erkeklere hediyelik eşya

Konusu 'Alışveriş ve Giyim Tüyoları' forumundadır ve ofline tarafından 29 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : ofline
  1. ofline

ofline Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    konuyla ilgili bir başlık bulamadım da o yüzden burdayım
    düşünmekten kafayı yiycem.
    eşime nasıl bir hediye alabilirim.şöyle biraz duygusal romantik kaliteli ve her zaman yanında taşıyabileceği.
    ve ne gibi süprizler yapabilirim.

2. 29 Temmuz 2010
  3. lo_amore

lo_amore mutlu yerimdeyimm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    öncelkle bi hobisi var mı yada teknolojiyi takip eder mi fazla para harcamaktan hoşlanmaz mı fanatik mi takım tutar mı gibi biraz bilgi verrsen ortaya güzel hediyeler cıkabilir gibi me geliyorbilmiyorumkismile

4. 4 Ağustos 2010
  5. TazeYumurta

TazeYumurta İZMİR ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sigara kullanıyorsa zippo alıp 2nizin ismini yazdırabilirsın yada fanatikse tuttuğu takımın renklerinde bir zippo olabilir, saat olur, eğer fanatikse tuttuğu takımın formasını arkasına onun ismini senn doğum tarihini yazdırabilirsin (ben öle yapmıştım çok da sevdi) ben birde 2mizin resmi olan bir kupa yaptırmıştım.

6. 6 Ağustos 2010
  7. MBLUE

MBLUE Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aksesuar kullanıosa gümüş bileklikde olabilir. ama illada yanında taşıyca bişiy olmasın :):) ne olucak bence kendı emeğini verdiğin şık ve güzel bir pasta yap. güzel bir sofra kur.ama herzamnki gibi olmasın şöle özel bir sofra olsun ....evii hoş kokularla süsle ve kendınıde baştan sona yenıle:):) makyjdı kıyfttı saçtı fln A dan zye şeylerr yanii. her detayı düşün güzel bir müzik eşliğinde yemeğinizi yyiyin .bence böle hoş bişiy olabilir başbaşa düşünmüosan arkadaşlarıyla bir organızasyon ayarla ...

8. 7 Ağustos 2010
  9. icysdn

icysdn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    ben model araba almıştım ex.e, kırmızı chevrolet. araba hastası olduğu için bayılmıştı
    romantik ve her zaman yanında taşıyabileceği şey ise ya gümüş bir anahtarlık olabilir, ya da içinde ikinizin resmi olan bir cüzdan olabilir.