanat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hakikaten saçma sapan konuşmuş bence. ne biliyomuş senin duygularını belki sen ona aşık değilsin.

18. 28 Ağustos 2009
  19. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    aslında doğru söylüyosun biliyo musun.. içimde ona duyduğum bu aşk bitince ben çekip gidebilirim çünkü benim nedenlerim yok aşk insanı kör ediyor ama sevgi daha dingin daha sakin ve daha akılcı...