erkeklere hediye

Konusu 'Bir önerim var !' forumundadır ve EU1 tarafından 3 Nisan 2009 başlatılmıştır.

3 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

meraba arkdaşlar ben sevdigime hediye almak istiorum ama bence acemiyim onai lk gümüştesbih almıştım oda bana saat şimdi bişey almak istiorum ama ben öle parfüm kazak pantol şapka faln gibi şeyler sevmiorum kalııcı daha hoş şeyler istiorum.
    aklıma şu geldi bi hediye kutusu bulup içine gül yapraklarıyla süslesem doluca doldursam şöyle daha sora içine bizim resmimizi çerçeve yaptırıp koysam ve küçük notlar yazsam içine daha sora ne oalbilir başka::KK43:bulamıorum biraz fikir verirmisiniz ama böle daha hoş şeylerle!:enbuyukkk:

2. 3 Nisan 2009
  3. asibuz

asibuz Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ne kadar romantik düşünsende o hediyeler sadece bir köşde kalıyor malesef erkekler genelde işlerine yarayan kullandıkları zaman zevk alacakları şeylerden hoşlanırlar.
    Ben eşime kazak kalpyastık yaptım balık fanusta ikimiz misali tabii bunları çıkarken yaptım vs vs vs en hoşuna giden ps oyunu olmuştu hala saklar:) Eğer böyle zevkleri varsa çok daha memnun olacaktır emin ol.Takımının formasıda bir alternatif.Romantik olsun istiyorsan gülle dolu bir kutuda ver ama erkekler çiçekleri kadınların alması gerektiğinde hem fikir sen sevimli küçük bir oyuncakla süsleyebilirsin ama...

4. 3 Nisan 2009
  5. EU1

EU1 Guest

evet ben benim düşündügüm bi hediye alsam çok hoşuma gider öyle şeyler seviorum mesela bikıza en hoş hediye bebek patigi patigin iplerine sarılı yüzük hehe:)çok hoş yaa benim bile alasım gelio valla

6. 3 Nisan 2009
  7. BalpareM

BalpareM M&H Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çikolata da koy canım ben öyle bişe düşünüyorum.:eek:şimdi asker ya benimki hediye alsam da kullanamıcak orda doya doya.resimlerinizi kalpler falan kesip notlar yazıp süsleyebilirsin.benim fikrim buu yaptım bile hatta gelince vericem inşallah:asigim:

8. 3 Nisan 2009
  9. EU1

EU1 Guest

ne güzel ya böyle kutunun içinemi koydun kız resmi çekip koysan buraya ya veya özelden yazsan fikir ver bana ikimizde asker yolu beklioz:)

10. 3 Nisan 2009
  11. BalpareM

BalpareM M&H Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım daha bitmedi notlar falan yazıcam kalpler kestim kırmızı kağıtlardan
    kalp kutuda çikolata alıcam gelmesine yakın alım dedim
    daha 35 günümüz var:asigim:
    resimlerimizi çıkarttırdım üzerine küçük kalpler yapıştırdım yazılar falan yazıcam
    böyle işte taslak halinde duruyo henüz ama kutuyu alsam biter yanii
    umarım fikir olmuştur sana canım :1hug:

12. 3 Nisan 2009
  13. EU1

EU1 Guest

14. 4 Eylül 2009
  15. uuRmLs

uuRmLs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    erkeklere hediye almak çok zor ya.. mafoldumben

16. 4 Eylül 2009
  17. axi___

axi___ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    108
    kalpli kutu içine çikolata bir aspirin bir de saat.. çikolataya hayatıma tat ve renk kattıgın için aspirinin üstüne arada bir başını agrıttıgım için.. saatin içinede zamanıma deger ve önem kattıgın için yazılı notlar... bunu bi sitede okudum ve cok hoşuma gitti...

18. 10 Eylül 2009
  19. DuyguKemal

DuyguKemal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nette oscar ödülü var bn öle bişe düşünüom..banda yardm edermsnz:)))